Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

20.12.2011.

Recommended Posts

opet prilično loša ponuda danas.ove košarkaške utakmice su skoro sve nebitne,već se skoro sve zna tko ide dalje a tko ne,a nogomet mi i nije baš presiguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde nek mi objasni posto ja ocito nec razumem ako posle 2,53 ima bezbroj nula koja je kvota jel dva zarez pedest tri ili nije znaci sad sam totalno popizdeo ko ovde koga pravi ludim par na Sevilja-Real u H2H mi je ponisten jer ima 3 nule viska pa kvota je DVA ZAREZ PET,TRI NULA i mogu biti jos milion nula na kraju ne menjaju tecaj a nije moguce ispisati preko skripte par sa vise od 6 brojeva ocito Tuto mi se sveti na neprimeren nacin

 

poruka od Tuta,,Na H2H ti je par poništen zbog tečaja, a ne zbog crtice ili hendikepa. Pogledaj još jednom šta si postavio na natjecanje,tečaj od dva miliona petstotrideset tisuća (2.530.000):,,

a kad je trebalo priznati par za forum gde je bila greska u ligi i umesto spanija 2 je pisalo 1 to nije bilo nista i priznao sam par

 

nije fazon kolko si nula stavio nego si stavio dva zareza pa je kvota ispala 2 miliona i 530 hiljada :uredu: ovaj zarez poslije 530 nije bio potreban, neznam sto si ga stavljo

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je levo, a sta desno, koji je datum pre podne , a koji posle ponoci , ovo je vec za tebe visa matematika http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

 

 

 

Nisam Ban, nego se zovem Bane, a nadimak mi je Banega :uredu:

 

vazno da ti napadas zene po forumu a molim nadalje bez sarkasticnih komentara jer mi je danas umro sinovac od 14 godinaa ovaj vas bezdusni tuta muta nema razumevanja ali bog vidi sve i sve stize na naplatu kad tad

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazno da ti napadas zene po forumu a molim nadalje bez sarkasticnih komentara jer mi je danas umro sinovac od 14 godinaa ovaj vas bezdusni tuta muta nema razumevanja ali bog vidi sve i sve stize na naplatu kad tad

 

 

 

 

haj se ti drug negdje malo ohladi pa dodji kad se smiris... i primi moje saucesce za sinovca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...