Jump to content
Dinno

15.11.2011.

Recommended Posts

Takmicenje se od cetvrtka vraca ne best eurobets http://besteurobets.....php?board=45.0 mirko i baptista ce nastaviti da vode takmicenje a bicu i ja tamo ako zatreba neka pomoc i Sasa takodje ali njih dvoje su se pokazali kao jako dobri tako da nece biti problema mislim da je to najbolje resenje

Bila svadja izmedju Gootyja i Nudlsa , ovaj prvi banovao drugog koji je glavni za sponzora i idejni tvorac, bez zelje da se mesam ko je u pravu a ko nije a realno oboje su verovatno krivi a posto su se mnogi trudili a posebno Baptista i Mirko Posted Image kad su sa mne beta digli ruke od takmicenja oni su preuzeli na sebe posao oko vodjenja takmicenja , posto je Gooty zahtevao da se premesti takmicenje sa njihovog sajta najbolje resenje je bilo da se vrati na besteurobets jer tamo ima sve sto je potrebno za takmicenje

uz Mirka i Baptistu tu ce biti i Sasa a i ja cu pomoci ako ustreba

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok tamo sam prijavljen znaci od sutra tamo nastavljamo :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok tamo sam prijavljen znaci od sutra tamo nastavljamo :crossfingers:

 

sutra jos na mne bet, mada nije strasno ako se stavi i na oba mesta , ima vec tipova za sredu pa da nebi sve kopirali zato sam stavio od cetvrtka ali u svakom slucaju ako i bude potrebno nesto cemo kopirati sa foruma na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra jos na mne bet, mada nije strasno ako se stavi i na oba mesta , ima vec tipova za sredu pa da nebi sve kopirali zato sam stavio od cetvrtka ali u svakom slucaju ako i bude potrebno nesto cemo kopirati sa foruma na forum

 

 

 

 

Moze moze nije problem sutra jos na Mne bet pa onda polako selidba, praticu nije frka, hvala na informaciji u svakom slucaju :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...