Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

05.05.2010.

Recommended Posts

ne, ne mislim ni o kakvom pustanju, vec mislim da ce real ovo dobiti svojim kvalitetom, nista drugo.. retko bas retko igram na njih, ali mislim da ce ovo dobro odigrati, a znam i da je Majorka mnogo dobra kuci i veoma dobra je ekipa, ali kazem ti, kvalitet ekipe ce presuditi, jer ovaj Real sem te borbe za titulunu ne znam dal ima jos nesto... da je koeficijent bio 1.49 ne bi igrao na Real to je sigurno

Ma ja bi igrao tek da je 1.80 jer ipak Mallorca doma kak i sam veliš ima 14 pobjeda, 1 nerješenu i samo 2 poraza znači odmah je iza leđa Barceloni i Realu, a i treba spomenuti da je Mallorca doma primila ove sezone samo 11 golova u 17 utakmica, a koliko vidim tablicu da izvuku bod danas bili bi još uvijek na 4 mjestu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maloprije gledam na bwin.com, jednu jako dobru kvotu,

 

u pitanju je opklada na pobjednika Kupa BIH u nogometu:

 

Borac Banja Luka - kvota 1,95

Zeljeznicar - 1,75

 

moj prijedlog je da ulozite barem kucu i automobil na osvajanje Kupa od strane Zeljeznicara, jer je mnogo kvalitetniji, a igraju se dvije utakmice, od kojih je prva veceras u 20 sati u Banja Luci, a revans za 14 dana u Sarajevu.

po cemu je to zeljo kvalitetniji od borca?

 

gotovo sam siguran da ce ovde doci do dogovora da jedni uzmu kup a drugi prvenstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bi igrao tek da je 1.80 jer ipak Mallorca doma kak i sam veliš ima 14 pobjeda, 1 nerješenu i samo 2 poraza znači odmah je iza leđa Barceloni i Realu, a i treba spomenuti da je Mallorca doma primila ove sezone samo 11 golova u 17 utakmica, a koliko vidim tablicu da izvuku bod danas bili bi još uvijek na 4 mjestu!

Realna kvota na Real i jeste oko 1.80, ako ne i veca, ali ipak mislim da ce veceras Real slomiti malo tu opaku statistiku Majorke, jer ko moze ako on ne moze. dokazano je vec da velike pare i dobra imena na papiru ne mogu to dokazati i na terenu, ali mislim da veceras valjda mogu napraviti nesto kada je najpotrebnije.

Sinoc puce Viljareal od Almerije, kojoj bodovi nisu trebali ni za sta, a Getafe isto kod kuce nije mogao dobiti. I to sam malo uzeo u obzir onako u rezonu.

Inace ako neko smatra da je ovde Majorka podcenjena, eto odlicnog koeficijenta da se oproba na 1X ili AH 0. JA sam nesto slicno uradio pre neki dan kada je igrao Monpeljer i Lion i igrao sa duplu na MOnpeljer, opekao se, tako da sada idem sa cistim znakovima na fudbal, maksimalno cu izbegavati duple sanse zbog prethodnih losih iskustava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

po cemu je to zeljo kvalitetniji od borca?

 

gotovo sam siguran da ce ovde doci do dogovora da jedni uzmu kup a drugi prvenstvo.

 

o des Gorane puska te ubila :nije::nije:

 

to sam mu i ja rekao, kucu ne bih nikad ulozio, a neku povecu svotu mozda ako mi trener kluba inace moj licni dugogodisnji porijatelj kaze da pustaju, onda moze auto da se zalozi... :nije: ovako ko zna kako ce se dogovoriti i sta ce tu biti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

o des Gorane puska te ubila :nije::nije:

 

to sam mu i ja rekao, kucu ne bih nikad ulozio, a neku povecu svotu mozda ako mi trener kluba inace moj licni dugogodisnji porijatelj kaze da pustaju, onda moze auto da se zalozi... :nije: ovako ko zna kako ce se dogovoriti i sta ce tu biti :uredu:

 

gdje si bane kuco stara.

 

pazi,ulagati kucu na ligu u kojoj se vise ne zna ko kome prodaje utakmice je krajnje glupo.

 

i sam znas sve price oko te lige od tvog druga tako da ti ne trebam nista pricati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje si bane kuco stara.

 

pazi,ulagati kucu na ligu u kojoj se vise ne zna ko kome prodaje utakmice je krajnje glupo.

 

i sam znas sve price oko te lige od tvog druga tako da ti ne trebam nista pricati.

ma namesta se i u dosta jacim ligama, a da nemas pojma, a kamoli u ovoj ligi :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O i kiša je prestala. :uredu: Ajmo nešt odigrati. :nije:

 

kod mene još pada,pa igram live

uvatih kvotu 2 na Viljams

.5.2010 15:00Venus Williams (USA) - Shahar Peer (ISR) Kdo bo dobil 2. niz? Venus Williams (USA)V.Williams2.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne vjerujem jedan Šibenik rastura Hajduka, još samo da mu se sreća malo nasmiješi i da koja lopta od svih tih silnih šansi uđe bit će super.

Nemrem vjerovat da Hajduk OPET igra bunker, pa ovaj mulac od Špace će uništiti Hrvatski nogomet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... će uništiti Hrvatski nogomet.

Hr nogomet,ako se to može nazvat nogometom,uništen je odavno,ustvari ne sjećam se da ga je uopće i bilo! :uredu:

 

Čast repki!! :nije:

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

po cemu je to zeljo kvalitetniji od borca?

 

gotovo sam siguran da ce ovde doci do dogovora da jedni uzmu kup a drugi prvenstvo.

ne vjerujem da ce ista dogovarati,zeljo jeste kvalitetniji sigurno,ali veceras u Banja Luci je 1,ludnica je,ocekuje se pun stadion,Borac nije osvojio trofej odavno,a u Evropi nisu bili od 92.god...A ko ce kup osvojiti tesko je predvidjeti,a mislim da dogovora nece biti jer je Zeljo sampion to se zna tako da im Borac ne treba nista pustati da bi oni njima sad pustili kup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hr nogomet,ako se to može nazvat nogometom,uništen je odavno,ustvari ne sjećam se da ga je uopće i bilo! :uredu:

 

Čast repki!! :nije:

A dobro nećemo pretjerivati s tim da je nogomet uništen, ja iskreno ne mislim tako. Mislim da imamo dosta kvalitetnih igrača u HNL-u(što se može potvrditi i sa silnim transferima svake sezone) ali mislim da nemamo ljude(trenere u upravu) koji bi to postavili na noge kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro nećemo pretjerivati s tim da je nogomet uništen, ja iskreno ne mislim tako. Mislim da imamo dosta kvalitetnih igrača u HNL-u(što se može potvrditi i sa silnim transferima svake sezone) ali mislim da nemamo ljude(trenere u upravu) koji bi to postavili na noge kako treba.

..a i to što kažeš,barem imamo rasadnik talenata koji nešto i naprave vani!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a i to što kažeš,barem imamo rasadnik talenata koji nešto i naprave vani!! :uredu:

Samo malo pogledaj prve i druge lige Češke, Poljske, Austrije, Bosne ,Mađarske krcate su Hrvatima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...