Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

08.08.2010.

Recommended Posts

Treba mi Hajduk over a raspali HRT ga ne prenosi Posted Image

 

imate li link da ga gledam Posted Image

 

 

 

ja slušam prijenos na radiju i jedva čekam sažetak utakmice!sudeći po ovom djedi pezziju(komentatoru iz splita)bilo je četiri 100% prilike,čovjek se skoro nasmijo igračima kako su to mogli promašit.vrlo često on tako prenosi pa kad se pogleda snimka vidi se koliko je on slijep.baš me zanima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunka druze, sta je ovo stvojim makedoncima, deru ih britanci pravo. Nadam se da ce se brzo vratiti u mec, inace...

 

Jbg poraz u OT...kad ne rade licnu gresku 6 sekundi pre kraja na rezultat GB 84 - MKD87, Luol Deng puca tricu i pogadja i onda u overtime normalno da se mec izgubi... Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,krasna bosanska liga!široki brijeg od 1:0 na 1:2!znao sam da to ne treba igrat.

 

Vjeruj mi da sam i ja to pomislio, ali ja mislim da nijedna kladionica ne daje tu mogucnost kladjenja iz 1/2 ili obrnuto, ako ima neka, haj reci da se registrujem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Stimanje jedino moze biti oko konacnog pobjednika, ali i to je dovoljno, jer je kvota na goste bila oko 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjeruj mi da sam i ja to pomislio, ali ja mislim da nijedna kladionica ne daje tu mogucnost kladjenja iz 1/2 ili obrnuto, ako ima neka, haj reci da se registrujem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Stimanje jedino moze biti oko konacnog pobjednika, ali i to je dovoljno, jer je kvota na goste bila oko 9

 

 

 

 

ma ne kažem da je bila namještena utakmica(možda i je?) iako je poznato da se namještaju utakmice naveliko,nego je to seoska liga kao i hnl,kao i srpska liga,slovenska...toliko su jadni klubovi da doslovno svako svakoga može dobit.u svakoj ligi ima 2-3 ekipe koje odskaču kvalitetom a sve ostalo je jad i bijeda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kažem da je bila namještena utakmica(možda i je?) iako je poznato da se namještaju utakmice naveliko,nego je to seoska liga kao i hnl,kao i srpska liga,slovenska...toliko su jadni klubovi da doslovno svako svakoga može dobit.u svakoj ligi ima 2-3 ekipe koje odskaču kvalitetom a sve ostalo je jad i bijeda...

 

Sve si u pravu, jer su sve ekipe u 5 grama,a namjestanja ima koliko hoces. Mada sam ubijedjen bio da ce Siroki pobijediti, jebi ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...