Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

10.08.2010.

Recommended Posts

moze li mi neko reci kada je tacno poceo bagdatis... na nekim livescores pise da je poceo u 18:30, a znam da u to vreme sigurno nije poceo

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li mi neko reci kada je tacno poceo bagdatis... na nekim livescores pise da je poceo u 18:30, a znam da u to vreme sigurno nije poceo

Drugi put pogledaj na stranicama turnira - live.

Trenutno igraju 3. set, a do sada je odigrano vrijeme 1:44:24. Lako ćeš izračunati kada je susret počeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....vidim novi bi igrali, pobjeđivali, osvajali nagrade.........a pročitat pravila :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ovaj chardy definitivno treba ući u rubriku "najveći svjetski misteriji"!otkako se kladim i otkako ta budala igra tenis,6 puta sam odigrao na njega,od tih 6 mečeva oj je uspio dobiti čak jedan cijeli meč,a danas je peti puta da se kladim protiv njega i evo peti puta on pobjeđuje meč!sveukupno-11 puta sam tipovao na meč kada je on bio uključen u to i 10 puta sam promašio!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mi govori da izbjegnem BiH-KatarPosted Image

 

 

 

:uredu: .....pa kako ti sve znaš......FT 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi put pogledaj na stranicama turnira - live.

Trenutno igraju 3. set, a do sada je odigrano vrijeme 1:44:24. Lako ćeš izračunati kada je susret počeo.

 

Može formula? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

e pa ovaj chardy definitivno treba ući u rubriku "najveći svjetski misteriji"!otkako se kladim i otkako ta budala igra tenis,6 puta sam odigrao na njega,od tih 6 mečeva oj je uspio dobiti čak jedan cijeli meč,a danas je peti puta da se kladim protiv njega i evo peti puta on pobjeđuje meč!sveukupno-11 puta sam tipovao na meč kada je on bio uključen u to i 10 puta sam promašio!!!!!

 

Arthur Clarke :uredu:

 

:uredu: .....pa kako ti sve znaš......FT 1:1

 

Vidio si kako je nas namučio.A stvarno se trude dići nogomet na višu razinu :aponis:

 

 

Dobra večer :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

J.. piće po ljetu.Pol kile sladoleda sam pojeo da se otrijeznim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može formula? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

 

Arthur Clarke :uredu:

 

 

Vidio si kako je nas namučio.A stvarno se trude dići nogomet na višu razinu :uredu:

 

 

Dobra večer :aponis:

 

A ja ko zadnji papak igram na ove debile. Ovom Susicu ne bi dao ni da trenira Vrbanjusu (naselje u Sarajevu). Kakav idiot :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ko zadnji papak igram na ove debile. Ovom Susicu ne bi dao ni da trenira Vrbanjusu (naselje u Sarajevu). Kakav idiot :uredu:

 

Igrao si na svoje, jbg.Teško je naslijedit Ćiru..

A i Zajec je kod nas pokazao da ako si imao veliku igračku karijeru ne mora značit da ćeš bit dobar trener

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao si na svoje, jbg.Teško je naslijedit Ćiru..

A i Zajec je kod nas pokazao da ako si imao veliku igračku karijeru ne mora značit da ćeš bit dobar trener

 

Bas tako, to nema nikakve veze sa igrackom karijerom. Susiscu svaka cast kao igracu. Vjerovatno jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrac svih vremena sa prostora ex yu, ali kao trener je ocajan. Pa covjek kao da ne poznaje fudbal, taktike itd. ili je vrijeme kod njega stalo, pa zeli da se igra kao u njegovo doba :uredu:

 

Ma Ciro je Ciro, nema dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...