Jump to content
Sign in to follow this  
Davor_92

05.06.2011.

Recommended Posts

Naravno drug :uredu:

 

Nego kakvi su ti ovo italijani, kako luda tekma... 3-3 trenutno

 

Ma negdje procitah da ovoj Padovi fali par igraca, pa rekoh da probam.......... No izgleda da i rezerve zabijaju! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer za neprepoznat u odnosu na igru protiv Djokovica... da je ovako igro protiv njega izgubio bi glat 3:0... Ali vidi se i da je Nadal u strasnoj formi, kakvu god loptu Federer da posalje Nadal stigne i haj sto je jedva stigne, nego je tako dobro vrati da skoro poen uzme

 

To je taj VAMOS !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lov Ham katastrofa :nije:

 

Vidim dosta vas je igralo na Lov Ham, mada po tabeli i nije neki favorit. Jos su i predzadnji na tabeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim dosta vas je igralo na Lov Ham, mada po tabeli i nije neki favorit. Jos su i predzadnji na tabeli.

 

Oni su zadnje 3 utakmice igrali protiv objektivno puno jačih ekipa od sebe, pa su tu izgubili dosta bodova... a Alta je imala par ozljeđenih igrača, a i zadnju utakmicu su izgubili 1:5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su zadnje 3 utakmice igrali protiv objektivno puno jačih ekipa od sebe, pa su tu izgubili dosta bodova... a Alta je imala par ozljeđenih igrača, a i zadnju utakmicu su izgubili 1:5

 

E jedino to sto protivnik ima povrijedjenih igraca, a i ta anliza ima mjesta, kao sto kazes. Jebi ga, bice bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! :uredu:

 

Federer bi razbio Nadala,ali nije smeo zbog teniskog lobija od strane sponzora,jer nije im u cilju da Djokovic bude prvi reket sveta!

Ipak su velike pare ulozene u Nadala i Federera od velikih svetskih mocnika!

Nazalost takva je realnost! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jedino to sto protivnik ima povrijedjenih igraca, a i ta anliza ima mjesta, kao sto kazes. Jebi ga, bice bolje...

 

Šteta, šteta... a i ja sam isto budala šta idem igrat 2. norvešku ligu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim dosta vas je igralo na Lov Ham, mada po tabeli i nije neki favorit. Jos su i predzadnji na tabeli.

 

Norveška druga liga je prilično nezahvalna za tipovanje konačnog ishoda. Zato, udri samo na golove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norveška druga liga je prilično nezahvalna za tipovanje konačnog ishoda. Zato, udri samo na golove!

 

 

Potpuno se slazem. I nije samo u pitanju 2.liga, ista stvar je i sa 1. norveskom ligom. Golovi su jedini i pravi izbor :uredu:

 

Mada sam ja danas igrao na Ham Kam. Ali ko zna kako bi zavrsilo da gosti nisu dobili rano crveni i Ham Kam jedva dobio 1-0

 

Pozdrav svima! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

 

Federer bi razbio Nadala,ali nije smeo zbog teniskog lobija od strane sponzora,jer nije im u cilju da Djokovic bude prvi reket sveta!

Ipak su velike pare ulozene u Nadala i Federera od velikih svetskih mocnika!

Nazalost takva je realnost! :nije:

 

 

Ovo su vec neke teorije zavjere u koje ne bih ulazio, jer za to se nikad nema dokaza i nece ih ni biti. Novak je igrao fenomenalno cijelu godinu i iskreno nisam ni sanjao da ce imati preko 40 meceva bez poraza. Ali svemu dodje kraj i mislim da o tome sto ti pricas nema ama bas niakkvog smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem. I nije samo u pitanju 2.liga, ista stvar je i sa 1. norveskom ligom. Golovi su jedini i pravi izbor :nije:

 

Mada sam ja danas igrao na Ham Kam. Ali ko zna kako bi zavrsilo da gosti nisu dobili rano crveni i Ham Kam jedva dobio 1-0

 

 

 

 

Ovo su vec neke teorije zavjere u koje ne bih ulazio, jer za to se nikad nema dokaza i nece ih ni biti. Novak je igrao fenomenalno cijelu godinu i iskreno nisam ni sanjao da ce imati preko 40 meceva bez poraza. Ali svemu dodje kraj i mislim da o tome sto ti pricas nema ama bas niakkvog smisla.

 

Federeru je jos ostalo da osvoji olimpijsko zlato da bi krunisao karijeru!A ovo sto nastupa na teninskim turnirima je pod moranjem zbog ugovora sa sponzorima!I sam je je izjavio da tenis u poslednje vreme igra iz "razonode" i "rastereceno" !Ne znam koliko pratis tenis,ja ga ne pratim,ali vidim sta se desava kada je ovaj sport u pitanju!

Na tebi je da verejus ili ne?!

A Novaku su ove godine mnoge pobede poklonjene,jer ovaj sport je igra "macke" i "misa"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...