Jump to content
Dwiz

Pitanja, prijedlozi i obavijesti

Recommended Posts

Ako osvojim koji evric na MNF da li ga mogu proslediti nekome u ekipi ko ima racun u Doxxbet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako osvojim koji evric na MNF da li ga mogu proslediti nekome u ekipi ko ima racun u Doxxbet?

 

mislim da mozes... samo ti taj neko javi podatke od svog racuna a ti dalje proslijedis gdje treba i kome treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrovao sam se na Doxxbet napravio prvu uplatu od 30e i sad mi trazi podatke tipa licna karta i da im posaljem sliku lredit kartice i to sam uradio. medjutim stanje na racunu i dalje je 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrovao sam se na Doxxbet napravio prvu uplatu od 30e i sad mi trazi podatke tipa licna karta i da im posaljem sliku lredit kartice i to sam uradio. medjutim stanje na racunu i dalje je 0

 

Vikend je, pa vjerojatno platna služba ne radi. Strpi se do ponedjeljka popodne, pa ako ima problema kontaktiraj rockytomasa jer je on doveo tog sponzora, a i služi se dobro slovačkim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kristijan , samo da znaš da kod njih da dobiješ bonus 100% od uplate, nije kao kod većine da ti odma dodaju, kao u tvom slučaju još 30 evra pa sa 60 da okrećeš. Nego sa ovih tvojih 30 igraš i njih moraš da okreneš milslim da je 5X na kvotu 1,70 i veću na najmanje 5 različitih listića. Pa kad to okreneš pošalješ im e-mail sa zahtevom za bonus , i tek onda ti dodaju još 30 evra.

U svakom slučaju ideš na opciju Help i podopciju Bonus i sve ti piše tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da razumem to ali poslao sam im podatke i slike koje su trazili a na konto mi i dalje stoje 0,00 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kristijan , samo da znaš da kod njih da dobiješ bonus 100% od uplate, nije kao kod većine da ti odma dodaju, kao u tvom slučaju još 30 evra pa sa 60 da okrećeš. Nego sa ovih tvojih 30 igraš i njih moraš da okreneš milslim da je 5X na kvotu 1,70 i veću na najmanje 5 različitih listića. Pa kad to okreneš pošalješ im e-mail sa zahtevom za bonus , i tek onda ti dodaju još 30 evra.

U svakom slučaju ideš na opciju Help i podopciju Bonus i sve ti piše tamo.

 

Cekaj ima neki vremenski rok pa ako ne okrenem za to vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj ima neki vremenski rok pa ako ne okrenem za to vreme?

 

Uvijek ima neki rok za okretanje bonusa, samo moraš pogledati u pravilima!

Ja kad sam uplatio uplatio sam 25 eura i onda sam to okrenuo 5 puta i poslao im mail da mi daju bonus, i oni su me tražili da im pošaljem osobnu , i kad su to primili onda su mi stavili 25 eura na račun!

 

I koliko sam čuo za ljude iz Srbije nema bonusa, ali to sam samo čuo tako da provjeriš!

 

Pitaj tamo Rockytomasa on će ti najviše znati o ovom problemu što imaš!

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I koliko sam čuo za ljude iz Srbije nema bonusa, ali to sam samo čuo tako da provjeriš!

 

Bonus važi i za igrače iz Srbije.

 

€ 30/£ 25 bonus offer is only valid for customers residing in the following countries: Armenia, Austria, Azerbaijan, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Croatia, Cyprus, Czech (1000 CZK), Finland, Germany, Greece, Hungary (9000 HUF), Ireland, Kazachstan, Luxemburg, Netherlands, Poland (120 PLN), Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden.

 

€ 20/£ 20 bonus offer is only valid for customers residing in the following countries: Bulgaria, Estonia, Lithuania, Romania (80 RON), Russia, Ukraine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo nisam video ranije pa da pojasnim neke nejasnoce , svaka kladionica trazi kopiju licne karte i neku racun pre ili kasnije , bonus daju onako kako je pisao Micha dakle prvo se mora okrenuti pocetni ulog 5 puta na najmanje 5 tiketa ili singlova po kvoti 1,7 a mora se okrenuti za dva meseca stim da prva uplata mora biti u roku od 7 dana od otvaranja naloga a za nagradu je obrt na 1,5 stim da je ovo sad novo uvedeno ili je mozda bilo i ranije ali nismo imali takav slucaj da ako imate staru nagradu morate prvo obrnuti taj bonus pa tek onda vam pripisu novi stim da kazu da odmah cim okrenete bonus da vam uplacuju , inace vecina kladionica pogorsava uslove za obrt Bwin je povecao kvotu na 1,70 , Expekt 2.00 Wwin mora 5 parova

nije Doxxbet sad neka extra kladionica ali daju sasvim solidne uslove i dosad su bili jako brzi oko uplate, sad su se menjali radnici i malo su sporiji ali opet je to za par dana jedino sto zahtevaju su gore navedeno da ako ste ranije dobili nagradu kod njih morate obrnuti taj bonus da bi dobili novi i da imate bar jednu uplatu

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoreno je(Micha, Mirko, Sasha i Ja) da se od sledeceg meseca uvede manja izmena u pravilima a to je da se smanji broj obaveznih clanova na 4 , broj tipova na 80 a najmanje tri clana moraju imati po 15 tipova dok cetvrti mora imati najmanje 5 tipova , maximum ostaje isti tako da niko nije ostecen a nadam se da ce se dva foruma vratiti koji su imali problem oko skupljanja ekipe , a ko nema ekipu neka se javi ovde da se ubaci u neku ekipu

takmicenje ce se odrzati na Bet Clubu od prvog Juna

http://www.bet-club.com/forum/forum/376-mnf-bet-club/

sponzor ce biti samo Doxxbet i ako sve bude u redu sa isplatom za ovaj mesec nagrada za ekipno prvo mesto ce biti 100 eura a za pojedinacnog pobednika 30 eura a ako slucajno nesto budu zezali ostaje stara nagrada , Betin nije vise sponzor ali u pravilniku ce se dodati da svi moraju da dostave nickove sa DOXXbeta dakle ko nije registrovan jos na DOXXbetu neka udje preko linka u skripti i registruje se , ne mora nista uplatiti i nista ga ne kosta

Dwiza sam kontaktirao oko otvaranja teme sponzor takmicenja i stavljanja banera za njihovu reklamu , skripta ce se koristiti ona koja se koristila i dosad pa bi molio Tuta ili Michu da otvore potrebne topike za pocetak takmicenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz....

 

Ja imam jedno pitanje??

 

Ako si odigrao s kvotom 1,50 - si izgubio onda dobiš -100....

Ako bi ja odigrao s kvotom 5,00 - izgubio si  -100 ili  -500??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...