Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

03.10.2011.

Recommended Posts

23:07 Tropicana Field, (St. Petersburg, Florida)- Capacity(36,048)

 

Tampa Bay Rays-Texas Rangers-Money Line Tip:Texas Rangers @2.270 6/10 Pinnacle

 

Večeras je na Floridi na redu treći meč u seriji između domaćih Bay Raysa i gostujućih Rangersa...

Izuzetno bitan meč i za jedne i za druge rezultat u seriji je nerešen 1-1 i večerašnji pobednik bi povećao šanse da dobije seriju posebno ako to bude Texas jel i u slučaju da onda sledeći meč bude poražen opet bi se odlučujuća peta utakmica igrala u Arlingstonu...

Tampa je iznenadila u prvom meču i ubedljivo porazila Rangerse sa čak 9-0 ali je u drugom meču se probudio strašni napad Rangersa i dobio meč sa 8-6 mislim iako se igra sad dva vezana meča u Tampi da je i dalje Texas favorit i da će dobiti sigurno bar jedan meč u Tampi nadam se večerašnji i na taj način preseliti seriju u Texas a nebi me iznenadilo da i dobiju oba meča i već u Floridi završe posao jel su objektivno mnogo kvalitetniji tim...

Večeras na Moundu za Tam. baca D.Price-LHP(12-13 3,49) dok za Tex. baca Colby Lewis-RHP(14-10 4,40) kome ovde dati prednost po rejtingu svakako Priceu...!

Ali ja nemislim baš tako njegove igre u zadnje vreme su dosta loše i nedeluje ni malo ubedljivo.

Na prošloj utakmici protiv N.Y.Y. je bio ponižen i dobio je 7 R i to u odlučujućoj utakmici za Tampu ali ga je sam Bog pogledo i posle čudesnog preokreta odveo Tampu u pley of...!!!

Tu se videlo da je kad je pod pritiskom došlo do izražaja njegovo neiskustvo i sigurno mu to i večeras može biti veliki pritisak posebno što nije prošlo ni nedelju dana od njegovog debakla...

U pley ofu ima negativan skor 1-2 3,93 mislim da i večeras iako se nesumljivo radi o dobrom pičeru da bi on mogao biti slaba karika u Reysima...

Sa druge strane za Texas C.Lewis uvek nepredvidiv dobar pičer ali sklon oscilacijama ali ono što me ubeđuje da bi mogao da odnese Win je da ima sjajan suport batera na njegovim mečevima i da ima sjajne rezultate u pley ofu u karijeri 3-0 1,71 i ove sezone protiv Tampe na jednom meču je uzeo Win gde je odbacao čak 8inn. bez rana nadam se njegovom dobrom izdanju i večeras...Što se hitera tiče tu je svakako prednost na strani Texasa iako i Tampa ima dobre udarače ali Rangersi imaju paklen napad i ako imaju svoj dan nema tog pičera koji će ih zaustaviti...

Verovatne postave večeras bi trebale da izgledaju ovako-

TAMPA

1. Desmond Jennings ® LF2. B.J. Upton ® CF3. Evan Longoria ® 3B4. Ben Zobrist (S) 2B5. Johnny Damon (L) DH6. Kelly Shoppach ® C7. Sean Rodriguez ® SS8. Casey Kotchman (L) 1B9. Matt Joyce (L) RF

TEXAS

 

1. Ian Kinsler ® 2B2. Elvis Andrus ® SS3. Josh Hamilton (L) CF4. Michael Young ® DH5. Adrian Beltre ® 3B6. Mike Napoli ® C7. Nelson Cruz ® RF8. David Murphy (L) LF9. Mitch Moreland (L) 1B

Moguće samo promene u rotacijama ali verovatno će tako izgledati sastavi.

Jednostavno moram na ovaku kvotu da uzmem pobedu Rangersa po meni je to trebalo da bude egal...

