Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

12.06.2011.

Recommended Posts

Dobro jutro iz tmurnog Dekanca :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam se zaletio necu dvaput, mada bi moglo biti manje ali se nikad kod njih ne zna, mozda proradi James pa bude belaja http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Ma iskopace se neki par za sutra, mozda cak i ovaj Dinin sto je odigrao samo malo da ga prostudiram :uredu:

 

Jesi vidio juce Vancuvera, jesu mrljavi i bas zbog toga volio bi da Boston osvoji Stenlij, tako da naprijed Boston i Thomas :uredu:

 

ono je bila slucajnost za koseve, ulazilo je sve sto su opucali i jedni i drugi prema kosu.... u proslim utakmicama pogode svaki peti napad a ovu zadnju su bas svaki napad pogadjali... a sto se tice hokeja sad znam da je sljedeca tekma kec na boston ili over golova jer ce ih boston ubit a i vankuver bi mogo konacno zabit u gostima jedan ili dva gola.... a kad vankuver bude domacin onda je opet kec na vankuver ili under golova jer uvijek mrljavo dobiju... tako je bilo u ovih 5 utakmica pa ce valjda biti i u sestoj i sedmoj :uredu:

 

Vas dva inače gledate i pratite hokej cijelu sezonu ili ste dojmove skupili samo u kupu?Izgleda da je ovo drugo :uredu:

 

 

Upravo sam se opekao na ove spaljene Japance drugu ligu.Pri 2:1 , glupavi miđid od suca produži utakmicu tri minuta i onda svira kraj u četvrtoj taman ko da je čeko izjednačenje da mi shebe tiket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adios amigos.Odoh radit ručak pa malo do staze Posted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...