Jump to content
Sign in to follow this  
Relja

11.06.2010.

Recommended Posts

što će švabama moja glava? prije će bit da je krenula istočnije.

 

Vidin da je krenulo online klađenje na fortuni, frend mi kaže i na supersportu iako ja to ne vidin.

Vidin da Fortuna ima bonus od 1000 kn al ne piše ništa detaljnije, ni uvjeti dobivanja bonusa ni oslobađanja bonusa. Zna li itko išta o tome?

Na Supersportu se samo registriraš, ili slučajno ako već imaš profil odeš u račun i imaš opcije za omogućit internet klađenje.Ja još nisam jer nema riječi o nikakvom bonusu pa se ne žurim.Što se fortune tiče, to sam sad saznao od tebe pa idem na njihove stranice ovog trena da checkiram

Share this post


Link to post
Share on other sites

našao. dobro sakriveno. vidit što će supersport smislit pa odlučit, za okrenuit bonus triba 6 puta okrenut cijeli iznos na minimalni koef 6. I bonus se može tražiti samo prilikom registracije. bla

Ne zvuči mi privlačno

Uvjeti

 

Evo ti link, očito si ga preletio :Fortuna uvjeti za bonus

nisam ga preletio, postao sam već link ko što vidiš.

Ali uvjeti mi se ne sviđaju. Pogotovo članak 5, dok ne okreneš bonus nema nikakvih isplata.

Obično su uvjeti da ako isplatiš nešto prije nego što si ispunio bonus gubiš bonus i pola dobitaka i sl., ovo još nisan vidija.

Što ako spušiš cili bonus? I dalje nema isplata? Malo su mi nedefinirani. I nimalo privlačni.

Čekam ss i hl i bog

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ga preletio, postao sam već link ko što vidiš.

Ali uvjeti mi se ne sviđaju. Pogotovo članak 5, dok ne okreneš bonus nema nikakvih isplata.

Obično su uvjeti da ako isplatiš nešto prije nego što si ispunio bonus gubiš bonus i pola dobitaka i sl., ovo još nisan vidija.

Što ako spušiš cili bonus? I dalje nema isplata? Malo su mi nedefinirani. I nimalo privlačni.

Čekam ss i hl i bog

Nigdje ne piše tipa bonus+ulog okrenut..premalo podataka i nedovoljno jasno.Nek dodaju još kojih 79 točaka pa će mi bit lakše.Plus nemaju live pa ne srljam..Ne volim te nejasnoće pa da me poslije j.. u mozak.A u zadnje vrijeme mi je fitilj pre kratak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, a da igrate bez bonusa :crossfingers:

ma to mogu i ovako, i ss i fortuna su mi na 2 minute pješke, ne triba mi online account. Bonus je taj koji bi tribao privući ljude na online klađenje. Imam već accounte i na Bwinu i na Expektu i na Unibetu, i sve sam ih otvorio zbog dobrih bonusa, kao i većina ljudi vjerojatno. U hrpi online kladionica samo se dobrim uvjetima, ponudom, live ponudom i bonusima možeš nametnuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to mogu i ovako, i ss i fortuna su mi na 2 minute pješke, ne triba mi online account. Bonus je taj koji bi tribao privući ljude na online klađenje. Imam već accounte i na Bwinu i na Expektu i na Unibetu, i sve sam ih otvorio zbog dobrih bonusa, kao i većina ljudi vjerojatno. U hrpi online kladionica samo se dobrim uvjetima, ponudom, live ponudom i bonusima možeš nametnuti.

Još je ovo u povojima.Pitaj Boga kako će ovo ić..plus čekanje po pet šest radnih dana dok sjedne kinta na račun..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...