Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.11.2010.

Recommended Posts

Dobar dan svima!!!

 

Hvala C4nton4 za sinoćnje podsećanje!

 

Pa kad smo tako lijepo čekali jedan drugoga za postavljanje tipa, bilo bi šteta da se duel nije održao :nije: Dobar tip.Ja sam svoj imao na tiketu po manjoj kvoti, al nije bilo suđeno.

 

Dobar dan svima :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da dosta igraca na forumu favorizuje Zalgiris veceras, meni bas mirise na suprotno..... :uredu:

 

i mislim da Radnicki u odbojci nece ni veceras osjetiti slast pobjede u Ligi Prvaka jer se radi o sve mladjim igracima koji nemaju neko evropsko iskustvo, vase misljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda mi zanimljivo utakmica Lige Prvaka u rukometu, grupa gdje su Bosna i Zagreb....

 

danas igraju HCM Constanta - St. Petersburg HC, i jako je mala kvota na domacina (1.25). Ja sam stavio novac da rusi nece izgubiti sa 4 ili vise razlike, jer je rijec o podjednakim ekipama koje se (uz Bosnu) bore za preostalo 4 mjesto u grupi koje vodi dalje u top 16 lige prvaka.

 

Rumuni imaju iskustvo igranja lige prvaka dok rusima iza ledja stoji Vladimir Putin :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da dosta igraca na forumu favorizuje Zalgiris veceras, meni bas mirise na suprotno..... :uredu:

 

i mislim da Radnicki u odbojci nece ni veceras osjetiti slast pobjede u Ligi Prvaka jer se radi o sve mladjim igracima koji nemaju neko evropsko iskustvo, vase misljenje?

 

Pozz...

 

Gledao sam odbojkaše Radničkog na turniru u Murskoj Soboti....potpuno sam bio iznenađen,da igraju u Ligi prvaka ali na turniru to nisu zaslužili....Posvem mlada ekipa i neznam tko je uopće nosilac igre....Ja sam igrao na expektu čistu 2....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma predivno,jadni katar u nogometu mi odnese pola iznosa sa bwina,a još jadniji rusi u rukometu mi odnijeli i drugu polovicu.e neću ništa uplaćivat pa da je ne znam šta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...