Jump to content
sirec

27.02.2011

Recommended Posts

Dzabe je sve to kada je Cantona u pitanju!Taj ce pogoditi,ima vise srece nego pameti! :uredu:

 

..hahah,istina istina :uredu:

 

igro sam 4 fixa koji su prošli 11kof, i 3/15 za 10kn, za 3 već imam 800kn u đepu i još imam 3 tekme lille, sampdoria i athletic, 4 već nosi 3200, http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

..pas te jeba a ja se vamo zamaram glupostima,ovako lupim pa sta bude,evo ti je odlicno krenulo,vode lille i athletic :uredu:...i 3 para 800kn,to su inace koefi oko 14,nekako mi to puno ako pogledas da si falio 12 parova :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..hahah,istina istina http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif

 

 

 

..pas te jeba a ja se vamo zamaram glupostima,ovako lupim pa sta bude,evo ti je odlicno krenulo,vode lille i athletic :uredu:...i 3 para 800kn,to su inace koefi oko 14,nekako mi to puno ako pogledas da si falio 12 parova :uredu:

 

izračunaj si fixovi 11.71xulog 9.52x14x14x17 roma je bila veći i podijeliš s 455 kombinacija

Edited by Bukva87

Share this post


Link to post
Share on other sites

izračunaj si fixovi 11.71xulog 9.52x14x14x17 roma je bila veći i podijeliš s 455 kombinacija

 

...ok,u svakome slucaju svaka cast na dobiti i hvala na dobro ideji http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif...samo ka sta se meni zna dogodit da skinem 10 od 11 na sistemu 8 od 11 i falijem 2 fiksna za 7000kn :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izračunaj si fixovi 11.71xulog 9.52x14x14x17 roma je bila veći i podijeliš s 455 kombinacija

 

Koliko minimalno moras uplatiti na taj sistem 4 fixa + 3/15 , ako je to 455 kombinacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko minimalno moras uplatiti na taj sistem 4 fixa + 3/15 , ako je to 455 kombinacija?

 

5kn, to je minimalna uplata u supersportu, u ovom slučaju bi ti onda bilo 400kn, dobitak

 

još sampdoria pogodila u 43min stativu, bilo bi veselo da je bilo 1 0 pol :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

5kn, to je minimalna uplata u supersportu, u ovom slučaju bi ti onda bilo 400kn, dobitak

 

još sampdoria pogodila u 43min stativu, bilo bi veselo da je bilo 1 0 pol :uredu:

 

E vidis, tako kod mene ne moze. Minimalna uplata po kombinaciji je 20 centi, tako da bi na ovo tvoje trebalo uplatiti 455*0.2 evra

Share this post


Link to post
Share on other sites

..,to je i meni palo na pamet,to su 4 koefa po 1.85,nije ni to lako pogoditi :uredu:

 

da nije, al mi je prošlo, hendikepi na cibonu, sienu, partizan i ciudad

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeni sportinga,igra sam ih x/2 gube 1:0 i sada u 37 jebeni Postiga nije postigao gol iz penala,majku mu,jos sam igra Inter X/2,Bilbao 1/1,Nashvila x/1 i za sada sve odlicno osim njih i navecer bi cekao Boston 2/2(nhl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..,auuuu lipo ti je skinio Pirlo 2 na stuttgarta 2.7,donji si :uredu:

 

Dva boda su tu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Dzabe je sve to kada je Cantona u pitanju!Taj ce pogoditi,ima vise srece nego pameti! :uredu:

 

Nije to sreća.Sreća je jedino što mi se podesilo da mi Norfolk gostuje kod Albanya :uredu:

 

Dobra večer :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pas te jeba šta se parovi u grupi na h2h pogađaju,bravno cantona a i bukva87,cini se da ce ti i athletic upast :uredu:

 

čini se da neće, valencia povela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...