Jump to content
baptista

18.10.2011.

Recommended Posts

poluvrijeme 1-0 glavno sam prosao, igrao poluvrijeme keca.... ali bi dobro bilo da i pobijede jer imam keca na drugom tiketu

 

Bogami imali Turci dve tri izgledne sanse, bi čupavo :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami imali Turci dve tri izgledne sanse, bi čupavo :uredu:

 

Ja sam poceo gledati kako je CSKA dao gol. Od tada sam vidio samo kako turci igraju, pitao sma se kako ga uvalise, jer od datog gola nisu centar presli. Kao sto kazes bice cupavo do kraja.... zajeban ovaj Trabzon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davore , moze li na bwinu da se gleda streaming Cska, ako nemash na računu nista?

 

ako nemas nista na racunu, nemozes nista ni gledati

 

za ove koji imaju, ni oni nemogu

 

k*rvetina Pavljučenkova me sj*bala za dobrih 700 kuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poceo gledati kako je CSKA dao gol. Od tada sam vidio samo kako turci igraju, pitao sma se kako ga uvalise, jer od datog gola nisu centar presli. Kao sto kazes bice cupavo do kraja.... zajeban ovaj Trabzon

 

Ako se budu zadovoljili ovim voljdstvom ode mast u propast http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif Lep je gol bio, dupli pas Vagner Lova petom do Doumbije

 

ako nemas nista na racunu, nemozes nista ni gledati

 

za ove koji imaju, ni oni nemogu

 

k*rvetina Pavljučenkova me sj*bala za dobrih 700 kuna

 

Kako ne možeš ti gledati ako imash para na računu?

ebena Pavličenkova izgubi od anonimusa :uredu: i meni unisti tiket

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se budu zadovoljili ovim voljdstvom ode mast u propast http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif Lep je gol bio, dupli pas Vagner Lova petom do Doumbije

 

 

 

Kako ne možeš ti gledati ako imash para na računu?

ebena Pavličenkova izgubi od anonimusa :uredu: i meni unisti tiket

 

bwin opcenito ima jako slabu ponudu klađenja uživo, evo trenutno imaju samo 4 utakmice uživo u ponudi, i niti za jednu nema prijenosa

bit ce kasnije prijenos za 5 od 7 utakmica Lige Prvaka

 

bwin daje 2,45 da će na utakmici real madrid - lyon biti 5 ili više žutih kartona. Svugdje drugdje je koef. oko 1,85... Sudi Cüneyt Çakır koji ima prosjek od 4,08 žutih kartona po utakmici, međutim u zadnje vrijeme real je poznat kao ne baš korektna ekipa... Za 2,45 vrijedno rizika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bwin opcenito ima jako slabu ponudu klađenja uživo, evo trenutno imaju samo 4 utakmice uživo u ponudi, i niti za jednu nema prijenosa

bit ce kasnije prijenos za 5 od 7 utakmica Lige Prvaka

 

bwin daje 2,45 da će na utakmici real madrid - lyon biti 5 ili više žutih kartona. Svugdje drugdje je koef. oko 1,85... Sudi Cüneyt Çakır koji ima prosjek od 4,08 žutih kartona po utakmici, međutim u zadnje vrijeme real je poznat kao ne baš korektna ekipa... Za 2,45 vrijedno rizika...

 

Gdje ih samo nalazis, uvijek nekog jokera izvuces iz rukava :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki dan sam pogodio Napoli - Parma under 3.5 žuta kartona @ 3.55. bio sam uvjeren da će biti više, ali sam igrao manje jer je kvota bila predobra :uredu:

 

Svaka cast, treba imati i hrabrosti pa odigrati i drugacije od onoga sto mislis da ce biti http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

2-0 CSKA http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, treba imati i hrabrosti pa odigrati i drugacije od onoga sto mislis da ce biti :uredu:

 

većina mojih oklada uopće nije ono što mislim da će biti, nego dok mislim da je kvota veća nego bi trebala biti. to je jedini način da se dobije neka lova na kladionici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...