Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

21.01.2012.

Recommended Posts

Pa daj se skoncentriraj, znas da ovdje ima i maloljetnika. Pazi na rijecnik. :50yes:

 

Pozdrav svima :80yahoo:

 

Pa u klade ionako ne smiju maloljetnici, a onda ne mogu ni na forum koji ima veze s klađenjem. Ne znam za nijednog maloljetnika na forumu :50yes: Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pa :57bye:

 

Kaj je ovo, nove šifre za smajliće..svaki post moram editirat :D

 

Po

 

J.. smajliće..

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

cccccc....Fakat necu vise nikad kriviti niti kladionice niti sudije niti vremenske uslove....sam sam kriv kada odigram nesto sto svi vide a ja ozivljavam svoj horoskopski znak - BIK i to ne bik nego bik nad bikovima....Znam da je tzv napad Matta - Torres slabiji od napada moje ekipe sa posla na rekreaciji, znam da samo jedan klasicni vezni igra u ovoj nazovi formaciji, znam da su prestari, samo obicna skupina misica i ja opet odigram na Chelski na svim listicima cccccc ....ako nista, barem sam od danas dobio nesto - NECE VISE NIKAD NA MOJ LISTIC! Sad mi je na pamet pao stih od Balasevica, "izvin'te me sto psujem", ali ja ne psujem, ovo su rijeci jednog ogorcenog covjeka :) :)

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

cccccc....Fakat necu vise nikad kriviti niti kladionice niti sudije niti vremenske uslove....sam sam kriv kada odigram nesto sto svi vide a ja ozivljavam svoj horoskopski znak - BIK i to ne bik nego bik nad bikovima....Znam da je tzv napad Matta - Torres slabiji od napada moje ekipe sa posla na rekreaciji, znam da samo jedan klasicni vezni igra u ovoj nazovi formaciji, znam da su prestari, samo obicna skupina misica i ja opet odigram na Chelski na svim listicima cccccc ....ako nista, barem sam od danas dobio nesto - NECE VISE NIKAD NA MOJ LISTIC! Sad mi je na pamet pao stih od Balasevica, "izvin'te me sto psujem", ali ja ne psujem, ovo su rijeci jednog ogorcenog covjeka :) :)

 

reko bi covjek da si milione izgubio na celziju :77tooth: nije ti ni prvi ni zadnji put da padnes a ako ti je utjeha jos imas pola dana da se popravis :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro....

Hajmo onda kakvih prijedloga. Nemoj Samo za sebe to drzati...: :kahva:

 

Imao sam...Tvoj Chelski...i eto...)

 

reko bi covjek da si milione izgubio na celziju :77tooth: nije ti ni prvi ni zadnji put da padnes a ako ti je utjeha jos imas pola dana da se popravis :icon_biggrin:

 

Ma nije stvar kolicine novca, minorno je za neke tegobe, nego je stvar razuma...vidis a ne vidis...slusaj ja sam vozac, tako mi se pogresna procjena moze o glavu obiti :) :)

 

reko bi covjek da si milione izgubio na celziju :77tooth: nije ti ni prvi ni zadnji put da padnes a ako ti je utjeha jos imas pola dana da se popravis :icon_biggrin:

 

Meni je euro ko milion nekome by the way :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

reko bi covjek da si milione izgubio na celziju :77tooth: nije ti ni prvi ni zadnji put da padnes a ako ti je utjeha jos imas pola dana da se popravis :icon_biggrin:

 

Najgori je osecaj kad padnes na prvu pa moras da ides da obnavljas tikete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Meni je euro ko milion nekome by the way :)

 

pa onda taj euro ostavis u djepu i ujutru se probudis sa milion eura :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...