Jump to content
hsammer

08.12.2011.

Recommended Posts

Za Inter ne znam dal si u pravu, jesi video sansu Intera pre drugog gola za CSka, znači precka, moglo je biti lako u finisu 2:1za Inter :blink:

 

ma NHL zakon... sinoc sam te posluso za Capitalse i dodo jos Carolinu jer su imali niz 5-6 poraza i Filadelfiju over 6.5 golova jer u citavoj ligi ubjedljivo najvise daju i primaju golova http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif uglavnom nakon razocarenja u ligi prvaka od Uniteda i Leverkuzena ipak sam u ova dva dana zavrsio u dobrom plusu :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A generalno,ova 2 zadnja dana LS su prava bruka.....Toliko namestanja nema ni u nasim ligama....

 

Inter pusta CSKA u 88min za prolaz

Dinamo pusta da ih Lion satre kuci za prolaz (samo je izgleda dogovoreno iz 1 u 2-jer se onaj nije ni radovao kad je izjednacio slucajno u 45 min)

Dotmund pusta Marsej da ima daju 2 gola za 2 minuta i okrenu 2-3 za prolaz

 

2 cudna prolaza francuza dalje,Platini direktno stelio :nije:

 

stvarno sramota ovim su dotakli dno.i ne mogu da vjerujem da ce se na ovom zavrsiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek vam je svima sretan moj slobodni dan :nije:

 

Provedi ga u zdrvlju i veselju :blink:

 

Dobar dan ljudi... Ne znam za namestanje utakmica ili ne, ali meni zadnje kolo lige sampiona nije dugo bilo zanimljivo kao ovo...Svaka cast Baselu, jos jednom pokazuju da je covekov najaci misic srce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...