Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

31.10.2011.

Recommended Posts

Sta reci za vecerasnji MNF....Ekipa 'mojih' Chiefsa,o kojima znam apsolutno sve,je totalno nepredvidiva....Moze svakog da dobije,ali moze i od svakog da izgubi,i to ubedljivo...Posle 0-3 ocajnog starta,svi smo sezonu vec precrtali,i okrenuli se predstojecem draftu...Ali,zato je NFL i zanimljiv...3 vezane pobede(od kojih je posebno imresivna ona iz zadnjeg kola,kada je obrisan teren sa Raidersima)..Nocas,UTAKMICA SEZONE....cuveni Monday night football...ti mecevi uvek nose specificnu tezinu,jer veceras cela USA je uz tv ekran....nocas se postaje junak,idol,tragicar..U slucaju poraza,SD bi daleko odmakao,imao bi 2-0 u medjusobnom skoru,imali bi mi los skor u diviziji,dakle,kraj sezone...u slucaju pobede,cak bi izbili na prvo mesto u diviziji,i to drasticno menja stvari...e sad kako ne izgubiti :whaat:...U Kanzasu su svi zdravi,sem safety Lewisa,koji ima malo problem sa nogom,ali mlad je,bice on ok....Ovakvi mecevi se ne propustaju...Naravno,mozda je 0-3 start Chiefsa bio i posledica gubitka 3 vrlo bitna igraca...U zadnjem mecu predsezone ,povredio se startni TE,sjajni mladi Toni Moeaki,koji je prosle sezone odusevio celu javnost,bio druga hvatacka opcija ,i njegovim odsustvom prilicno se otupela ostrica napada..kraj sezone je inace za njega,pokidao je ligamente kolena...istu povredu,sa istim posledicama,u 1 kolu doziveo je nas prvi pik prosle sezone,udarna pesnica odbrane,mladic koji je takodje odusevio u svojoj rookie sezoni prosle godine,odmah izborio mesto na Pro Bowlu(skupu svih zvezda),safetu Eric Berry..ovaj momak kad se vrati sledece sezone,verujte mi,bice odmah top 3 safety lige...mnogo je brz,mnogo dobro obara,zna da 'bije'..i onda kruna svega,u 2 kolu,u prvom 'nosenju' na mecu ,ode i nas Pro Bowl Jamall Charless,slobodan sam da kazem,mozda i najbolji runing back lige,prosle godine je otkinuo,bio nezaustavljiva opcija Chiefsa,koji su ubedljivo bili prvi u ligi trcanjem,i potukli mnogo rekorde..Dakle,0-3 ,kada izgubite ovakva 3 igraca,u ekipu udje nemir,strepnja,i mozda je to i bila logicna posledica....Ali,koga nema,bez njega se mora i MOZE,i to smo dokazali...Proradio je nas QB Cassell,cuvek ima sjajnu ruku,pronasao je konacno Bowe(koji je po meni top 5 WR lige),a napakon imamo i WR no 2,Breastona(godinama smo kuburili sa istim)..RB Jones,u poznim je godinama,prilicno je jak,ali od njega ne ocekujem neka cuda,on moze da uzme do 5 y(srusi sve ispred sebe),ali retko kada i vise....tu je i mali Dexter McCluster,popularni 'hibrid',momak koji moze i RB i WR da igra,sto je izuzetno retko..Mislim da je napad shvatio da mora da igra bez gorespomenutih Charllsa i Moeakija,i da moze to radi...Odbrana nam je uvek sumnjiva.....Nikad se ne zna,moze da bljesne kao pre 2 kola,i da ima 6 INT,ali moze i da primi 50 poena..Veceras ce biti na velikom ispitu,Rivers je odlican QB,videcemo kako ce to izgledati...Deluje da su i oni preboleli komandanta odbrane S Berry,i mogu dobro da igraju i bez njega...

Sto se gostiju tice,lider divizije,izgubili su proslo kolo nesretno od Jetsa,i nadam se da su uzdrmani zbog toga..IMAJU VELIKIH PROBLEMA SA POVREDAMA...Sjajni TE Gates,covek koji nas uvek unisti,sa 2 TD i 100 + yardi,je rovit,i mislim da nece moci da postigne svoj maximum,a to je nasa sansa....WR no 2 ,sjajni Floyd,je 50-50 % da ce igrati,ako ne bude odlicno,a i ako bude,nece se mnogo forsirati,da ne obnovi povredu...Filips,najbolji LB Chargersa nece igrati,on im je prva opcija odbrane,strasan pritisak vrsi na QB i OL,tako da ce tu biti sasvim fina rupa....Dielman,guard,Pro Bowl igrac,takodje nece igrati,i tu je sansa za nase DL da probiju,i da 'ubiju' Riversa...Castillo,starti DE,takodje dobar igrac,vecerasnji mec ce gledati na TV,sto je opet dobra stvar za OL Chiefsa(koja je sve bolja),nece biti tako jakog pritiska,Cassell ce imati vise vremena za pas.....i eto sanse....Ova trojica su sigurno out za nocas...Tu je i debeli RB Tollbert,koji je mnogo jak,i on je 70-30 % da nece igrati veceras...Dakle,kad podvucem sve,Chiefsi 'u pucnju'mec sezone,pred vatrenim domacim navijacima,prenos na nacinalnoj TV,Chargersi puni povreda....Tezak mec,ali mislim da Chiefsi dobijaju,2,65 je kvota u Mozzartu,svuda je u padu(na bet 365 je vec pala na 2),tako da ko sme,neka me isprati,ja napadam moj omiljnei tim nocas.....KANZAS CITY CHIEFSE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

