Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.08.2011.

Recommended Posts

04:15 AT&T Park

 

San Francisco Giants(61-47)-Arizona Diamondbacks(59-49) Tip: 1 @1.787 6/10 Pinnacle

 

Večeras je u San Franciscu prvi meč u seriji derbija NL West Standings divizije

između domaći Giantsa i gostiju iz Arizone...

Ova serija je veoma bitna za oba tima pošto je razlika između njih samo dve pobede ima prednost S.F. naspram Ari. i svakako će se iozmeđu njih voditi bitka do kraja za prvaka divizije jel teško da može i Colorado ili L.A.D. da se umešaju u trku iako ima još dosta do kraja...

Tako da je ova serija vrlo bitna S.F. da napravi još veću prednost nad rivalom dok Arizoni eventualnom dobijenom serijom čak dostignu ili swipom prestignu S.F. u (ŠTA SUMNJAM)...

Do prošle nedelje sam mogao ruku da stavim na panj da S.F. nema nikakve šanse da odbrani titulu ali su se ove nedelje desila dva trejda sa kojima su oni daleko jači na baterskoj poziciji došlo je veliko pojačanje iz N.Y. Metsa RF Carlos Beltran i umesto povređenog SS Miguela Tejade došao je sasvim solidni Orlando Cabrera iz Clevelanda dok je pre njih došao 2B Jeff Kapinger iz Houstona tako da se sada S.F. sasvim lepo pojačao na hiterskim pozicijama i imaće daleko dužu klupu jel su ove sezone imali dosta povređenih batera...

Što se pičinga tiče tu u jaki bar kao i prošle sezone sa dobrim pičingom i starteri i bulpen je sjajan tako da se na njih mora ozbiljno računati!!!

U zadnjih 10 mečeva imaju 4-6 stim da su sa zadnjeg gostovanja počišćeni od Cinncinatia dok su pre toga dobili u gostima jednog od favorita za naslov Filadel. sa 2-1...

Što se tiče Arizone oni igraju van svakih očekivanja još nisu pali u igri i u zadnjih 10 mečeva imaju 7-3...

Iako se radi o perspektivnom timu mislim da teško mogu izdržati trku do kraja i ipak očekujem njihov pad posebno što im pičeri igraju fantastično a ipak ne pripadaju samom vrhu a to je posebno slučaj sa bulpenom...

 

Večeras na brdašcu za S.F. Matt Cain - RHP(9-6 2,91) dok za Ariz. baca

Ian Kennedy - RHP (12-3 3,22) dvoboj dva sjajna pičera ove sezone u kojem bi ipak dao prednost iskusnijem Cainu dok iako ove sezone odličan Kennedy ipak treba da dokaže da mu ova sezona nije samo bljesak jel ipak mislim da nije toliko kvalitetan koliko dobro igra ove sezone no videćemo..

Cain je pičer koji je sjajan i na koga često volim da igram i ove sezone igra sjajno i u karijeri ima odlične rezultate protiv Arizone 9-4 3,32 dok je i ove sezone bacao na 3 meča i zabeležio 3-0 3,54 nadam se od njega i večeras dobrom izdanju...

Sa druge strane Kennedy mladi pičer koji je imao na početku karijere šansu u Yenkijima ali je za tri sezone pružio malo imao je problema i sa povredama ali odkako je došao u Arizonu igra daleko bolje i u karijeri iako ima negativan bilans sa S.F. 1-2 ima odličnu eru 1,81...

Ipak više verujem Cainu i uz njega sam večeras...

Što se hitinga tiče tu je bar na papiru favorit Ari. ali mislim da je posle ovih pojačanja domaćina S.F. bar u egalu ak ne i bolji!!!

Večeras će sigurno biti veliko veče i promocija velikog pojačanja Giantsa i sigurno je da će novajlije u šampionskom timu dati sve od sebe da se dokažu na promociji...

Sad dosta osporavan tim batera S.F. uopšte ne izgleda naivno imaju uz P.Sandovala,A.Huffa još jednog power hitera C.Beltrana koji igra ove sezone kao u najboljim danima...

Sa druge strane Arizona nije se pojačala u svojim redovima imaju solidne mlade batere C.Younga ,J.UptonaR.Robertsa veliki im je hendikep povređeni sjajni SS Stephen Drew za kojeg je verovatno sezona završena...

