Jump to content
Sign in to follow this  
baptista

27.12.2010.

Recommended Posts

Svađa je nepotrebna, a meni je dosta i postova. Imam ih i "viška" sad... :uredu::uredu:

 

Ne moraš zahvaljivat.Sad znaš kako sakupit postove.Bane i ja smo tu.Samo dođi sa surebetom na kraju mjeseca :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

POceh nesto da pisem, ali nema potrebe, kome ja to da objasnim :uredu::uredu: Lepo samo, vi zaradjute, nisam znao da ima milionera po forumima. Zele da pomognu, ali ne smeju da kazu javno jer cemo mi da uplatimo milione pa ce kvota da padne. a posle sta li ce da bude. :uredu:

 

Ja bi najviše želio pomoć od Sectora

Ajte kod mene ima bureka kolko vam srce hoce http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

 

 

Od mesa?Ako valja dođem još večeras do tebe :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

POceh nesto da pisem, ali nema potrebe, kome ja to da objasnim :uredu::uredu: Lepo samo, vi zaradjute, nisam znao da ima milionera po forumima. Zele da pomognu, ali ne smeju da kazu javno jer cemo mi da uplatimo milione pa ce kvota da padne. a posle sta li ce da bude. :uredu:

Nitko ne kaže da smo milioneri, ali da, hvala Bogu, mogu sad osobno lupati na singl i po 1000-2000 EUR ako želim.

Pitao si za neku okladu. Evo recimo jučer sam u 90. min igrao da nema više gola na Anderlechtu po @1.20. Stavio na to 833 EUR na bwinu i za minutu zaradio 166,60 EUR.

Kao što rekoh, ako želiš potvrdu svega, samo reci.

Evo idem čak do tog da ću ti dati svoj username i pass na jednoj kladi pa provjeri stanje mog računa.

Ja te ne poznam uopće, ali evo ti na čisto povjerenje pa izvoli i pogledaj. Ulogiraj se, pogledaj stanje i odlogiraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i navrnemo :uredu: Dogovoricu se Cantonom :uredu:

 

Ja se ne zafrkavam.Za dobar burek od mesa idem i na Cipar.Ne jedem burek po pekarama, jeo sam samo kod jedne babe koja je imala baš pečenjaru.I zatvorila prije šest-sedam godina.Otad nisam jeo burek s mesom (kolko se sjećam trijezan nisam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mene samo nerviraju fraze dojave , sure betovi i slicno, :uredu:

Ja hasao sada, isto nema bureka, ali bilo jogutra :uredu:

 

Takodje i mene strasno nervira to...e sad o SURE BET...to je jednostavno rceno matematicka greska ili pak namerna greska kladionica da bi jedna drugoj uvalili.

 

 

Takve SURE BETOVE u Skopskim kladionicama ima svaki dan osobeno na tenskim mecevima 2,3 do 4% zarade...e sad najmanji problem za igranje Sure Bets su pare...koji ce mi *****2% zarade kad uvek postoji sansa da ti uvale koeficijent 1???

 

jedno vreme sam pratio vakve sajtove koj traze razlike u kojeficijentima al kad sam dosao do zakljucka da jedino sa 10000 eura uplate mozes doci do solidne zarade poslao sam to dodjavola. Nije li ti sigurnije da odigras LIVE BET na koeficijent 1.01 na fudbalskom mecu na kojem je trenutni rezultat 2:0 i ima jos 5 minuta do kraja meca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitko ne kaže da smo milioneri, ali da, hvala Bogu, mogu sad osobno lupati na singl i po 1000-2000 EUR ako želim.

Pitao si za neku okladu. Evo recimo jučer sam u 90. min igrao da nema više gola na Anderlechtu po @1.20. Stavio na to 833 EUR na bwinu i za minutu zaradio 166,60 EUR.

Kao što rekoh, ako želiš potvrdu svega, samo reci.

Evo idem čak do tog da ću ti dati svoj username i pass na jednoj kladi pa provjeri stanje mog računa.