00:00 - New York Rangers - San Jose Sharks - New York Rangers over 2.5 - 2.070 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

00:30 - Florida Panthers - Winnipeg Jets - under 6.5 - 1.538 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

01:30 - Chicago Blackhawks - Nashville Predators - Nashville Predators +1.5 - 1.518 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

 

Uspješan odabir! :whaat:

 

Tuto :blink:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Week 8

 

01:30 Arrowhead Stadium (Kansas City, Mo.)

 

Kansas City Chiefs(3-3)-San Diego Chargers(4-2)-Handicap Tip:K.C. Chiefs +4.5 @1.704 5/10 Pinnacle

 

Večeras se na Arrowheadu igra čuveni Monday Night Football između domaćih Chiefsa i gostujućih Chargersa...

Večerašnji okršaj u prime time u Americi pred milionskim auditorijumom i sigurno prepunim Arrowheadom obojenim u crveno je možda prava prilika da se domaćin u derbiju AFC West izjednači sa trenutno vodećim timom u diviziji i vrati u trku za doigravanje.

Koje je izgledalo nemoguće posle prva tri kola I 0-3 i to dva veoma teška poraza od Buffalo kući sa 41-7 i Detroita na gostovanju 48-3 i onda od današnjeg protivnika S.D. sa 17-20 potom i konačno pobeda kući u 4 kolu nad Minnesotom 22-17...!!! Ali svakako po meni prekretnica je fantastičan preokret na gostovanju u Indianopolisu kad su gubili sa 17-0 i 24-7 i okrenuli na konačnih 28-24. Posle toga je usledeo Bay Week i sjajna prošlonedeljna predstava Poglavica u čuvenoj Crnoj Rupi u Oaklandu kad su ponizili Raiderse koji su ove sezone bili veoma nezgodan rival sa čak 28-0 i sigurno puni samopouzdanja čekaju večerašnji okršaj...

Napad K.C. svakako će najviše zavisiti od M.Cassela 1108y 8 TD i 7 INT svakako ne sjajna sezona za njega ali je prošle sezone pokazao da može mnogo bolje da igra kad je za celu prošlu sezonu imao 7 INT kao za 7 kola ove sezone.

Njegov svakako najveći je problem nedostatak kvalitetnih hvatača jel izuzimajući D.Bowa nema puno kvalitetnih opcija.

Po zemlji su totalno nepredvidivi jel imaju 3 RB sa gotovo podjednakim brojem nošenja što je neminovnost oposle povrede perspektivnog RB Jamall Charless od kojeg su navijači Chiefsa očekivali možda i 2000y!!!

Nadam se da će Cassel uspeti da izbalansira dobro igru pasa i trčanja i smanji broj grešaka ako to uspe Kansas će imati šanse večeras...

Odbrana je rangirana kao 17 ali je prošle nedelje pokazala da može da odigra odlično gde su imali čak 6 INT...

Sa druge strane S.D. koji je svakako u ovoj diviziji najveći favorit za osvajanje AFC West divizije možda uz NFC West svakako za najslabiju u ligi.

Ali su daleko Chargersi od ekipe pre 2-3 godine imaju svakako sjjnog QB P.Riversa ali je on ove sezone daleko od forme sa prebačenih 1715y ali isa više INT 9 nego TD 7 imaju dosta povređenih igrača uz rovitog TE Gatesa tu je još sjajni WR V.Jackson TU JE I rb R.Mathev isto pod povredom igraće verovatno ali je pitanje koliko će pružiti.

Odbrana je zasad bolji deo ekipe ako se uzme statistika 4 odbrana lige....

Jednostavno mislim da večeras ovde može da bude i malo iznenađenje jel uz sve domaćin će imati i vetar u leđa prepunog stadiona a da se mogu nositi sa njima su pokazli u 3 nedelji kad su minimalno poraženi u Kaliforniji a imali su i napad za pobedu i tada je Casel bacio jednu čudnu loptu na 40 y od TD koja jue presečena a imali su u ruci bar izjednačenje........

Uzimam večeras K.C. u HENDIKEPU +4.5 za manji ulog jel ako i dobije S.D. sumnjam da će biti ubedljivo......Posted Image

 

FT:23-20(OT) Win Posted Image

W 11-L 0

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kume,samo 5/10????Prilicno sam ljut,kakvo nepoverenje se iskazao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene je i to suviše na vas http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif hteo sam i promašiti jedan NFL ali mi se neda više sreće iduće nedelje :nije:

 

Da,da,nema veze...steta sto je meni pao singl,ali ne zalim se....Sad jos 2 meca kuci,dolaze nam raspali delfini i 'tvoje rundike',tako da ja vec vidim 6-3 skor....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...