Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.06.2010.

Recommended Posts

ja čekam Wibmledon http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_bag.gif Čak sam zbog toga opet oživio svoj stari blog da ne moram svako jutro javljat dežurnim "pretplatnicima" parove. Samo tribam odabrat još favorita za kontrirat u višim kolima. Uz Đokovića. Još sa kvotama iz Stanleybeta...

A NHL...prije sam pratio i nhl i mlb...u zadnjih godinu i po ne baš...otkad sam mijenjao internet providera i tv...bla

Meni nema sigurnije pare od live klađenja na NHL u regularnoj sezoni.Pratim ja razne sportove.Jedno vrijeme čak i kriket i rugby http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Odoh sad malo do grada na piće, možda kasnije negdje zapalit vani ak mi se bude dalo.Pozdrav :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jad i čemer od engleskog nogometa. Svaka čast Alžircima.

 

A ja izgubih i 'ovce i novce' na Englezima.

 

Niti su osvojili bodove, niti dali gola.  :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecher bagro!

 

Od svih tekmi šta sam pogledo od svjetskog najbolja mi je bila Slovenija-USA! :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jad i čemer od engleskog nogometa. Svaka čast Alžircima.

 

A ja izgubih i 'ovce i novce' na Englezima.

 

Niti su osvojili bodove, niti dali gola.  :aponis:

ispod svake razine. Stvarno mi nije jasno što im se dogodilo. Po meni par igrača ne bi tribalo niti biti na prvenstvu, a par ih i fali, ali to nije dovoljan razlog da se ne dobije jedan Alžir! I kad vidiš kako igra Engleska, i kako igra Grčka koja je izbacila Ukrajinu zapitaš se od koga smo mi izgubili u kvalifikacijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...