Jump to content
sportandlove

21.11.2011.

Recommended Posts

Onda ces da se nacekas..http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_tongue.gif

 

Idem ja danas na silne slave,ali ne sekiraj se,mob, u ruci,pa proverim svakih sat,a par je vec spremljen http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif,tj. vise njih,zavisi od tvoje kvote :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem ja danas na silne slave,ali ne sekiraj se,mob, u ruci,pa proverim svakih sat,a par je vec spremljen http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif,tj. vise njih,zavisi od tvoje kvote :uredu:

 

Ok onda da se ne smaras na slavama sad cu da odigram nesto.I ja treba da pijem ceo dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam vremena za vecu analizu vecerasnjeg monday night footballa,ali sve osim ubedljive i lagane pobede New England Patriotsa bi bilo ravno senzaciji..Brady je i dalje onaj stari,napad im savrseno funkcionise,i trpaju svakom puno poena,i ne vidim razlog da tako ne bude i veceras,sa generalno solidnom odbranom Chiefsa,ali koja zna da se 'raspadne',i da primi 40 poena(a Brady je to vec radio par puta njima)..Odbrana Patriota je 'mrak',i to je razlog sto ja sumnjam da oni mogu ikako do Superbowla,ako se ne poprave,crno se pise Patsima(ne veceras nego u nastavku sezone)...Napad Chiefsa je 'umro'...definitivno je povreda najboljeg RB lige Charlesa ostavila ogromnu prazninu,i Kansas vrlo providno igra u napadu,malo bolje ekipe ih lako citaju,dosta monotonih akcija,bez nekih velikih trick playa,i slicno...Jos da zlo bude vece,startni QB Cassel je out of season,i veceras startuje nepoznanica Palco,covek koji u 28-oj god zivota nema 10 min prave igre(sem predsezona kada igraju i cistacice),i od njega ce zavisiti dosta....Ako on poludi,a sumjam da ima materijala za to jer ne bi bio na margini tolike godine,mozda Chiefsi i pruze kakav takav otpor,a ovako tesko...Dakle,moj predlog,visoke pobede Patsa,+ 13,5 u betu 365 je 1,52,a mislim da slobodno moze i da se proba i veci hendikep,verovatno i over poena,i sigurno over poena domacina...Ako Brady bude hteo da se izivljava,on ce to i uraditi,tako da ocekujem nesto tipa 35-13 za domacina....

 

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 14010

 

Vrijeme odigravanja: 02:30

Naziv para: NewEnglan(h-14,5)-KansasCi

Tip para: 1

Tečaj: 1.850

 

Ev. dobitak: 6.850

Ev. gubitak: 1.850

 

new england dobiva s više od 14 razlike

 

odigrano jos prije tvoje analize,al se u potpunosti slazem s tobom..jos u supersportu je super kvota za ovaj handicap u odnosu na net kladionice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 14010

 

Vrijeme odigravanja: 02:30

Naziv para: NewEnglan(h-14,5)-KansasCi

Tip para: 1

Tečaj: 1.850

 

Ev. dobitak: 6.850

Ev. gubitak: 1.850

 

new england dobiva s više od 14 razlike

 

odigrano jos prije tvoje analize,al se u potpunosti slazem s tobom..jos u supersportu je super kvota za ovaj handicap u odnosu na net kladionice...

 

ogromna je razlika između hendikepa 13.5 i 14.5 u ragbiju, ako računaš da svaki poen nosi 7 bodova (uglavnom), znači 13.5 je dovoljan za 2 TD-a prednosti, dok za 14.5 su već potrebna 3. svejedno, sretno s tim Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

malu zujim po Unibetu i naletim na ovo:

 

Zlatan's Future - To have his own Clothing Brand by 31 December 2020

Hoće li se dogoditi?

 

Da...........2,20

Ne...........1,60

 

 

Posted ImagePosted ImagePosted Image

Edited by Davor_92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...