Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

09.10.2011.

Recommended Posts

Evo samo ukratko jedan predlog...Dopada mi se jedan pik danas jako...a to je under u mecu Hou-Oak.....i zasnovan je samo na tome da ne igra glavna i pokretacka snaga napada Texansa A. Johnson..koji odsustvuje 2-3 nedelje....Samim tim,posto njega nema Schaub ce sigurno vise ici na trcanje,a sasvim solidna odbrana Raidersa ce moci da se koncentrise na to(spustice free safety na trcanje(jer nece mora da uduplava CB na Andreuu))....Pik zasnivam i na ocajnom QB Raidersa Campbellu ,koji je u stanju da sve zasere,tako da zaista ne znam kako ovo moze preko 49 poena otici,a moram proveriti ima li gde i vise....U toku dana jos neki kratki savet iz NFL-a....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se ja malo nadovežem na Kumovu analizu

Week 5

19:00 Reliant Stadium (Houston, TX)

 

Houston Texans(3-1-0)-Oakland Raiders(2-2-0) Tip:Under 53.5 @1.47 8/10 bet365

 

Večeras se u Texasu igra meč 5 kola između domaćih Texansa i gostiju iz Kalifornie čuvenih Raidersa...

Hou. je počeo odlično sezonu ima tri pobede i samo jedan poraz od New Orleansa čak su i taj meč bili blizu da dobiju...

Prošle nedelje su u jednoj tvrdoj utakmici dobili

I konačno izgledaju kao tim koji je sposoban da uđe u pley of...

Radi se o timu koji je u prošlom kolu dobio sjajni Pittsburgh u jednom tvrdom meču sa 17-10 i pokazali da se na njih mora ozbiljno računati...

Texansi su veoma mlad tim osnovan 2002 god. i sada je došlo vreme da se i oni uključe u borbu za doigravanje.

Oakland je dosta dobro počeo sezonu imaju 2-2(imali su strašno težak raspored gostovanja Den. W, Buff. L i dva meča kući N.Y.J. W i N.E.P. L ) u Baffalu su izgubili u zadnjim sekundama meč.

I oni poput Hou. izgledaju da bi ove sezone mogli da se konačno dokopaju Pley ofa posle daleke 2002god.

Svakako da je na ovom meču domaćin favorit ali ja bi na ovom meču igrao UNDER jel mislim da je granica na ovom meču previsoka iz više razloga...

Glavne pokretačke snage u Hou. su sjajni QB Mett Chaub ove god. 961y 7 TD 3 INT.

Ono što mu večeras može biti veliki problem je odsustvo najboljeg hvatača ekipe WR Andrea Johansona koji je ove godine sjajan sa 352y 2 TD biće odsutan 2-3 nedelje i sigurno je da će mnogo nedostajati napadu...

Kad se uzme u obzir da su svi ostali hvatači uhvatili duplo manje yardi od njega (156y)

Moraće se više osloniti na TE O.Danielsa i trčanje RB B.Tate i A.Fostera...

Ti problemi u napadu sigurno da mogu da puno utiču na efikasnost tima jel će se sigurno defanzivci Oak. moći više da se fokusiraju na trčanje Hou...

Oakland je dosta efikasan ove sezone na čelu sa QB Jason Campbell 928y 4 TD 3 INT ali glavna pokretačka snaga Raidersa je RB D.McFadden 468y ali mislim da se večeras neće baš natrčati jel je Hous. odbrana sasvim dobra 18(protiv trčanja) dok je protiv pasda odlična 8...

Jednostavno mislim da je večerašnja granica prevelika i da će biti daleko manje poena hrabriji mogu da probaju i manji UNDER..

Ja uzimam UNDER 53.5......Posted Image

FT:20-25 Win Posted Image

W 5-L 0

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno si ovo razradio,ovo tek mora da prodje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

22:05 - Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals - over 6.5 - 1.535 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

01:45 - Texas Rangers - Detroit Tigers - over 8 - 1.658 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

 

Uspješan odabir! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tuto :uredu:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

23:00 - Winnipeg Jets - Montreal Canadiens - under 6.5 - 1.588 :uredu:

03:00 - Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins - under 6.5 - 1.556 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

22:05 Miller Park (Milwaukee, Wis.)

 

Milwaukee Brewers-St. Louis Cardinals-Team Points Tip: St.Louis Over 3.5 @2.03 5/10 Pinnacle

 

Večeras u Milvikiju počinje finale NL. između domaćih Brewersa i gostujućih Cardinalsa...

Oba rivala su ušli u finale pobedama u petom meču dok se za Milvoki i očekivalo da prođe Arizonu to se nemože reći za Cardinalse koji su iznenadili favorizovanu Filad. i izbacili glavnog favorita najavljivao sam ja da će Fili biti izuzetno teško jel su Cardinalsi nezaustavljivi u zadnje vreme...

I Milv. će biti izuzetno teško u ovoj serriji iako su favoriti jaq bi dao blagu prednost Cardinalsima za prolaz u SVETSKU SERIJU...

Na večerašnjem meču sam se odlučio za OVER 3.5 na Cardinalse jel mislim da mogu preko njega...

Večeras na Moundu za MIL: Z.Greinke-RHP (0-0, 7.20) JEDNOSTAVNO PIČER KOJI IGRA TOPLO HLADNO I NEULIVA MI POVERENJE DA MOŽE DA ZAUSTAVI STRAŠNI NAPAD CARDINALSA...

Najavljen napad Cardinalsa-

1. Rafael Furcal (S) SS2. Jon Jay (L) CF3. Albert Pujols ® 1B4. Lance Berkman (S) RF5. Matt Holliday ® LF6. Yadier Molina ® C7. David Freese ® 3B8. Ryan Theriot ® 2B9. Jaime Garcia (L) P

Mislim da napad Cardinalsa može preko ove margine posebno ako Greinke bude imao problema sa kontrolom lopte ..

Uzimam OVER 3.5 na Cardinalse kvota je odlična i vredi probati........Posted Image

FT:9-6 Win Posted Image

MLB-Playoffs

W 7-L 1

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...