Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

03.03.2011.

Recommended Posts

Kloten v ZSC Lions 1 (1.85 - 4.40 - 3.20)

 

Svajcarski playoff treca utakmica,rezultat 1;1.

Prvu utakmicu dobio Kloten na svom terenu 2;1,a sledecu izgubio u gostima 5;3.

 

Kloten je u regularnom delu zavrsio na drugoj poziciji sa jednim bodom zaostatka u odnosu na prvi Davos.Kod kuce su imali skor 19-6 i gol razliku 87;60.

Pokazali su da su jedna od boljih ekipa i ocekujem jos jednu pobedu.

 

Gosti su dobili kuci sa 5;3 i time pokazali da mogu da se nose cak i sa Klotenom ali na svom terenu.

U regularnom delu bili su sedmi sa 69 bodova skoro duplo manje od Klotena,u gostima igraju slabo od 25 utakmica dobili su samo 7.

 

Domacin je realno jaci i dosta kvalitetniji,mislim da ce im se zbog poraza od 5;3 sada revansirati na svom terenu.Ovde je kec realan,ali imam osecaj da ce ih domacin oduvati ne znam zasto al tako osecam pa i zbog toga igram na keca i sjajni Kloten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kloten v ZSC Lions 1 (1.85 - 4.40 - 3.20)

 

Svajcarski playoff treca utakmica,rezultat 1;1.

Prvu utakmicu dobio Kloten na svom terenu 2;1,a sledecu izgubio u gostima 5;3.

 

Kloten je u regularnom delu zavrsio na drugoj poziciji sa jednim bodom zaostatka u odnosu na prvi Davos.Kod kuce su imali skor 19-6 i gol razliku 87;60.

Pokazali su da su jedna od boljih ekipa i ocekujem jos jednu pobedu.

 

Gosti su dobili kuci sa 5;3 i time pokazali da mogu da se nose cak i sa Klotenom ali na svom terenu.

U regularnom delu bili su sedmi sa 69 bodova skoro duplo manje od Klotena,u gostima igraju slabo od 25 utakmica dobili su samo 7.

 

Domacin je realno jaci i dosta kvalitetniji,mislim da ce im se zbog poraza od 5;3 sada revansirati na svom terenu.Ovde je kec realan,ali imam osecaj da ce ih domacin oduvati ne znam zasto al tako osecam pa i zbog toga igram na keca i sjajni Kloten

 

Kloten v ZSC Lions 3-3 (4-3 nakon produzetaka) :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...