Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

02.04.2011.

Recommended Posts

Dobar dan svima.

Nazalost po prvi put moram poslati negativnu kritiku na racun kladionice Pinnacle.

Sinoc sam odigrao singl na St.Pauli-Shalke 2 (2,20). Mec je prekinut u 87 min. A sama kladionica mi racunala kvotu 1.

Mislim sta bi bilo da sam kojim slucajem odigrao 1X ili ......... Zelim cuti vasa misljenja o ovome po mojim neki kladionicarskim iskustvima vise od 75% odigrane tekme racuna se taj rezultat kod prekida. Jednostavno nisam ocekivao tako nesto od njih.

 

Nisam još, hvala Bogu, naišao na takav problem u on-line klađenju, ali u "zemaljskom": kol'ko 'oćeš! Zato se danas kladim samo u Mozzartu i Socceru, mada su od skoro kod mene otvorili i Lavove, pa možda probam i tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo more, malo idem malo bijem veceras to je moj epililog, iuzbegavam to maksimalno, al ne mozes poered morona http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif bem ti drzavu

 

 

ovako to izgleda kad banega pije Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

sta je pjesnik htejo reci ostace jednas velika misterija Posted Image

 

dobro jutro,dobar dan,sretno svima,mozda sam jos nesto zaboravio ali eto sve u jednom postu.

 

edit. e da,sretno svima koji su upali u nagradePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima.

Nazalost po prvi put moram poslati negativnu kritiku na racun kladionice Pinnacle.

Sinoc sam odigrao singl na St.Pauli-Shalke 2 (2,20). Mec je prekinut u 87 min. A sama kladionica mi racunala kvotu 1.

Mislim sta bi bilo da sam kojim slucajem odigrao 1X ili ......... Zelim cuti vasa misljenja o ovome po mojim neki kladionicarskim iskustvima vise od 75% odigrane tekme racuna se taj rezultat kod prekida. Jednostavno nisam ocekivao tako nesto od njih.

 

Gledaj sta se meni desilo u Derby kladionici (BiH), igrao sam na Real Madrid protiv Sociedada, i u 75 minuti se prekine mec, zbog dojave o bombi, pri rezultatu 0:1 za Sociedad. Sve kladionice su stavile kvotu jedan, a samo je bas Derby priznao trenutni rezultat i ja sam pao, za oko 300 EUR. da su stavili kvotu jedan kao i ostali, meni bi se samo odbio taj par i ja bih dobio 200 i nesto eura. Eh spanski savez nije priznao taj rezultat nego su za nekoliko dana odigrali jos tih zadnjih 15 minuta, i tu je Real preokrenuo na 2:1!!! i po tom osnovu bih ja dobio, ali eto...uzalud sam ih zvao, sve im po spisku rekao, dzaba....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li sta danas pametno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif

 

ovako to izgleda kad banega pije Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

sta je pjesnik htejo reci ostace jednas velika misterija Posted Image

 

dobro jutro,dobar dan,sretno svima,mozda sam jos nesto zaboravio ali eto sve u jednom postu.

 

edit. e da,sretno svima koji su upali u nagradePosted Image

 

Ma istuko nekog majmuna, to sam hteo reći, sve sami debili ne može čovek mirno da ide ulicom ja ne znam sta je ovo, :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima.

Nazalost po prvi put moram poslati negativnu kritiku na racun kladionice Pinnacle.

Sinoc sam odigrao singl na St.Pauli-Shalke 2 (2,20). Mec je prekinut u 87 min. A sama kladionica mi racunala kvotu 1.

Mislim sta bi bilo da sam kojim slucajem odigrao 1X ili ......... Zelim cuti vasa misljenja o ovome po mojim neki kladionicarskim iskustvima vise od 75% odigrane tekme racuna se taj rezultat kod prekida. Jednostavno nisam ocekivao tako nesto od njih.

 

nisam imo iskustva sa kladionicama sto se toga tice al 100% znam po fudbalskim pravilima koja vaze za cijeli svijet i po kojima se sudi u cijelom svijetu ako se odigra 70% utakmice a to je negdje do 80 minute a desi se prekid iz bilo kojeg razloga da se ta utakmica registruje onim rezultatom koji je bio u trenutku prekida. Znaci nema ponavljanja utakmice niti registrovanja sluzbenim rezultatom nego samo onim rezultatom koji je bio u trenutku prekida. Tebi su trebali priznat kao pogodak a Almiricu je prekid bio u 75min. sto znaci da nije odigrano 70% utakmice ( 80min.) pa se zato nastavila. Ako nije odigrano 70% utakmice onda zavisi od saveza do saveza kako ce se registrovati rezultat tj. da li ce biti samo nastavljena gdje je prekinuta ili ce se odigrati nova utakmica ili nesto trece. To odredjuju one neke silne komisije koje imaju u svakom savezuPosted Image

 

Gledaj sta se meni desilo u Derby kladionici (BiH), igrao sam na Real Madrid protiv Sociedada, i u 75 minuti se prekine mec, zbog dojave o bombi, pri rezultatu 0:1 za Sociedad. Sve kladionice su stavile kvotu jedan, a samo je bas Derby priznao trenutni rezultat i ja sam pao, za oko 300 EUR. da su stavili kvotu jedan kao i ostali, meni bi se samo odbio taj par i ja bih dobio 200 i nesto eura. Eh spanski savez nije priznao taj rezultat nego su za nekoliko dana odigrali jos tih zadnjih 15 minuta, i tu je Real preokrenuo na 2:1!!! i po tom osnovu bih ja dobio, ali eto...uzalud sam ih zvao, sve im po spisku rekao, dzaba....

 

 

kladionica jedva docekala da prizna rezultat jer je sigurno 90% uplata bilo na real pa im je to bila zarada samo takva Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...