Jump to content
Nadrealista

13.10.2011.

Recommended Posts

dobar dan

 

mislim da ce biti jako tesko da se neko od komsija plasira na evropsko,jako teske utakmice i svi dobili neugodne protivnike.

 

i ovo za irce malo cudno,nakon one nepravde od prosle godine dobiju sad estoniju Posted Image

 

Bih sigurno ima najtezi zadatak, a ni tuci nisu lagani, crnagora ima dosta sanse dok irci najvjerovatnije lako prolaze estonce

Share this post


Link to post
Share on other sites

na bwinu bilo kladjenje za parove baraza, steta sto se nisam kladio na par bih- portugal jos u utorak sam rekao za to ,

nisam bas puno gledao bosnu u kvalifikacijama ali imaju dobar sastav a i pape je dobar selektor za razliku od onog nase goluba

uz vruc teren i malo ostriju igru mogli bi pobediti portugal kuci , bitno je ne primiti gol , portugalci su dosta razmazeni trebalo bi ih spustiti malo na zemlju , sto se tice iraca tacno sam ocekivao da ce dobiti estoniju kao neku satisfakciju za anrijevu ruku iako nije sigurno namesten zreb, samo sto mislim da im nece biti bas tako lako , nisu estonci bas toliko slabi , ni cesi nisu bas nepobediv tim crna gora ima sanse

isto tako i turska je u padu , jedino za hrvatsku mi nije jasno sta se desava sa bilicem i zasto je od

heroja postao maltene nepozeljan , imate igrace koji su svetska klasa koji igraju u najjacim klubovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

na bwinu bilo kladjenje za parove baraza, steta sto se nisam kladio na par bih- portugal jos u utorak sam rekao za to ,

nisam bas puno gledao bosnu u kvalifikacijama ali imaju dobar sastav a i pape je dobar selektor za razliku od onog nase goluba

uz vruc teren i malo ostriju igru mogli bi pobediti portugal kuci , bitno je ne primiti gol , portugalci su dosta razmazeni trebalo bi ih spustiti malo na zemlju , sto se tice iraca tacno sam ocekivao da ce dobiti estoniju kao neku satisfakciju za anrijevu ruku iako nije sigurno namesten zreb, samo sto mislim da im nece biti bas tako lako , nisu estonci bas toliko slabi , ni cesi nisu bas nepobediv tim crna gora ima sanse

isto tako i turska je u padu , jedino za hrvatsku mi nije jasno sta se desava sa bilicem i zasto je od

heroja postao maltene nepozeljan , imate igrace koji su svetska klasa koji igraju u najjacim klubovima

 

BIH je prije dvije godine igrala protiv Portugala, obje izgubila sa 0-1. Prvu smo gostovali i imali lijepih prilika da zabijemo bar jedna gol u Lisabonu ali nije se dalo. Kod kuce smo imali jalovu incijativu ali bez pravih prilika. Primili gol i nakon toga se sve raspalo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bwin daje vec kvote na prolaze na EURO 2012:

 

Bosna i Hercegovina - Portugal

Tko ide dalje?

Bosna i Hercegovina 2.80

Portugal 1.40

 

Češka - Crna Gora

Tko ide dalje?

Češka 1.40

Crna Gora 2.80

 

Estonija - Irska

Tko ide dalje?

Estonija 3.00

Irska 1.35

 

Turska - Hrvatska

Tko ide dalje?

Turska 2.00

Hrvatska 1.75

 

evo ovaj link:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova Cibulkova nije normalna... vodi 5:1 i servira, u tom trenutku ugleda pijanog frajera koji se predstavlja kao ''Nadrealista'' kako mase listicem iz kladionice i od tad odbija igrati... trenutno je 5:5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova Cibulkova nije normalna... vodi 5:1 i servira, u tom trenutku ugleda pijanog frajera koji se predstavlja kao ''Nadrealista'' kako mase listicem iz kladionice i od tad odbija igrati... trenutno je 5:5

 

Hoce to kad je on u pitanju Posted ImagePosted ImagePosted Image kad god sam mu pokazao listic na kojem mi je ostao jedan par nikad nisam prosao pa ti onda skontaj koliki je to PEH Posted ImagePosted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sma optimista glede baraza, mislim da je BIH trenutno bolja od Portugala, u boljoj smo formi, oni se samo skup velikih igraca, ali koji se zajebavaju u repki.

 

Vrijeme je da im naplatimo dugove od prije 2 godine.

 

Pored nas, prolaze Hrvatska, Irska i sanse crnogorcima dajem 50:50. Ako budu igrali kao protiv engleza, onda su im sanse 70:30. Nadam se da cemo imati 3 predstavnika na Euru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce to kad je on u pitanju Posted ImagePosted ImagePosted Image kad god sam mu pokazao listic na kojem mi je ostao jedan par nikad nisam prosao pa ti onda skontaj koliki je to PEH Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

tie break 1:7... mogu slobodno prekriziti ovo, i trazit cu od Tuta da ga banuje s foruma :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...