Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

25.11.2010.

Recommended Posts

taman sam pomislio da san našazicer dana, Joe Johnson over 18,5, i onda vidim da je u ovom misecu samo 3 puta bio iznad toga a 9 puta ispod, šut u većini utakmica ispod 30% :nije:

što se njemu dogodilo

 

Kriza identiteta

 

Dobar dan http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/81Bet-Club_forum.gif

 

 

 

Danas je ponuda bas bezveze, ja ne znan sta da igram...

 

Novi PES, FIFU.Stari Super Mario serijal..

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam se opredjelio za live kladjenje :nije: ...nesto sam sitno dobar na Federeru...samo nek nije minus...

 

Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako negdje na forumu mozda ima takav topic, ali da li iko od vas igra Hattrick ili Basketsim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi PES, FIFU.Stari Super Mario serijal..

 

novi pes je beeze. fifu još nisam probao jer mi je na max rezoluciji štekala (za razliku od pesa) a ne da mi se sad tražit neke optimalne postavke.

Super mario rulz

 

Izvinjavam se ako negdje na forumu mozda ima takav topic, ali da li iko od vas igra Hattrick ili Basketsim?

 

ja igram Hattrick, ali u zadnjih godinu dvi san ga malo zapustio, samo se ulogiram, postavim ekipu i odlogiram. i tu i tamo prodam igrača

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja igram Hattrick, ali u zadnjih godinu dvi san ga malo zapustio, samo se ulogiram, postavim ekipu i odlogiram. i tu i tamo prodam igrača

 

Ja ga irgamod 2006-e, borim se da dodjem do prve lige, trenutno sam u trecoj BH ligi..A na ovoj kosarci basketsim sam drugi u prvoj ligi...Navika postala, neda mi se da prekinem :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja ga irgamod 2006-e, borim se da dodjem do prve lige, trenutno sam u trecoj BH ligi..A na ovoj kosarci basketsim sam drugi u prvoj ligi...Navika postala, neda mi se da prekinem :nije:

 

ja sam negdi 2003. počeo, dogurao iz 6e do četvrte lige i onda se nisam cilo lito logirao pa su mi otkazali account. onda sam počeo ispočetka, par puta ušao u petu ligu, ali nikako dalje od toga, pa pomalo odustajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam negdi 2003. počeo, dogurao iz 6e do četvrte lige i onda se nisam cilo lito logirao pa su mi otkazali account. onda sam počeo ispočetka, par puta ušao u petu ligu, ali nikako dalje od toga, pa pomalo odustajem.

 

Ja se drzim jos uvijek, treniram stalno odbrambrene igrace i u njima uvijek imam novac...to me drzi inace bih bankrotirao :nije: cilj mi je doci do prve lige i onda cu se zahvaliti hattrick zajednici http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se drzim jos uvijek, treniram stalno odbrambrene igrace i u njima uvijek imam novac...to me drzi inace bih bankrotirao :nije: cilj mi je doci do prve lige i onda cu se zahvaliti hattrick zajednici http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

hehe, i ja treniram obrambene, sljedeći tjedan idu 2 na transfer listu jer igram 5-3-2 a imam 7 defendera u rasponu od titanic do mythical, i još trojicu dvije razine ispod toga, sad će milijuni na račun. s tim da sam daleko od bankrota, imam i previše para. a prvu ligu mogu samo sanjati, sa igračima koji su svi imali priko 5 zvjezdica nisam uspio ni ove sezone ni u 5. ligu ući. sad ću se gadno pojačati za sljedeću pa ako ne uspijem odustajem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako negdje na forumu mozda ima takav topic, ali da li iko od vas igra Hattrick ili Basketsim?

 

Igram i ja Hattrick jos od ko zna kad, ali isto tako zadnje 2-3 godine vise-manje samo ekipu postavljhm. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...