Jump to content
sportandlove

03.11.2011.

Recommended Posts

Ko je registriran na WWin kladionici dobije 10€ free bonusa..barem sam ga ja dobio..ko nije nek se registrira eventualno možda dobije!! :whaat:

 

WWin

 

ova kladionica mi deluje tako nesigurno da ne zelim da se regam na nju i nadam da cu moći bilo šta podići sa nje ako zaradim :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova kladionica mi deluje tako nesigurno da ne zelim da se regam na nju i nadam da cu moći bilo šta podići sa nje ako zaradim :uredu:

 

Ma ja sam uplatio tiket za vikent šta bude bude..poklonjenom konju se ne gleda u zube..ionako ću izgubiti prije nego pomislim na isplatu..tako da.. :whaat:

 

Idem spavat danas malo ranije laku noć ljudovi!!

 

:whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se ne racuna tako?! Nesto si se zbunio il se ne razumemo.

 

4/8 = 70 kombinacija uplata od 35 eura = 0.5 eur cena kombinacije

 

4 nule u sistemu 4/8 nose jednu dobitnu kombinacija ako su sve nule koef.3 to znaci 81x0.5 eur = 40.5 eura

 

5 pogodjene nule u sistemu 4/8 znaci da imas 5(4/5) dobitnih kombinacija sto znaci 81*5*0.5 eur -=202.5 eur dobitka

 

6 pogodjene nule u sist. 4/8 znaci da imas 15 dobitnih (4/6) sto znaci 81*15*0.5 eur = 607.5 eur dobitka

 

7 pogodjene nule sistem 4/8 znaci da imas 35 dobitnih (4/7) so znaci 81*35*0.5 eur = ti mnozi dalje koliko je to u eurima

 

8 pogodjenih sto znaci da je ful sistem uletio = 70 dobitnih (4/8) = 81*70*0.5

 

Nesto si zbunjn s matematikom, sedi jedan na kraj godine imas, ides na polaganje matematike! :whaat:

 

 

jebiga bunka, uplata mora bit 35 eura a valja pogodit 4 iksa da bi bio u plusu 5 eura, ako sam dobro skonto :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam uplatio tiket za vikent šta bude bude..poklonjenom konju se ne gleda u zube..ionako ću izgubiti prije nego pomislim na isplatu..tako da.. :uredu:

 

Idem spavat danas malo ranije laku noć ljudovi!!

 

:whaat:

 

 

Može ti se desiti da slučajno nakucaš taj bonus na fin iznos, baš to tako ide gde ne treba jer ograš opušteno. I onda moraš posle da uplatiš da bi podigao, e tu je sad šta bude http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Laku noc :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može ti se desiti da slučajno nakucaš taj bonus na fin iznos, baš to tako ide gde ne treba jer ograš opušteno. I onda moraš posle da uplatiš da bi podigao, e tu je sad šta bude :whaat:

Laku noc :uredu:

 

Ima samo jedan uslov:

 

min 5 parova na listicu i ne ispod @ 1.50????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima samo jedan uslov:

 

min 5 parova na listicu i ne ispod @ 1.50????

 

Pa nema veze Euro, ako za Dz nakucaš listić na kvotu i 1000 pa ako prodje prodje. Ali ja sam skeptik kad je nešto dz jer znam da za dzabe nema ni kod babe :uredu:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto imam višak vremena koje prije nisam imo malo sam se aktiviro, ipak sam po cijele dane doma jer sam bez posla...Posted Image

 

Ja te razumijem, bio sam skoro dvije godine bez posla..Crnilo

 

La Liga Ligavicemo se zbog "dobitaka" :whaat:

 

 

 

Jel neko igrao X u uslovu 4/8? A mozda i pola od utakmica zavrsu X?! :uredu:

 

 

 

Zaboravi to sranje od browsera, uzmi si stari dobar Firefox ili Opera, sve drugo je strasno invazivno i zajebava kompjuter. Google instalira neki invazivni update koji me nervira i ponekad radi sranja.

 

Taj invazivni update riješiš tako da se uogiraš u task scheduler (ne task manager) ko admin i izbrišeš zadatak da se diže u određenom periodu i to je to

 

Ko je registriran na WWin kladionici dobije 10€ free bonusa..barem sam ga ja dobio..ko nije nek se registrira eventualno možda dobije!! :whaat:

 

WWin

 

Ne isplati se za 10 € bonusa regat ne neke no name kladare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je registriran na WWin kladionici dobije 10€ free bonusa..barem sam ga ja dobio..ko nije nek se registrira eventualno možda dobije!! :uredu:

 

WWin

 

pozdrav svima

danas me schalke bas zeznuo Posted Image

a ta wwin je Crnogorsko- bosanska kladionica imaju predstavnistvo u niksicu i meni stigao mail za bonus ali nista ne pise o iznosu , najgore sto sam zaboravio sifru Posted Image

a ako daju za dzabe 10 e sto ne probati napraviti profit

edit zatrazio novu lozinku i dobio i imam 10 eura bonus Posted Image

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

danas me schalke bas zeznuo Posted Image

a ta wwin je Crnogorsko- bosanska kladionica imaju predstavnistvo u niksicu i meni stigao mail za bonus ali nista ne pise o iznosu , najgore sto sam zaboravio sifru Posted Image

a ako daju za dzabe 10 e sto ne probati napraviti profit

edit zatrazio novu lozinku i dobio i imam 10 eura bonus Posted Image

 

Ja čak ne mogu ni pristupiti kod njih na sajt :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...