Uzimam večeras pobedu S.F. Posted Image

FT:2-5 Lost Posted Image

W 55-L 35

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W12 - L2

* Overall: W885 - L563

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle) - single bet:

 

01:05 - Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs - over 6.5 - 1.505 :uredu:

01:05 - Washington Nationals - Atlanta Braves - Washington Nationals +2.5 - 1.476 :uredu:

01:10 - New York Mets - Florida Marlins - New York Mets +1.5 - 1.518 :nije:

01:10 - Boston Red Sox - Cleveland Indians - Cleveland Indians +2.5 - 1.510 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Cincinnati Reds - 1st Halfs (5 innings) Cincinnati Reds +0.5 - 1.621 :uredu:

02:10 - Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals - under 8.5 - 1.610 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - New York Yankees - over 6.5 - 1.505 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - Philadelphia Phillies - over 7 - 1.529 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - Los Angeles Dodgers - San Diego Padres +2 - 1.455:nije:

04:10 - Seattle Mariners - Oakland Athletics - 1st Halfs (5 innings) over 3 - 1.649 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants +1.5 - 1.439:nije:

 

Uspješan odabir! :uredu:

 

Tuto :uredu:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:05 Petco Park

 

San Diego Padres(47-62)-Los Angeles Dodgers(48-59) Tip: 2 @1,813 8/10 Pinnacle

 

Večeras je u San Diegu na redu prvi meč u seriji divizijskih rivala između domaćih Padresa i gostiju iz L.A. čuvenih Dodgersa...

Obe ekipe su zakovane za dno NL West Standings divizije sa gotovo nikakvim šansama za pley of posebno se to odnosi na domaćine dok iako gosti poseduju dobar tim od kojeg se mnogo više očekivalo samo neka luda serija ih može vratiti u igru...

 

Večeras na brdašcu za SD:C.Luebke-LHP (3-5, 2.92) dok za LAD: C.Kershaw-LHP (12-4, 2.72) Okršaj dvojice levorukih pičera u kojem bi ogromnu prednost dao Kershawu iako Luebke ove sezone baca dobro...

C.Luebke(26g) u svojoj drugoj godini u MLB-u baca sasvim dobro sezonu je počeo kao riliver ali je onda dobio šansu da bude i starter i to je bio na 6 mečeva u kojima je solidno bacao na zadnja tri izlaska na brdašce ima 1-2 4,00 jedan još dosta neiskusan pičer kojega bi po meni večeras mogli lako da dohvate Dodgersi...

Sa druge strane ove sezone fantastični C.Kershaw(23g) iako veoma mlad ovo je njegova 4 Mlb sezona i ove godine je daleko zreliji i iako veoma mlad iza sebe ima već 107 mečeva,,,

U karijeri protiv S.D. ima odličnu statistiku 4-3 i fantastičnu eru 2,55...

U zadnja tri starta igra neverovatno ima 3-0 i 0,83 a mislim da u zadnjih 6-7 mečeva nema eru veću od 1,2... Baca stvarno neverovatno i nebi preterao kad bi rekao da je on ove sezone ubedljivo najbolji pičer u MLB-u...

Posebno imponuje njegova era još više što na mnogim mečevima nije imao dobar suport a ipak ima oner pobeda poraza fantastičnih 12-4 zadnji put kad sam igrao na L.A.D. je upravo on bacao i to protiv S.F. i odbacao je u gostima 8inn. bez primljrenog poena delovao je stvarno fantastično jel prošle sezone je njegov problem bila kontrola lopte dok je to ove sezone žestoko popravio i na zadnja tri starta ima fantastičnih 26 SO i samo 5 BB i na svakom meču je bacao više od 1109 pičeva stvarno fantastično i pored toga će večeras naspram sebe imatijedan od lošijih napada lige i nadam se njegovomdobrom izdanju večeras i stvarno me čudi ipak malo veća kvota nego što sam očekivao na Dodgerse...

 

Što swe hitinga tiče i tu je lepa prednost na strani gostiju jel imaju daleko veći broj kvalitetnih udarača pored toga S.D. ima i problema sa povredama i pored odsutnog prvog Kečera Nick Hundley još su za večeras pod znakom pitanja i RF Will Venable i LF Chris Denorfia i postoji mogućnost da će morati da pošalje na jednu stranu tek oporavljenog nekad LF a sad 1B K. Blanksa a on je sad mojih gabarita 100+++ I taj problem može da utiče na večerašnju igru jednostavno moram večeras da uzmem Dodgerse Posted Image

FT:2-6 Win Posted Image

W 56-L 35

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...