Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

22.10.2011

Recommended Posts

Subota 22.10.2011

takmicenje: Fudbal Svedska 2

Naziv kladionice: Bwin

Vreme odigravanja: 15:00

Naziv para: Qviding-Assyriska FF

Tip para: 2

kvota: 1,6

ulog 7/10

 

prva star koji opredeljuje za ovaj tip je ocajan domacin koji je odavno ispao iz lige po recima nasih igraca u svedskoj slabo treniraju nisu previse zainteresovani sto se i vidi iz rezultata u zadnjih 10 meceva samo jedan mrsavi remi sa isto tako slabim brageom

gost je na ivici iz koje moze ispasti u baraz za vrat mu duvaju jenceping i hamarbi klub sa velikom tradicijom u svedskoj i tako da gosti imaju imperativ pobede da nebi zavisili od drugih rezultata inace su belezili sarene rezultate ali na strani su bili sasvim solidni sa 5 pobeda , nas igrac i trener u svedskoj zoran manovic koji je dobar poznavalac ovaj mec je izdvojio kao siguran fix

0-5 Posted Image

takmicenje: Fudbal Svedska 2

Naziv kladionice: Mocart

Vreme odigravanja: 15:00

Naziv para: Atvidabergs-Osters 0-1 Posted ImagePosted Image

Tip para: 1

kvota: 1,6

ulog 7/10

zadnje kolo

Atvidaberg je na korak od osvajanja titule za to mu je potrebna pobeda da bi bio siguran i da ne zavisi od rezultata sundsvala pred svojom publikom gde su ostvarili 11 pobeda i samo po 1 X i jedan poraz protiv nemotivisanog estera koji na strani nije belezio tako dobre rezultate mislim da nece biti problem i da ce proslaviti ulazak u prvu ligu sa pobedom i titulom, ovo je liga koju pratim cele sezone i uglavnom sam dobro prolazio Posted Image

p.s. ovo su licno moje reci , posto sam dobio kritiku da ne kopiram sa drugih sajtova Posted Image

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno,za svaku pohvalu,ispraticu te na nekom listicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih,samo sto pre igranja nisam proverio da ipak 2 ulaze u 1 ligu....tako da im je svejedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih,samo sto pre igranja nisam proverio da ipak 2 ulaze u 1 ligu....tako da im je svejedno...

 

izvini ,napisao sam da je borba za titulu i mene je prevarilo da ce hteti da se prvim mestom oproste od druge lige ali i sudsval koji je drugi je igrao sa jencepingom koji se bori za opstanak

steta asisirska mi je bila prvi fix trebao sam da stanem sa njom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...