Jump to content
micha

18.12.2011.

Recommended Posts

Postavljen par za danas. Odmah da kažem da sam hteo da igram ovaj par prelaz 1/1, ali me je nešto vuklo i odvuklo da odigram ovo što sam odigrao. Nadam se da se nećete ljutiti ako promašim, a naravno da ćemo zajedno slaviti ako pogodim. Da ne verujem da može da dođe, ne bi ni igrao. Ja verujem!Posted ImagePosted Image

 

 

Vrsta takmičenja: Fudbal, Club World Championship

Naziv kladionice: Mozzart

Broj para iz kladionice: 6427

 

Vrijeme odigravanja: 08:30

Naziv para: Kashiwa R. - Al Sad Doha

Tip para: DP11

Tečaj: 5.000

 

Kashiwa pobeđuje i u prvom i u drugom poluvremenu!

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljen par za danas. Odmah da kažem da sam hteo da igram ovaj par prelaz 1/1, ali me je nešto vuklo i odvuklo da odigram ovo što sam odigrao. Nadam se da se nećete ljutiti ako promašim, a naravno da ćemo zajedno slaviti ako pogodim. Da ne verujem da može da dođe, ne bi ni igrao. Ja verujem!Posted ImagePosted Image

 

 

Vrsta takmičenja: Fudbal, Club World Championship

Naziv kladionice: Mozzart

Broj para iz kladionice: 6427

 

Vrijeme odigravanja: 08:30

Naziv para: Kashiwa R. - Al Sad Doha

Tip para: DP11

Tečaj: 5.000

 

Kashiwa pobeđuje i u prvom i u drugom poluvremenu!

 

 

Samo rokaj :nije: , jok pobedicemo ako igramo kvotu 1.50, verovatno idecu godine. Bez rizika nema dobitka, samo da krene :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo rokaj :nije: , jok pobedicemo ako igramo kvotu 1.50, verovatno idecu godine. Bez rizika nema dobitka, samo da krene :uredu:

 

Izgubismo 100 bodova. Ionako sam mislio da igram tu utakmicu, čist kec ili prelaz neki, ali da bude pobeda Kashiwe na kraju. Na kraju bi isto ispalo. Po meni je ovo

veliko iznenađenje da Kashiwa nije pobedila, ali ajde idemo dalje. Ostatak dana dan bude uspešan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde barem da se natjecanje završi u plusu,jer sumnjam da će itko sustići BEB, :uredu: ali ko bi ga znao možda se čudo i desi!! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde barem da se natjecanje završi u plusu,jer sumnjam da će itko sustići BEB, :uredu: ali ko bi ga znao možda se čudo i desi!! :nije:

 

slazem se potpuno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

da smo svi igrali manje kvote sigurno bi bili u plusu i broj 1 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_dance.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubismo 100 bodova. Ionako sam mislio da igram tu utakmicu, čist kec ili prelaz neki, ali da bude pobeda Kashiwe na kraju. Na kraju bi isto ispalo. Po meni je ovo

veliko iznenađenje da Kashiwa nije pobedila, ali ajde idemo dalje. Ostatak dana dan bude uspešan!

 

jos uvijek imas vremena da se izvuces ili bar smanjis taj minus sa nekim drugim parom :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubismo 100 bodova. Ionako sam mislio da igram tu utakmicu, čist kec ili prelaz neki, ali da bude pobeda Kashiwe na kraju. Na kraju bi isto ispalo. Po meni je ovo

veliko iznenađenje da Kashiwa nije pobedila, ali ajde idemo dalje. Ostatak dana dan bude uspešan!

 

sta da se radi, bar si pokusao http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Ajde barem da se natjecanje završi u plusu,jer sumnjam da će itko sustići BEB, :nije: ali ko bi ga znao možda se čudo i desi!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/76tatice_06.gif

 

MOzda bi trebalo krenuti na sve ili nista :blink: Ili ja gresim

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigrano:

 

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 293

 

Vrijeme odigravanja: 17:30

Naziv para: B.M\'gladbach-1.FSV Mainz

Tip para: 1

Tečaj: 2.000

 

Ev. dobitak: 7.000

Ev. gubitak: 2.000

 

 

 

 

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 687

 

Vrijeme odigravanja: 21:30

Naziv para: CF Valencia-Málaga CF

Tip para: 1

Tečaj: 1.850

 

Ev. dobitak: 6.850

Ev. gubitak: 1.850

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ba ovo momci, nigdje nas???

 

Haj sada zadnjih 10ak dana u 5.brzinu, da se ne brukamo, ima jos dosta do kraja, makar da budemo u plusu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...