Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

28.11.2011.

Recommended Posts

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:35 - Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning - under 6.5 - 1.452 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

03:05 - Colorado Avalanche - Dallas Stars - under 6.5 - 1.575 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

03:35 - Edmonton Oilers - Nashville Predators - Nashville Predators over 2.5 - 1.885 :nije:

04:35 - Los Angeles Kings - San José Sharks - San José Sharks over 2.5 - 1.862 :nije:

 

Uspješan odabir! :blink:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Week 12

 

02:30 Mercedes-Benz Superdome (New Orleans, La.)

 

New Orleans Saints(7-3)-New York Giants(6-4) Tip: New York Giants+10.5 @1.51 7/10 bet365

 

Večeras se u Superdomu u New Orleansu igra čuveni Monday Night između domaćih Saintsa i gostiju iz Velike Jabuke čuvenih Giantsa!!!

Šta reći o večerašnjem okršaju svakako da će oči cele Amerike noćas biti u Superdomu domaći Saintsi važe za favorita ali mislim da su Giantsi previše podcenjeni večeras i da je hendikep prevelik no videćemo!!!!

N.O. se nalazi na čelu svoje NFC Southdivizije ispred Atlante imaju dve vezane pobede upravo je jedna protiv Atlante dok je druga protiv T.B. jednostavno oni mene u zadnje vreme nisu previše oduševili čak su pre tri kola skoro poniženi protiv lošeg St.Louisa gde su izgubili sa 31-21 i to samo nedelju dana posle rasturanja Indianapolisa 62-7 ali Coltsi su ove sezone tužni....

Svakako da Saintsi poseduju strašan napad na čelu sa QB D.Breesom sjajnim liderom ekipe ima sjajne hvatače u WR M.Colstonu i TE J.Grahamu ima još na raspolaganjuodličnih risivera stoga njegovih 3326y ne čudi i 23 TD naspram 11 INT...

Trčanje je već par sezona u drugom planu i ove sezone nema izratitog trkača već je čak tri u rotaciji sa gotovo istim učinkom..

Svakako da je odbrana lošiji deo ekipe i kotirana je kao 21 u ligi...

Sa druge strane Giantsi koji su ako se pogleda sa dva uzastopna poraza da kažem u krizi ali nemislim da je tako. Imali su dve izuzetno teške utakmice protiv S.F. 20-27 ali je S.F. ove sezone sjajan ali mogla je ta utakmica i drugačije da se završi dok su drugi poraz doživeli kući protiv File 10-17 ali je poznato da su ti mečevi nešto posebno pošto su to uvek veliki okršaji...

Sa dva poraza su pali na drugo mesto u diviziji iza Dallasa i sad im oni beže za 1 pobedu tako da im je ova utakmica gotovo presudna za dalji tok sezone...

Da mogu odlično da igraju pokazali su Patriotama gde su ih opet pobedili sa 24-20 i nije uspela osveta Patriota za izgubljeni Super Bowl posebno je bila zapanjujuća igra odbrane Giantsa na tom meču jel do 4 četvrtine su držali New England na samo 3 poena...

Odbrana Giantsa deluje sve bolje i to mi uliva nadu da bi večeras mogli da zaustave strašni napad Saintsa...

Doik od Menninga u naadu očekujem pun naravno da je veoma bitno da nema prodanih lopti ove sezone ima 19 TD i 9 INT ima odlčne risivere Hicksa i Cruza i TE Billarda i večeras bi trebalo da iskoristi slabiju odbranu Saintsaq.

Trčanje Giantsa nije sjajno povređen je Bredshow dok je prva opcija snažni M.Jacobs...

Jednostavno mislim da je margina od +10.5 previsoka za ovakav meč čak me nebi iznenadilo da Giantsi i pobede večeras ali ja ću probati sa HENDIKEPOM +10.5 ..........Posted Image

 

FT:49-24 Lost Posted Image

W 15-L 4

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...