Jump to content
Sign in to follow this  
micha

31.10.2011.

Recommended Posts

Udri statisticar, !!! Kad sam ja napravio sranje, a trebalo je još pre da se pritisak napravi,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: Peru Nogomet

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 21:30

Naziv para: Alianza Atletico - Nacional de Iquitos / poluvrijeme /

Tip para: 2

Tečaj: 5.000

 

Ulog: 9/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke za prvo mesto u ekipnom delu Posted Image

pojedinacno, steta imali ste sansu da stavite rajcha pod pritisak vas troje koji imate sanse za prvo mesto sa vecim kvotama i kasnijim mecevima

 

Imao je Rajko sreće, jer izmedju Lazija,Columbosa i Vojvodine uhvatim se za ovo treće, dok sam ovo postavio u drugo natjecanje i drugi par. Takodje Mića nije dobro sračunao, inače ne bi igrao sigurno Furt, ali bilo kako bilo i bilo je zanimljivo :nije:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je Rajko sreće, jer izmedju Lazija,Columbosa i Vojvodine uhvatim se za ovo treće, dok sam ovo postavio u drugo natjecanje i drugi par. Takodje Mića nije dobro sračunao, inače ne bi igrao sigurno Furt, ali bilo kako bilo i bilo je zanimljivo :nije:

 

Nažalost, baš danas da nam bude najgori dan, Gledam i ne mogu da verujem- sve se crveni.

 

A trebalo je Bane da pogodimo ja i ti velike kvote, pa da ceo Novmbar ne moramo da pogodimo ništa na MTF. Al JBG.

 

 

Evo gledam - Crni postavio neke Argentince i ako pogodi on je drugi, ja treci a ti cetvrti, a ako promasi ja sam drugi a ti treći. - Sad sam valjda lepo računao.

 

Ej ,pita me neko navedi uspehe u životu, a ja između ostalog kažem - Vice šampion na 1. Međunarodnom turniru favorita. - Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost, baš danas da nam bude najgori dan, Gledam i ne mogu da verujem- sve se crveni.

 

A trebalo je Bane da pogodimo ja i ti velike kvote, pa da ceo Novmbar ne moramo da pogodimo ništa na MTF. Al JBG.

 

 

Evo gledam - Crni postavio neke Argentince i ako pogodi on je drugi, ja treci a ti cetvrti, a ako promasi ja sam drugi a ti treći. - Sad sam valjda lepo računao.

 

Ej ,pita me neko navedi uspehe u životu, a ja između ostalog kažem - Vice šampion na 1. Međunarodnom turniru favorita. - Posted Image

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif ne zvuči loše, nego kad pomenu ti to nešto se setih Milenka Topića i Dragutina Perića http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif

Na treninzima preskaču 3 metra i bacaju kugle 30 metara, a na šampionatima ne prodju ni kvalifikacije :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec mozemo postavljati parove za sutra, jel tako?

 

Ja mislim da da..ekipa već naveliko stavlja! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da da..ekipa već naveliko stavlja! :nije:

 

Nemoj da slučajno budete gore plasirani nego mi sad. Želim vam uspeha kao što smo mi imali. I nek vam je sa srećom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...