Jump to content
Petar91

05.11.2011.

Recommended Posts

pozdrav svima

Statisticaru srecan rodjendan Posted Image

 

a sto se tice zagreba i zvezde najbolje ne igrati , sad videro jednu analizu gde navijac zagreba kaze da se pesic vec predao

lepo neko rece kladionica se ne igra navijacki vec za novac ja to najbolje znam prekjuce igrao schalke koji je bio veliki favorit i pao za kvotu 100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista Srećan rođendan i sve najbolje. Ajd živeli!Posted Image

 

Izvinjavam se drugovima nadrealisti i statisticaru. Neznam sta mi bi pa sam ih pomesao. Mora da liče. ili se samo češljaju na istu stranu.

 

Poruka je trebala da glasi:

 

Statisticar Srećan rođendan i sve najbolje. Ajd živeli!Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

Statisticaru srecan rodjendan Posted Image

 

a sto se tice zagreba i zvezde najbolje ne igrati , sad videro jednu analizu gde navijac zagreba kaze da se pesic vec predao

lepo neko rece kladionica se ne igra navijacki vec za novac ja to najbolje znam prekjuce igrao schalke koji je bio veliki favorit i pao za kvotu 100

 

pesic nije takav trener suludo je cerovati u to da je takav nebi bio jedan od najtrofejnijih Srpskih trenra Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan lep dobitni listic ali ne znam kako da ga postavim ( da neko ne bi pomislio da se hvalisem)Sin mi nije kod kuce a ja sam omatorio za te stvari pa ako je neko raspolozen neka mi objasni pa da pokusam da Vam pokazem danasnji dobitak!

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan lep dobitni listic ali ne znam kako da ga postavim ( da neko ne bi pomislio da se hvalisem)Sin mi nije kod kuce a ja sam omatorio za te stvari pa ako je neko raspolozen neka mi objasni pa da pokusam da Vam pokazem danasnji dobitak!

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

 

Ako imaš foto aparat, ili skener, onda mozeš. AKo nemaš, onda zaboravi :uredu:

U kojoj kladionici si odigrao? Dal nisi u mozzartu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne na NET u expekt-u. ima neki program pre par godina sam to znao ali zaboravio ..Cini mi se da Tuto to zna !!

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

 

Pa onda ništa lakše. ja sam mislio da si u lokalu odigrao.

Oddeš na dobitni listić i otvoriš ga. Zatim na tastaturi pritisni PrtSc , to ti je u desnom delu iznad delete i insert. Posle toga otvori recimo program paint (ima ga svaki računar, all programs/accessories/paint. Zatim u njemu nadji opciju paste, i on ti učita sliku sa celog ekrana. Zatim imaš opciju Crop, isečeš samo taj deo koji hoćeš da nam pokažeš, i snimiš kao zasebu sliku na tvom kompu. Onda odesš recimo na stranu imageshack.us i tu je uploadujesh, on ti izbaci linkove (nećeš najverovatnije imati direct link jer nisi regan, al nema veze bitno je samo da se slika pojavi na forumu)

eto, deluje strašno i komplikovano, ali nije. Ako neko zna jednostavnije objašnjenje i način neka kaže, ja ovako radim :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...