Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

19.04.2011.

Recommended Posts

Ja sam hteo staviti , ali sam zakasnio za oba meca :nije:

 

 

 

Tako ti resio da skines kilazu :nije:

 

 

Šećer je hrana za mišiće

 

E , ovo je pravi majstor.

Odmah treba dati prijedlog da ga kupe Cibona ili Zadar.

http://sportski.net....006.html?pos=n1

:aponis::aponis:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif :uredu::uredu::uredu::uredu::uredu::uredu:

 

Smijeh

 

Koji je ovo sport c4nton4???

 

AHL

 

Pa nije je već probio u utakmici s West Ham-om?

 

Je, al bitno mu je da se makne sa stotke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, dobar je Ferero, oko 2.2 je na njega, samo me malo brine kakve li je forme, ovo mu je cini mi se prvi turnir posle duge dyge pauze?

 

uzeo ga na 3.15 na live i otišao van. sad sam sritan :aponis:

 

 

Pozdsrav kolega, jesi ziv :aponis:

 

to sam ga i ja namjeravao pitati, ali vidim da ne odgovara, dakle, logičan zaključak- nije

 

dobra večer ljudi i ostali, imam 4 tripla u igri i sva 4 čekam zadnji par večeras. sritno mi bilo :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo ga na 3.15 na live i otišao van. sad sam sritan :aponis:

 

 

to sam ga i ja namjeravao pitati, ali vidim da ne odgovara, dakle, logičan zaključak- nije

 

dobra večer ljudi i ostali, imam 4 tripla u igri i sva 4 čekam zadnji par večeras. sritno mi bilo :nije:

 

Vidim i ja da mu nije po volji , vredja najbolji balkanski tim u basketu, dugi niz godina :aponis:

 

Evo laganezi je preokrenuo gubitak od 10 koseva u svoju korist i pobedio Buducnost 62:58 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim i ja da mu nije po volji , vredja najbolji balkanski tim u basketu, dugi niz godina :nije:

 

Evo laganezi je preokrenuo gubitak od 10 koseva u svoju korist i pobedio Buducnost 62:58 :aponis:

 

uvjerljivo najbolja ekipa u regiji, ostali klubovi se mogu slobodno ugledati na njih. svake godine rasprodaju najbolje i svake godine pomlade ekipu i stalno su u vrhu. Tako se to radi.

 

Na listu s njima mi još fali RN Lowen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šećer je hrana za mišiće

 

 

 

 

Gde si to procitao? Covek moze da ne uzima uopste nikakav secer, i da mu bude dobro. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si to procitao? Covek moze da ne uzima uopste nikakav secer, i da mu bude dobro. :nije:

 

Pa šećer ti je gorivo mišićima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide mi na živce ovaj supersport live...mislim, kad već naplaćuju 5% MT, zašto ne bi i digli malo koeficijente. svako malo ubodem neko iznenađenje koje to u biti nije, ali, evo konkretno sad, kako mogu držati 1.9 na obadvi tenisačice u meču Petković Paszek kad paszk ima brejk u odlučujućem setu. Ne isplati se igrati nikako :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šećer ti je gorivo mišićima

 

moji mišići idu isključivo na mješavinu etanola i taurina

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji mišići idu isključivo na mješavinu etanola i taurina

 

red bull votka?

 

ide mi na živce ovaj supersport live...mislim, kad već naplaćuju 5% MT, zašto ne bi i digli malo koeficijente. svako malo ubodem neko iznenađenje koje to u biti nije, ali, evo konkretno sad, kako mogu držati 1.9 na obadvi tenisačice u meču Petković Paszek kad paszk ima brejk u odlučujućem setu. Ne isplati se igrati nikako :nije:

 

ja sam odustao od SS live jer dvadeset minuta im treba da prihvate okladu

Share this post


Link to post
Share on other sites

red bull votka?

 

među ostalim, da. Kombinacije su beskonačne. može i red bull rakija. može i burn umisto red bulla. čak i onaj interšparov energy drink. I meni osobno najdraži, Crazy Wolf, litra 10 kuna, nakon pola čaše srce ti doslovno počne preskakati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe.....Baš sada je moja Marina pitala jel u kafanu imaju Marinu???

 

Pa sam kazao,da nemam pojma kako se zove "kafićka Marina"??

 

 

Laku noć.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...