Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

03.06.2010.

Recommended Posts

dobro jutro ljudi i ostali!

 

Po meni, Soda je favorit, ono što je pokazao protiv Fedexa je dovoljno i za Nadala ugrozit, odlično se kreće na zemlji, sve stiže, o servisu da i ne pričam. Ne mislim da ima laganu prednost nego ogromnu prednost.

A što se tiče JJ i Sam...e to je malo teže, Sam igra odlično cili turnir i pitanje je do kad može tako, ali isto tako i JJ, mislim da tu nema čovika koji joj nije psova sve po spisku kad bi joj se igra skroz raspala baš akd je tribalo stisnuti još malo. Tu samo ovisi koja od njih će imat loš dan, i jedna i druga imaju tu tendenciju. Što je rekao Stosy, bit će brejkanja http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i btw, nevezano uz tenis, ne znam je li tko od vas sinoć vidio OVO , ali ja sam odvalio od smiha

Share this post


Link to post
Share on other sites

i btw, nevezano uz tenis, ne znam je li tko od vas sinoć vidio OVO , ali ja sam odvalio od smiha

A joj nekom je bilo dosadno izgleda na poslu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvicenti.......jesi li jučer u H2H igrao na bod, ili si postavio par dok je još trajala moja tekma.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvicenti.......jesi li jučer u H2H igrao na bod, ili si postavio par dok je još trajala moja tekma.....

Postavio sam dok se tvoja igrala, i dok su gubili 6 razlike, a da ti budem iskren ne bi ni išao gađati veći koef od tvoga jer si želim osigurati prolaz iz ove prve grupe.

 

Nisam prošao tu prvu grupu dva ili čak tri mjeseca u nizu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavio sam dok se tvoja igrala, i dok su gubili 6 razlike, a da ti budem iskren ne bi ni išao gađati veći koef od tvoga jer si želim osigurati prolaz iz ove prve grupe.

 

Nisam prošao tu prvu grupu dva ili čak tri mjeseca u nizu!!!

ja sam Panathenaikos imao na listiću....na kraju treće četvrtine gubili su 9 razlike i pomirio sam se s tim da ništa od dobitka, kad ono zadnja 28:10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok društvo.....jučer BAH pushing, takmičenje expect pushing jedino Pao stao na 79 koševa i donio 2 boda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas puni ulog na Stosur, sutra puni na Soderlinga.... Nekog tko onako pomete Fedexa, bit ce tesko zaustavit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...