Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

28.07.2010.

Recommended Posts

Sutra Nov@ prenosi Hajduk.Dobro da je konkurencija krenula sa davanjem sportskih sadržaja koje pametni HRT izbjegava.Nek se HRT nosi u k****.Da im nije došla konkurencija danas bi gledali reprize Poroka Miamija, sad nek se malo bore i oko sportskih prijenosa domaćih klubova

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra Nov@ prenosi Hajduk.Dobro da je konkurencija krenula sa davanjem sportskih sadržaja koje pametni HRT izbjegava.Nek se HRT nosi u k****.Da im nije došla konkurencija danas bi gledali reprize Poroka Miamija, sad nek se malo bore i oko sportskih prijenosa domaćih klubova

 

Istina... Imam osjećaj kao da ih previše i nije briga... dobivaju sigurnu lovu od pretplate i važno je kvalitetu programa održavati na minimalnom standardu... već dok si ti komercijalna televizija, drugačije razmišljaš i programom pokušavaš pridobiti gledatelje, jer više gledatelja, veća zarada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina... Imam osjećaj kao da ih previše i nije briga... dobivaju sigurnu lovu od pretplate i važno je kvalitetu programa održavati na minimalnom standardu... već dok si ti komercijalna televizija, drugačije razmišljaš i programom pokušavaš pridobiti gledatelje, jer više gledatelja, veća zarada...

 

Ovo je idealno tržište za TV kuće.Nacija je nezadovoljna zato što plaćamo preveliku pretplatu da bi gledali samo dva kanala slabašne ponude programa.Konkurenciji nije teško uočit što bi ih stavilo iznad HRTa, prisiljeni su riskirat i zasad im dobro ide za razliku od ovih planetoida koji uvijek imaju osiguran novac i ne daju ništa.

 

Prođe orijent

 

Ovaj komentator ga stvarno kaki da to nije normalno..Daj isključi wikipediju i komentiraj utakmicu

 

Vidi se da nije Zeko džabe za vrijeme tekme s Koprom putovao u Moldovu.Taktički ih je pojeo..ne

 

Daj Mamiću vrati Ardillesa

 

Čestitke Perkovićki.Lijepo je vidjet da se daje pažnja i drugim sportovima

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Jabulani ima nešto protiv Butine

 

Mamić bi pod hitno morao u potragu za golmanom misli li igrat u Europi

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif... mislim da se ipak sad neće moći izvlačiti na loptu, jer ne igraju s jabulanijem...http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Naći će oni već neki razlog kako je bijela pantera zvan Butina tako lagano probušen u prvom poluvremenuPosted Image

 

Mamić bi pod hitno morao u potragu za golmanom misli li igrat u Europi

 

Mamić bi trebao u potragu za cijelom prvom momčadi i rezervama koje idu uz istu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš igrače kakve klub dovede, ali stvarno mi nije jasno da klubu koji ima u cilju plasirat se dalje u euro natjecanjima nikad nema kvalitetnog stranca u ulozi trenera.Pa Mamić je trebao već primjetit da za njegov Dinamo na ovom području trenera nema.Kako jedan Zajec s takoreć nikakvim iskustvom može bit rješenje za Dinamo?Ovo je vjerojatno nekakva zafrkancija koju svi razume osim mene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...