Jump to content
sportandlove

04.08.2011.

Recommended Posts

ako nas ima jos zainteresiranih poslat cemo i Dwizu pm i pitat ga za misljenje

Na jednom drugom forumu koji također organzira natjecanja igrala se takva igra. No, nakon nekoliko kola, raspalo se sve. I više se ne igra. Razloge vjerojatno znaš, a znaju i neke od kolega sa ovog foruma koji tamo također sudjeluju u natjecanju.

 

Ne traži 'kruha nad pogačom'.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

e moj Russell, ako nemoš ovu štracu Younga dobit onda bome bolje se ostavi tenisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednom drugom forumu koji također organzira natjecanja igrala se takva igra. No, nakon nekoliko kola, raspalo se sve. I više se ne igra. Razloge vjerojatno znaš, a znaju i neke od kolega sa ovog foruma koji tamo također sudjeluju u natjecanju.

 

Ne traži 'kruha nad pogačom'.

 

tamo su se prognozirali tocni rezultati nogometnih utakmica, ovo moje su tipovi .... ne sjecam se zasto se raspalo... vjerovatno jer nije bilo dovoljno interesa (ispravi me ako nije tako?), ali ovaj forum mi izgleda da ima velik broj aktivnih igraca i da bi se to moglo provest u djelo...

 

meni je to bilo najdraze natjecanje i puno je zanimljivije nego bilo koje trenutno na forumu !

 

al kao sto sam rekao, nisam ni ocekivao da cu uspjet u ovome prijedlogu, evo tebi se prvome ne da... nista, ispunit cu formalan uvjet sa brojem postova sa "dobro jutro" i "laku noc", samo postavljat tipove po natjecanjima i necu se niti trudit vise dat koji prijedlog ili ideju za razvitak foruma i malo dogadanja na njemu...odustajem :uredu:

 

 

e da, laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

tamo su se prognozirali tocni rezultati nogometnih utakmica, ovo moje su tipovi .... ne sjecam se zasto se raspalo... vjerovatno jer nije bilo dovoljno interesa (ispravi me ako nije tako?), ali ovaj forum mi izgleda da ima velik broj aktivnih igraca i da bi se to moglo provest u djelo...

 

meni je to bilo najdraze natjecanje i puno je zanimljivije nego bilo koje trenutno na forumu !

 

al kao sto sam rekao, nisam ni ocekivao da cu uspjet u ovome prijedlogu, evo tebi se prvome ne da... nista, ispunit cu formalan uvjet sa brojem postova sa "dobro jutro" i "laku noc", samo postavljat tipove po natjecanjima i necu se niti trudit vise dat koji prijedlog ili ideju za razvitak foruma i malo dogadanja na njemu...odustajem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

 

 

e da, laku noc

 

Ja ne bih dirao hazarder za to, nego bih predlozio da se takvo nesto odnosi na Bwin natjecanje :uredu: Naime, ovo dosad mi je previse nerealno takmicenje, i ne moras dobro uopste gadjati koliko trebas imati srece da takmicar ne pogodi ili dobro taktizirati i doci do plasmana. E sad to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...