Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

16.12.2010.

Recommended Posts

za velebitsko sam čuo da je dobro,ali naravno da tog nema za kupit kod nas u zabiti.

 

prije ga je bilo samo u Zagrebu, i to možda u 10ak birtija u cilom gradu, nakon toga su ga i u par dućana dobili, sad su se itekako raširili, čak ih i u Zadru ima, što je malo utjecalo na kvalitetu jer su počeli masovniju proizvodnju...ali i dalje je iznadprosječno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sa poslednjom 1/4 na tekmi Lietuvos Rytas - Barcelona, pa ni u NBA za 12 minuta ne puca ovoliko koseva :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sa poslednjom 1/4 na tekmi Lietuvos Rytas - Barcelona, pa ni u NBA za 12 minuta ne puca ovoliko koseva http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

Što je sa Khimikom u Eurochallengeu? To je ekipa koja je od Borik-Puntamike izgubila dvoznamenkastom razlikom, sad su spojili 2-3 pobjede zaredom u europi, sve redom koeficijenti 5 do 7 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je sa Khimikom u Eurochallengeu? To je ekipa koja je od Borik-Puntamike izgubila dvoznamenkastom razlikom, sad su spojili 2-3 pobjede zaredom u europi, sve redom koeficijenti 5 do 7 :uredu:

 

Izgubili su veceras ocekivano od Makabija, i omogucili prolazak Partizanu, cetvrti put uzastopno prolaze u top 16 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif

 

Gledam sada gubi MIlano od Valensije, ne pise mi se dobro igrao sam na njih na tiketu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_bag.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bwin

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Danska-Crna Gora (rukomet)

Tip para: 2

Tečaj: 3.500

 

Ev. dobitak: 8.500

Ev. gubitak: 3.500

 

u dule jbt svaka cast, ovo dojava bila direktno iz Crne Gore ,javio mi frend Posted ImageFt:29:30 jao jao jao Posted ImagePosted ImageCrna Gora aleeee Posted Image Edited by Dusko

Share this post


Link to post
Share on other sites

predivno,opet muke na kladionici.čestitke danskoj na iskusnom porazu od crne gore(ja imao 1x).i sad evo beaton,koji je na prošlom natjecanju izbacio najjačeg igrača u povijesti pikada-phila taylora,sad gubi od hyltona!predivno.vraćamo se u stvarnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce to tak od krene nizbrdo .Tu treba smo dobra kocnica...Stati malo dok ne krene !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...