Ja te ne poznam uopće, ali evo ti na čisto povjerenje pa izvoli i pogledaj. Ulogiraj se, pogledaj stanje i odlogiraj.

 

e prijatelju, vidim da si posten, ali i ja sam da ti to necu ni traziti, niti zelim :uredu: KOlega baptista je jednom prilik dobio neke pare ovde na kladionici, a ja sam kroz salu rekao moras castiti, on mi je hteo uplatiti na Mb kintu, sto sam mu se ja veoma zahvalio, ali sam odbio. Ali lepi gestovi se pamte uvek, i hvala mu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitko ne kaže da smo milioneri, ali da, hvala Bogu, mogu sad osobno lupati na singl i po 1000-2000 EUR ako želim.

Pitao si za neku okladu. Evo recimo jučer sam u 90. min igrao da nema više gola na Anderlechtu po @1.20. Stavio na to 833 EUR na bwinu i za minutu zaradio 166,60 EUR.

Kao što rekoh, ako želiš potvrdu svega, samo reci.

Evo idem čak do tog da ću ti dati svoj username i pass na jednoj kladi pa provjeri stanje mog računa.

Ja te ne poznam uopće, ali evo ti na čisto povjerenje pa izvoli i pogledaj. Ulogiraj se, pogledaj stanje i odlogiraj.

 

Ma ok sve to postoje razlike u kojeficijentima to znamo svi koji se kladimo dugo vreme, ja na primer u kladarama sam od 1999 godine jos od prve skopske kladionice i prosli smo sve sto se moze nauciti. I ti si u pravu ne kazem ne, al nista nije SURE u zivotu, tako ni ovo tvoje. Koliko sigurnih kladionica ima na netu, sigurnioh u smislu da ti isplate na ono sto si odigrao? Ja znam za 3-4 takve, sve drugo mi je bulshit terier. :uredu: I ne shvacaj ovo licno niko ovde ne trazi da ti vidi u djeb, tvoje pare tvoj izbor, ja kazem samo da nista nije Sure osobeno s necim sto se zove kocka :uredu:.

 

I da zaboravio sam, savim je ok da se vakve infoe prenese na forumu ili na pm ili kako i da je ipak 10% je solidna razlike u kojeficijentima, pa ko zeli nek izvoli. :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje i mene strasno nervira to...e sad o SURE BET...to je jednostavno rceno matematicka greska ili pak namerna greska kladionica da bi jedna drugoj uvalili.

...jedno vreme sam pratio vakve sajtove koj traze razlike u kojeficijentima al kad sam dosao do zakljucka da jedino sa 10000 eura uplate mozes doci do solidne zarade poslao sam to dodjavola. Nije li ti sigurnije da odigras LIVE BET na koeficijent 1.01 na fudbalskom mecu na kojem je trenutni rezultat 2:0 i ima jos 5 minuta do kraja meca?

Sure bet koji sam ja danas našao ti je bio over/under 2.5 gola na tekmi sirijskog nogometnog kupa, Al Ittihad Aleppo - Afrin SC(na HT-u je rez 1-1).

Točno, trebaju ti veće uplate i zato sam ja i htio dati info samo na PM(nikakvu naknadu za to nisam tražio i glupo mi je da me se napada sad samo zato jer sam nekom htio "pokloniti" čisti dobitak), a ne slažem se s donjom kontatacijom jer sam ne jednom pao na liveu na tih 1.01(i 3 gola su čak znala padati u nadoknadama, a ne 2 u zadnjih 7-10 min)... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne zafrkavam.Za dobar burek od mesa idem i na Cipar.Ne jedem burek po pekarama, jeo sam samo kod jedne babe koja je imala baš pečenjaru.I zatvorila prije šest-sedam godina.Otad nisam jeo burek s mesom (kolko se sjećam trijezan nisam)

 

Ja isto volim dobar burek i to sa mesom, ima samo jedno mesto kod mene gde imaju dobar burek, to je pekara cuvena kod Tofilofskog, ili Kod Makedonca, tako se zove :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sure bet koji sam ja danas našao ti je bio over/under 2.5 gola na tekmi sirijskog nogometnog kupa, Al Ittihad Aleppo - Afrin SC(na HT-u je rez 1-1).

