Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.06.2011.

Recommended Posts

pala je kvota samo zato sto imaju igraca vise, ali lose igraju kanadjani, kao i da nemaju igraca vise. Valjda ce dobiti :uredu:

 

 

 

Ni ja nikad cuo za njih... a garant nisu ni oni culi za nas http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

Penal za Canadu :uredu:

 

eto te ko pantic kad ceka pobjedu slobode u tuzli :uredu: samo ti fali tranzistor pored uha :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da vjerujem da je Santos dao go sa igracem manje i to u 90 minuti taman da me obori a tako ti je to kad nema covjek srece :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da vjerujem da je Santos dao go sa igracem manje i to u 90 minuti taman da me obori a tako ti je to kad nema covjek srece :uredu:

 

 

Bas pratim tu tekmu, steta drug. A ne mogu ni ja da vjerujem, Cruzeiro izveo 18 kornera, nevjerivatno, ali dzaba ti sve kada ne znas da zabijes jos koji gol i da rijesis utakmicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas pratim tu tekmu, steta drug. A ne mogu ni ja da vjerujem, Cruzeiro izveo 18 kornera, nevjerivatno, ali dzaba ti sve kada ne znas da zabijes jos koji gol i da rijesis utakmicu

 

Ovo mi se desava po stoti put, a da mi treba da daju go ma nikada ne bi dali.... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi se desava po stoti put, a da mi treba da daju go ma nikada ne bi dali.... :uredu:

 

 

Uvijek je to tako drug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi :uredu:

 

 

 

Dripci jedni ne mogu na svom terenu da umuvaju jedan gol :uredu:

 

fali jos stativa kad kanadjani pucaju penal... go go, nije nego stativa, pu dripci jedni nemogu na svom terenu da umuvaju jedan go http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

Znam i to me pojede :uredu: ali kako se kaze vise srece drugi put :uredu:

 

nemogu oni nas obarat kolko se mi mozemo kladit :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fali jos stativa kad kanadjani pucaju penal... go go, nije nego stativa, pu dripci jedni nemogu na svom terenu da umuvaju jedan go http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

 

 

nemogu oni nas obarat kolko se mi mozemo kladit :uredu:

 

A sto jest jest :uredu:

 

Laku noc svima i sretno sutra na kladari ako se moze tako reci :uredu:

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...