Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.03.2011.

Recommended Posts

redknapp još nije odlučio oće li Bale zaigrat večeras, ide mi na živce, nek se odluči da znam što odigrat :uredu:

Odlučio sam singlirat Raul daje gol, a za ostalo još razmišljam.

pretpostavljam da će se Milan otvorit u Londonu pa ću i tu over odigrat, čim nađem još jedan par za povezat s tim, a ako će Bale igrat onda igram i da će bit crveni karton, jer ne znam kako će njega i lennona spora Milanova obrana zatvorit bez faula, pogotovo ako se ofenzivno postave.

Eto par mojih razmišljanja, odoh radit nešto korisno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno danas svima na kladionici :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, mater mu ebem i Borielu... Promašio seronja penal a igrao sam da oba daju gol... Baš je usro motku...

 

Šta drugo očekivat od Milaniste http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

redknapp još nije odlučio oće li Bale zaigrat večeras, ide mi na živce, nek se odluči da znam što odigrat :uredu:

Odlučio sam singlirat Raul daje gol, a za ostalo još razmišljam.

pretpostavljam da će se Milan otvorit u Londonu pa ću i tu over odigrat, čim nađem još jedan par za povezat s tim, a ako će Bale igrat onda igram i da će bit crveni karton, jer ne znam kako će njega i lennona spora Milanova obrana zatvorit bez faula, pogotovo ako se ofenzivno postave.

Eto par mojih razmišljanja, odoh radit nešto korisno

 

Igraš na mističnu vezu Raula i Lige Prvaka?

 

 

Dobar dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo shit ova CentreBet kladionica , za uplatu preko moneybookersa i to sam uplatio manje od 5e treba 48 sati da sjedne to malo para na racunu Posted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...