Uzimam pobedu Rangersa večeras.......Posted Image

FT:3-4 Win Posted Image

MLB-Playoffs

W 3-L 1

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Last prediction: W0 - L3

* Overall: W1331 - L833

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

23:07 - Tampa Bay Rays - Texas Rangers - over 6.5 - 1.500 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

02:37 - Detroit Tigers - New York Yankees - over 6.5 - 1.654 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo za Tutu..veceras MNF...Jeste smesna pobeda domacih-1,20 ali u hd od 9,5 je sasvim pristojna...ja zaista ne znam ,iako je Tampa sasvim prosecna ekipa,kako Coltsi mogu ispod tog hendikepa....Ceo napad je pravljen za Peytona,i sad su u raspadu...imaju sumnjivu OL,gde su 2 rookie,ali nisu to top 5 pikovi....to su sasvim prosecni klinci....trcanje Coltsa ne postoji,jer se napad godinama pravi za Peytona..Def im je isto jako sumnjiva.....pravljena je da primi manje poena nego sto peyton da....dakle,sve je u Peytonu,a njega nema,nego bac krs Painter jos u gostima ,,dakle,ocekujem da Indi ne da vise od 10 poena maximum....pa eto,Tampa u HD je vrlo izvesna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coltsi su u krizi, slažem se. Što se Paintera tiče, čovjek večeras prvi put u karijeri dobiva pravu priliku.Ne treba ga se još prozivat kršem. Meni +10,5 na Coltse protiv Tampe večeras zvuči više neg dobro :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coltsi su u krizi, slažem se. Što se Paintera tiče, čovjek večeras prvi put u karijeri dobiva pravu priliku.Ne treba ga se još prozivat kršem. Meni +10,5 na Coltse protiv Tampe večeras zvuči više neg dobro :uredu:

 

 

Gresis...veruj mi da su u raspadu...Mozda kuci i dobije koju,ali na strani nema sanse,kad pocnu da vriste,nece ni jednu akciju cuti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis...veruj mi da su u raspadu...Mozda kuci i dobije koju,ali na strani nema sanse,kad pocnu da vriste,nece ni jednu akciju cuti....

 

Znam da su u raspadu.Od uprave do svlačionice.Al ipak mi je hendi malo prevelik.

 

Stadion prepun, rasprodan..bit će bučno, al jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buccaneers - Colts - 24:17

+10.5 na Coltse je bio dobar izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis...veruj mi da su u raspadu...Mozda kuci i dobije koju,ali na strani nema sanse,kad pocnu da vriste,nece ni jednu akciju cuti....

 

gledao sam mec , isto sam ocekivao kao i ti ali suprotno bas se dobro pokazao s obzirom na neiskustvo mada sto se tice hendikepa dvaput je tampa osvojila poene jednom je ponisten touch down jer je igrac za nijansu bio van terena pre nego je primio loptu i krenuo u trcanje a drugi put kod panta imali su igraca vise jer je bio kraj cetvrtine i na brzinu je usao specijalni tim i usli su sa igracem vise

a sto se tice mbl isto sam gledao(skoro ceo mec), mec je bio jako neizvestan ali nazalost taman sam propustio da vidim 4 poena texasa u sedmoj cetvrtini tampa je imala sanse pred kraj da okrene rezultat inace oni najbolje igraju pod pritiskom

ja mislim da ce sledeci mec tampa dobiti a videcu sta ostali misle

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam mec , isto sam ocekivao kao i ti ali suprotno bas se dobro pokazao s obzirom na neiskustvo mada sto se tice hendikepa dvaput je tampa osvojila poene jednom je ponisten touch down jer je igrac za nijansu bio van terena pre nego je primio loptu i krenuo u trcanje a drugi put kod panta imali su igraca vise jer je bio kraj cetvrtine i na brzinu je usao specijalni tim i usli su sa igracem vise

 

Da,iako su Coltsi vodili,hd je trebao da udje,ali sta sad..A pride,oba TD koja je bacio su bili pasovi od 6-7 y,a onda je ludi Garcon istrcao jos 70 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...