Jump to content
hsammer

11.01.2012.

Recommended Posts

dobro vece dobri moj narode..

..uvijek neka trka frka panika pa ne stignem ko čojk se pozdraviti...

:uredu:

sretno svima s ulaganjem novca veceras...

 

hoces reci uvijek neki taksirat :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav :nije:

 

expekt je jučer isplatio nagrade za 11. i 12. mjesec... I donijeli su nova pravila koja će se najviše ticati ljudi koji sudjeluju u natjecanjima na više foruma istovremeno... ali više o tome za koji dan u posebnoj temi...

 

Dobro veće.....

 

Me uopće zanima šta je zaista novo u tom pravilu jer sam ja prošli mjesec dobio samo na expektu 143 Eur bonusa od 4 natjecanja na svim forumama.....

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće.....

 

Me uopće zanima šta je zaista novo u tom pravilu jer sam ja prošli mjesec dobio samo na expektu 143 Eur bonusa od 4 natjecanja na svim forumama.....

Lp

 

To na expektu više nećeš moći ponoviti, jer uvode novo pravilo da možeš osvojiti samo jednu nagradu mjesečno, na koliko god foruma igrao... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na expektu više nećeš moći ponoviti, jer uvode novo pravilo da možeš osvojiti samo jednu nagradu mjesečno, na koliko god foruma igrao... :nije:

 

malo im sto uzimaju milione pa hoce i ovu nasu crkavicu da nam oduzmu Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće.....

 

Me uopće zanima šta je zaista novo u tom pravilu jer sam ja prošli mjesec dobio samo na expektu 143 Eur bonusa od 4 natjecanja na svim forumama.....

Lp

 

izgleda da zbog takvih slicnih tebi uvedose ovo pravilo, opljackaste bonus na expektu :uredu:

 

Zato nama sirotinji nema leba :nije:

 

evo ko nije čuo, neka zna zasto nam kolega Cantona u poslednje vreme slabo na forumu

 

Za predsednika

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na expektu više nećeš moći ponoviti, jer uvode novo pravilo da možeš osvojiti samo jednu nagradu mjesečno, na koliko god foruma igrao... :nije:

 

 

E baš to sam ja jednom Gandalfu rekao o tome.....I ako vjeruješ Dwize.... s time se ja slažem......nema problema....!!

Izvinite, idem na spavanje.....čujemo se sutra....!!

 

Laku noć!

 

Za Banegu !!

 

Bonus sam dobio zbog analiza i ne zbog nekih igara koji imaju forumi.....A u narednih 2 mjeseci ne igram nigdje osim ovdje bet-clubu i u lakalovici.....I još nešto....Ako bi bio medju nagradjenima onda dam sve za "siromake" koji nemaju ništa....o tome na kraju ovog mjeseca ću Dwizu napisati na PM......pa bez zamjere....!!

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja se pretezno samo na tenis kladim!!!

 

Zato ja i kupujem od tebe časopis 'Ulične svjetiljke' http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

izgleda da zbog takvih slicnih tebi uvedose ovo pravilo, opljackaste bonus na expektu :uredu:

 

Zato nama sirotinji nema leba :nije:

 

evo ko nije čuo, neka zna zasto nam kolega Cantona u poslednje vreme slabo na forumu

 

Za predsednika

 

Baš sam tebe krenuo kontaktirat za dopredsjednika http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

BANEGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Bonus sam dobio zbog analiza i ne zbog nekih igara koji imaju forumi.....A u narednih 2 mjeseci ne igram nigdje osim ovdje bet-clubu i u lakalovici.....I još nešto....Ako bi bio medju nagradjenima onda dam sve za "siromake" koji nemaju ništa....o tome na kraju ovog mjeseca ću Dwizu napisati na PM......pa bez zamjere....!!

 

Tako je, odmah sam pokrenuo dobrotu iz tebe :nije: . A potencijala za nju imaš :uredu:

 

 

 

Zato ja i kupujem od tebe časopis 'Ulične svjetiljke' http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

 

 

Baš sam tebe krenuo kontaktirat za dopredsjednika http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

BANEGA

 

ne bih je ja zalio da budem predsednik vlade, može!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, odmah sam pokrenuo dobrotu iz tebe :nije: . A potencijala za nju imaš :uredu:

 

 

 

 

 

ne bih je ja zalio da budem predsednik vlade, može!

 

Bit ćemo gori od Berlusconija. Pi*ke, alkohol i iskorištavanje imuniteta do ibera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je ovaj Unibet glup u p**** materinu. Odem na ponudu AHLa i jedini susret koji valja odigrat imaju ponudu samo broj golova..Kakve kretenčine

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit ćemo gori od Berlusconija. Pi*ke, alkohol i iskorištavanje imuniteta do ibera

 

parola živi brzo, umri mlad, budi lep leš http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Je ovaj Unibet glup u p**** materinu. Odem na ponudu AHLa i jedini susret koji valja odigrat imaju ponudu samo broj golova..Kakve kretenčine

 

Unibet je fulja sto se tiče pojedinih opklada nekad ne izbace osnovno, a stave ko ce dati gol u 19 minuti. Inace je ovako lepa kladionica za oko i vrlo pregledna, meni sto se toga tice bez konkurencije :uredu:

 

Ajmo Roma na pobedu>..

 

:nije:

 

Roma 1111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...