Jump to content
Sign in to follow this  
baptista

27.12.2010.

Recommended Posts

Ovaj Gandalf ako je istina sve sto kaze je u debelom plusu od internet klada ... Posted Image

 

 

Dobro veće.....neka Gandalfe ima debeli plus jer znamo,da je dobar kladioničar....ni ja nisam u minusu i vjerujte ili ne, ove godine osim na expektu(neki zahtjev na superdobitak.com zbog bonusa - nikada još nisam dobio) nisam ni jedan cent uplatio iz svog džeparaca.....i nikada neču, a digno sam 850 EUR....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je, jer sam korisnu informaciju htio podijeliti s nekim kome bi također mogla koristiti.

Mene se naravno pad kvote sad zaista apsolutno ne tiče jer je moja uplata prošla po @1.727 i @3.00, nego samo navodim činjenice.

Žao mi je samo što me se očito sad napada kao da sam neki vrag ili lažov.

A da prekinem svaku daljnju nepotrebnu raspravu o svemu što sam naveo svakom koga iteresira na e-mail mogu poslati print screen jednog od svojih on-line računa. :uredu:

 

 

Gandalfe posalji meni (sve) Posted Image, u jbt ne mogu vjerovat ja nikad preko 150e nisam imao na racun Posted Image

Edited by Dusko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajte kod mene ima bureka kolko vam srce hoce :uredu:

 

bunka...imam jedan zanimljiv intervju od jednog Makedonca koji radi u Murskoj Soboti!!

 

http://www.pomurec.com/vsebina/2784/Pajdo_Sem_odvisnik_od_dela_ce_ne_delam_sem_nervozen

1.deo

 

http://www.pomurec.com/vsebina/2808/Pajdo_Ce_bo_Mura_05_drzavni_prvak_bom_hamburgerje_en_dan_pekel_zastonj

2.deo

 

dobro bi bilo,da bi ti došao u Mursku Sobotu.... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalfe posalji meni (sve) Posted Image, u jbt ne mogu vjerovat ja nikad preko 150e nisam imao na racun Posted Image

 

Meni nisu potrebna stanja na racunima i slicno, evo Roman Abramovic ima milijarde, a sta ja imam od toga. Ako forumi postoje da bi se hvalili koliko ko ima, a ne da bi jedni drugima pomogli, onda jbg :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi englezi se natežu evo već pola sata, ne da nema gola, nego ni šansi....teško da će proć moj over :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi englezi se natežu evo već pola sata, ne da nema gola, nego ni šansi....teško da će proć moj over :uredu:

 

Arsenal malo bolji izgleda :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal malo bolji izgleda :uredu:

 

istina, više se igra pred golom Chelsea, ali imam dojam da će prije uletit neka njihova kontra nego da će ovi ispimplat nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! :uredu: Mislim da je najzad doslo vreme da konacno Arsenal uzme skalp Celzi,zasluzili su to igrom koju su pokazali u prvom poluvremenu! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! :uredu: Mislim da je najzad doslo vreme da konacno Arsenal uzme skalp Celzi,zasluzili su to igrom koju su pokazali u prvom poluvremenu! :uredu:

 

.....ja sam gledao do 40 minute, sad vidim da sam propustio gol....zaslužili su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nisu potrebna stanja na racunima i slicno, evo Roman Abramovic ima milijarde, a sta ja imam od toga. Ako forumi postoje da bi se hvalili koliko ko ima, a ne da bi jedni drugima pomogli, onda jbg :uredu:

 

Pa Gandalf nije krenuo da se hvali,nego vam je rekao kako da zaradite na sure betu(ko moze)...E kada si ti onda poceo da se pravis pametan,onda je rasprava krenula u nedogled,pa je covek morao da se brani argumentima(a na njegovoj su strani(bolje da ti ne posalje user i pass,pa samo na MB ima 'zarobljenih' 5000 E koje ne moze da digne zbog probijenog tromesecnog limita(a ko se malo razume zna koliki je limit na MB za 3 meseca(raspitaj se))))!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bunka...imam jedan zanimljiv intervju od jednog Makedonca koji radi u Murskoj Soboti!!

 

http://www.pomurec.c...am_sem_nervozen

1.deo

 

http://www.pomurec.c...n_pekel_zastonj

2.deo

 

dobro bi bilo,da bi ti došao u Mursku Sobotu.... :uredu:

 

Proceduralno: Decko je Albanac, nije Makedonac. Daleko smo mi od amera koji kad izadju iz USA kazu da su Amerikanci a ne portorikanci, italijani, kubanci itd http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Sta ima u Murskoj Sobotu ko za mene, kolko kladionica ima, jel se mogu tipovati balkanske lige? :uredu:

 

Vidis nikad nisam bio u Sloveniji, u Cr, Sr, Bih, Mont.Neg. sam bio vise puta al u Sloveniji nikad! Eto me iduceg leta sad sam eto na vreme izvadio novi biometriski pasos i idem na slovenacko more, prebaci Morsku Sobotu na more! ;)

 

 

 

5000 ti post Posted Image

 

Sad bježim :uredu:

 

5000 post i pobego si bez da pocastis, ako nista drugo bar jednu dojavu prelaz 2/1 :uredu: Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...