Jump to content
Sign in to follow this  
Davor_92

20.06.2011.

Recommended Posts

Hougang - Geylang 1 @ 1.70

 

Moja prva oklada na singapursku ligu nakon dugo vremena. Šestoplasirani Hougang igra protiv devetoplasiranog Geylanga. Dosad je Hougang osvojio 22 boda, dok je Geylang sakupio 14. Važna činjenica u ovoj utakmici je da je Geylang u dosadašnjih 7 gostujućih utakmica osvojio 1 bod, stoga bez daljnjeg razmišljanja igram na domaćine.

Edited by Davor_92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, po meni velikog propusta Bwina:

 

Danas se u prijateljskoj utakmici sastaju Argentina i Albanija, koeficijent je od sinoć previše pao i kladiti se na Argentinu @ 1.08 se ne isplati, pogotovo kad se pogledaju njihovi zadnji rezultati, i uzme se u obzir da ta momčad već 2-3 godine ne funkcionira onako kako bi trebala.

 

Posljednji rezultati Argentine:

 

SAD - Argentina, 27.03.2011, 1:1

Costa Rica - Argentina, 29.03.2011, 0:0

Argentina - Ecuador, 20.04.2011, 2:2

Argentina - Paraguay, 25.05.2011, 4:2

Nigeria - Argentina, 01.06.2011, 4:1

Poljska - Argentina, 05.06.2011, 2:1

 

Znači zabijali su redom 1,0,2,4,1,1 gol u posljednja 3 mjeseca, što je 9 golova ukupno, odnosno 1.5 po utakmici.

 

Albanija u 2011. ima samo 3 utakmice:

 

Albanija - Slovenija, 09.02.2011, 1:2

Albanija - Bjelorusija, 26.03.2011, 1:0

BiH - Albanija, 07.06.2011, 2:0

 

Albanija, pod vodstvom Josipa Kužea, igra jedan čvrst i discipliniran nogomet, i bez obzira na to što nemaju neke klasne igrače, ta momčad ima glavu i rep.

 

 

 

 

Bwin je ponudio neke, po meni, lude koeficjente na današnju utakmicu:

 

 

 

Koliko će golova biti postignuto?

 

Više od 3,5 1.45

Manje od 3,5 2.55

 

Bez obzira što smatram da je Argentina ipak puno bolja momčad od Albanije, mišljenja sam da Argentinci danas nemogu zabiti previše, dok Albanci vjerojatno neće postići pogodak. Albanija u kvalifikacijama svoje utakmice redovito završava sa manje od 2.5 golova, a 2.55 na manje od 3.5 gola se jednostavno mora uzeti.

 

 

 

Koliko će golova biti postignuto?

 

Više od 2,5 1.15

Manje od 2,5 4.75

 

Za neki malo manji ulog, lako bi moglo proći.

 

 

 

Hoće li momčad 2 postići gol?

 

Da 1.95

Ne 1.75

 

Kao što rekoh, obrana Argentine nije bajna, ali ako daju koeficjent 1.08 na njhovu pobjedu, po tome koeficjent na Albaniju da ne postiže pogodak nebi trebao biti veći od 1.30. Još jedan koeficjent koji se mora uzeti.

 

 

 

Točan rezultat (regularno vrijeme)

1:0 15.50

2:0 9.75

 

Za sitan ulog, tek tako da se isprati. Sumnjam da Argentina može bolje od ovoga.

Edited by Davor_92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, po meni velikog propusta Bwina:

 

Danas se u prijateljskoj utakmici sastaju Argentina i Albanija, koeficijent je od sinoć previše pao i kladiti se na Argentinu @ 1.08 se ne isplati, pogotovo kad se pogledaju njihovi zadnji rezultati, i uzme se u obzir da ta momčad već 2-3 godine ne funkcionira onako kako bi trebala.

 

Posljednji rezultati Argentine:

 

SAD - Argentina, 27.03.2011, 1:1

Costa Rica - Argentina, 29.03.2011, 0:0

Argentina - Ecuador, 20.04.2011, 2:2

Argentina - Paraguay, 25.05.2011, 4:2

Nigeria - Argentina, 01.06.2011, 4:1

Poljska - Argentina, 05.06.2011, 2:1

 

Znači zabijali su redom 1,0,2,4,1,1 gol u posljednja 3 mjeseca, što je 9 golova ukupno, odnosno 1.5 po utakmici.

 

Albanija u 2011. ima samo 3 utakmice:

 

Albanija - Slovenija, 09.02.2011, 1:2

Albanija - Bjelorusija, 26.03.2011, 1:0

BiH - Albanija, 07.06.2011, 2:0

 

Albanija, pod vodstvom Josipa Kužea, igra jedan čvrst i discipliniran nogomet, i bez obzira na to što nemaju neke klasne igrače, ta momčad ima glavu i rep.

 

 

 

 

Bwin je ponudio neke, po meni, lude koeficjente na današnju utakmicu:

 

 

 

Koliko će golova biti postignuto?

 

Više od 3,5 1.45

Manje od 3,5 2.55

 

Bez obzira što smatram da je Argentina ipak puno bolja momčad od Albanije, mišljenja sam da Argentinci danas nemogu zabiti previše, dok Albanci vjerojatno neće postići pogodak. Albanija u kvalifikacijama svoje utakmice redovito završava sa manje od 2.5 golova, a 2.55 na manje od 3.5 gola se jednostavno mora uzeti.

 

 

 

Koliko će golova biti postignuto?

 

Više od 2,5 1.15

Manje od 2,5 4.75

 

Za neki malo manji ulog, lako bi moglo proći.

 

 

 

Hoće li momčad 2 postići gol?

 

Da 1.95

Ne 1.75

 

Kao što rekoh, obrana Argentine nije bajna, ali ako daju koeficjent 1.08 na njhovu pobjedu, po tome koeficjent na Albaniju da ne postiže pogodak nebi trebao biti veći od 1.30. Još jedan koeficjent koji se mora uzeti.

 

 

 

Točan rezultat (regularno vrijeme)

1:0 15.50

2:0 9.75

 

Za sitan ulog, tek tako da se isprati. Sumnjam da Argentina može bolje od ovoga.

 

joj sta ti meni radis, tjeras me da sve pare bacim na neku albaniju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif al sto jest jest fino si ovo objasnio i mogu ti reci da je sve 90% tacno... odoh probat nesto od ovoga odigrat jer su bas dobre kvote a realno je da moze proci http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj sta ti meni radis, tjeras me da sve pare bacim na neku albaniju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif al sto jest jest fino si ovo objasnio i mogu ti reci da je sve 90% tacno... odoh probat nesto od ovoga odigrat jer su bas dobre kvote a realno je da moze proci http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif i mene je strah albanije, al realno sve od ovog lako može proći :uredu: čekam da mi ovi singapurci završe, pa ću odlučit kolki će ulog biti na ovo :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...