Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

08.01.2011.

Recommended Posts

Ovi retardi od HTa su skinuli ESPN Americu iz osnovnog paketa Maxtva i sad razmišljam dal da uzmem Sportski paket da na miru mogu gledat doigravanje.Da se hebem na šit quality streamovima ili da lopinama dam dodatnih 75 kuna za mjesec dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi retardi od HTa su skinuli ESPN Americu iz osnovnog paketa Maxtva i sad razmišljam dal da uzmem Sportski paket da na miru mogu gledat doigravanje.Da se hebem na šit quality streamovima ili da lopinama dam dodatnih 75 kuna za mjesec dana?

 

Lopovska banda, uzimaju pare samo tako, a najbolje kanale ukinuli.. Kod mene imam jos ESPn, ali brdo drugih nemam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopovska banda, uzimaju pare samo tako, a najbolje kanale ukinuli.. Kod mene imam jos ESPn, ali brdo drugih nemam

 

Meni su SK zamijenili debilnim SK+.Od sportskih imam samo SK+, Eurosport 1, 2, Sport 1, neko jedrenje i extreme.Al baš ništa što mi može koristit

Isteko mi je ugovor, al i konkurencija je jednako retardirana i lošija pa mi se ne isplati prelazit na neki drugi IPTV.Debili vječno stvaraju neke nove pakete i razvrću kanale

 

Naučio sam iz iskustva s ovim lopinama da više nema šanse da potpisujem bilo kakve ugovore s obvezom koja prelazi mjesec dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam na beskorisni Motors TV s reprizama utrka

 

I njega imam.Jupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bas igrao x2 u sistemu :uredu:

 

Jesi gledao kako je Arsenal ubio Leeds, ali ipak na kraju 1:1, i to jedva izjednacili u 89 minutu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi gledao kako je Arsenal ubio Leeds, ali ipak na kraju 1:1, i to jedva izjednacili u 89 minutu

 

Nisam gledao, ali sam primjetio i jos se divio sam sebi sto nisam odigrao na Arsenal :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam što mi je s live na Bet365, maloprije mi je na susretu Aston Ville i Sheffield UTDa pisalo ne znam koji korner Republike Kine u 79' minuti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...