Jump to content
sportandlove

24.11.2011.

Recommended Posts

kako volim ove listice s iznosom 27 soma kuna :uredu:

sretno mi bilo, a i vama svima :uredu:

 

Davore, jedno pitanje iz tvoje struke :uredu:

 

Aurora-The Strongest... kvota je strasno pala sa 1.75 na 1.35... u Germaniji je jos uvijek 1.75.... meni se cini ovo jako dobar kec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davore, jedno pitanje iz tvoje struke :uredu:

 

Aurora-The Strongest... kvota je strasno pala sa 1.75 na 1.35... u Germaniji je jos uvijek 1.75.... meni se cini ovo jako dobar kec

 

da budem iskren nemam pojma o toj utakmici, ali ako je kvota toliko puno pala, vise od 50% (0.75->0.35), ocito je da se događa nesto veliko iza zatvorenih vrata o cemu kladionice znaju, a mi ne... uzmi kvotu dok je jos dobra, isprati s nekim manjim ulogom dok je jos uvjek takva

ja cu malo istraziti o cemu se tu radi, pa ti javim jel da pojacas ulog ili ne :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da budem iskren nemam pojma o toj utakmici, ali ako je kvota toliko puno pala, vise od 50% (0.75->0.35), ocito je da se događa nesto veliko iza zatvorenih vrata o cemu kladionice znaju, a mi ne... uzmi kvotu dok je jos dobra, isprati s nekim manjim ulogom dok je jos uvjek takva

ja cu malo istraziti o cemu se tu radi, pa ti javim jel da pojacas ulog ili ne :uredu:

 

I da nije pala kvota, ja bih igrao keca, jer mi se cini sigurno. Eh sada jos pala kvota, to mi govori da je jos sigurnije hehe

 

Haj vidi i ti malo, pa javni :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos par dana pa da ovaj los, los, los mesec zavrsi :tzare:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes vidio drame na H2H... Dalas gubio 2:0 i onda u zadnjoj trecini smanji na 2:1, izbaci golmana pa izjednaci na 2:2 u zadnjim sekundama i na kraju pobijedi u produzetku :tzare: a da su izgubili ti bi uso u finale zbog dobre kvote http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif sad cekam da se Tuto razbudi pa da vidi da mi je nije upiso dva boda http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Ja sam onako odigrao zadnje kolo nisam ni predpostavljao da mogu proci kao i sto sam znas, pa sam vidio od tute poruku pa me je zbunio a onda je poslao da je doslo do greske sto mi je i bilo logicno, sad osvjetlaj obraz i osvoji nesto bibko http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam onako odigrao zadnje kolo nisam ni predpostavljao da mogu proci kao i sto sam znas, pa sam vidio od tute poruku pa me je zbunio a onda je poslao da je doslo do greske sto mi je i bilo logicno, sad osvjetlaj obraz i osvoji nesto bibko :tzare:

 

ispade da ti je falio samo bod i proso bi na osnovu kvote... ma neznam sta je sa ovim hokejom veceras... na rezultati.com stoji da imaju utakmice al nema kvota kao ni sto u kladionicama nema nikakve ponude.. jel moguce da veceras nikako neigraju... zna li neko ista o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispade da ti je falio samo bod i proso bi na osnovu kvote... ma neznam sta je sa ovim hokejom veceras... na rezultati.com stoji da imaju utakmice al nema kvota kao ni sto u kladionicama nema nikakve ponude.. jel moguce da veceras nikako neigraju... zna li neko ista o tome

 

Pogledaj vrijeme igraju tek sutra ali preko dana po nasem vremenu :whaat:a ne navece kako obicno igraju to jest ujutru :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj vrijeme igraju tek sutra ali preko dana po nasem vremenu :whaat:a ne navece kako obicno igraju to jest ujutru :tzare:

 

pise veceras od 19:00 pa do 22:00 da imaju utakmice

Share this post


Link to post
Share on other sites

pise veceras od 19:00 pa do 22:00 da imaju utakmice

 

Pa da ali 25.11.2011 a danas je 24.11.2011 :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fin danas dan sa 3 meca nfla...dva barem pogledat,a za treci posao ne dopusta..

 

 

Nema posla kad se nesto voli...sva 3 moraju da se gledaju :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...