Točno, trebaju ti veće uplate i zato sam ja i htio dati info samo na PM(nikakvu naknadu za to nisam tražio i glupo mi je da me se napada sad samo zato jer sam nekom htio "pokloniti" čisti dobitak), a ne slažem se s donjom kontatacijom jer sam ne jednom pao na liveu na tih 1.01(i 3 gola su čak znala padati u nadoknadama, a ne 2 u zadnjih 7-10 min)... :uredu:

 

Brazilska liga me tu znala razveselit i raspizdit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sure bet koji sam ja danas našao ti je bio over/under 2.5 gola na tekmi sirijskog nogometnog kupa, Al Ittihad Aleppo - Afrin SC(na HT-u je rez 1-1).

Točno, trebaju ti veće uplate i zato sam ja i htio dati info samo na PM(nikakvu naknadu za to nisam tražio i glupo mi je da me se napada sad samo zato jer sam nekom htio "pokloniti" čisti dobitak), a ne slažem se s donjom kontatacijom jer sam ne jednom pao na liveu na tih 1.01(i 3 gola su čak znala padati u nadoknadama, a ne 2 u zadnjih 7-10 min)... :uredu:

 

Gresno su te razumeli ova dvojca, sta ces brzi jezik imaju kad su u paru na forumu. :uredu:

 

 

Matematicki je sasvim ok, al samo za prvog koji uplati povece svote novca, nakon toga koeficijent pada i gubi se matematika dobitka. Sve si ima svoje, ima li lakseg dobirka od jednostavnog dupliranja singla ili doubla? Nema, ali koliko novca treba za to? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

 

 

Ja se ne zafrkavam.Za dobar burek od mesa idem i na Cipar.Ne jedem burek po pekarama, jeo sam samo kod jedne babe koja je imala baš pečenjaru.I zatvorila prije šest-sedam godina.Otad nisam jeo burek s mesom (kolko se sjećam trijezan nisam)

 

Ja isto volim dobar burek i to sa mesom, ima samo jedno mesto kod mene gde imaju dobar burek, to je pekara cuvena kod Tofilofskog, ili Kod Makedonca, tako se zove :uredu:

 

 

Kod mene ima pun kurac Burek-Shops :uredu:.

 

Da nije transport brzom postom 50 eura poslao bih vam 2-3 pite, al ovako 50 eura transport a cela pita bureka 2.5 eura :nije:. E ovo se zove Sure Bet Gandalf! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e prijatelju, vidim da si posten, ali i ja sam da ti to necu ni traziti, niti zelim :uredu: ...Ali lepi gestovi se pamte uvek, i hvala mu.....

Samo želim dokazati da nisam lažov i da za sve što govorim imam potvrdu.

Naravno da se pamte. Jednu je i Zizu spomenuo, a to je i dosta učvrstilo naše sadašnje prijeteljstvo.

Evo, Al Ittihad 2-1. Znači prošao over po @1.727 na Sportinbetu, a pada se na underu po @3.00 na Betu365.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde dok nije pao sneg. :uredu:

Ima i od mesa i od sira i od urde i od kupusa, a bogami i s pecurkama(sampinjoni). :uredu:

 

Burek je samo s mesom.Sve ostalo je pita :uredu:

 

Ja isto volim dobar burek i to sa mesom, ima samo jedno mesto kod mene gde imaju dobar burek, to je pekara cuvena kod Tofilofskog, ili Kod Makedonca, tako se zove :uredu:

 

Joj kako je baba znala pripremit burek..Onako gaizvadi iz tepsije i nasjeće s nekom sjekirom.Uz to jogurt.Pa još jedan burek pa pivo Posted Image Jedino taj burek mogu stavit ispred vaginete na listi najmilijih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...