Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

23.10.2011

Recommended Posts

Nocas posle ponoci se igra jedan jako zanimljiv mec

Ponedeljak 24.10.2011

takmicenje: Fudbal USA MLS liga

Naziv kladionice: soccer

Vreme odigravanja: 01:00

Naziv para: Hjuston Dinamo - LA Galaksi

Tip para: 1

kvota: 2.3

naime o cemu se radi u americi prva tri iz konferencije prolaze direktno u play off dakle 2*3 je 6 a preostalih 4 po bodovima igraju baraz jedan mec mislim na neutralnom terenu

stanje na istoku je takvo da je Hjustonu potrebna pobeda da izbegne baraz i osvoji drugo mesto jer je nocas Columbus izgubio mec

1.Kanzas 51

2.Filadelfija 48

3.Columbus 47

4.Red Bul New york 46 (+6)

5. Hjuston 46 (+2)

prvo se gleda medjusobni gde je columbus bolji dakle hjustonu nije dovoljan bod

 

sta je jos bitno za ovaj mec L.A. je odavno obezbedio prvo mesto a u petak nocu po nasem vremenu su imali odlucujuci mec u hondurasu za Concacaf kup inace pred taj mec njihov najbolji strelac Donovan je bio povredjen a i Beckam je bio rovit tako da cisto sumnjam da ce ih trener opterecivati u ovom mecu

treba znati i to da u Americi nema previse pustanja sto se vidi iz rezultata nekih meceva u zadnjim kolima

najvise sto me opredeljuje za ovaj tip je veliki motiv domacina jer ako ne pobede igrace baraz sa Dalasom sto im nikako ne odgovara i umor i nemotivisanost gostiju i verovatno igra bez dva najbolja igraca Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dodatka koji sam saznao sad od jednog prijatelja koji je dopunio moju analizu na nasen sajtu

,,Kako će Galaksiju ovo biti treća utakmica za sedam dana, i kako su pre par dana imali utakmicu u Hondurasu, Arena je odlučio da za put u Hjuston izostavi Bekama, Donovana, Gonzaleza, Dunivanta, Magija i Saundersa

tako da ovo dosta povećava šanse Dinama za trijumfom. Interesantno je da kompanija AEG koja je vlasnik tima iz LA, ujedno ima svoj udeo u deonicama tima iz Hjustona, e sad koliki će njihov interes biti da imaju dva tima direktno u konfenrencijskim polufinalima ,,

dali je kopirao sa nekog sajta neznam a i ne interesuje me jer se to moze skinuti sa njihovog sajta jutros kad sam pravio analizu jos nije bilo tih podataka o sastavu

,,Meanwhile, I expect David Beckham, Landon Donovan, Todd Dunivant, Omar Gonzalez and a few others to get the night off and do something they have not done too often this season. ovo je sa njihovog sajta u originalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...