Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

21.01.2012.

Recommended Posts

cccccc....Fakat necu vise nikad kriviti niti kladionice niti sudije niti vremenske uslove....sam sam kriv kada odigram nesto sto svi vide a ja ozivljavam svoj horoskopski znak - BIK i to ne bik nego bik nad bikovima....Znam da je tzv napad Matta - Torres slabiji od napada moje ekipe sa posla na rekreaciji, znam da samo jedan klasicni vezni igra u ovoj nazovi formaciji, znam da su prestari, samo obicna skupina misica i ja opet odigram na Chelski na svim listicima cccccc ....ako nista, barem sam od danas dobio nesto - NECE VISE NIKAD NA MOJ LISTIC! Sad mi je na pamet pao stih od Balasevica, "izvin'te me sto psujem", ali ja ne psujem, ovo su rijeci jednog ogorcenog covjeka :) :)

 

Jebi ga drug, oni su fakat ocajni... nema tu vise igraca da valja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam...Tvoj Chelski...i eto...)

 

J.. Chelski. Sutra UTD protiv pljuca :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja solo na forumu

 

Kad se već nitko neće družit sa mnom..dižem nos i ode iz kafea :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja solo na forumu

 

Kad se već nitko neće družit sa mnom..dižem nos i ode iz kafea :57bye:

 

Bjez odavde.. :12boxing:

 

Ode...jesam ga. :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

J.. Chelski. Sutra UTD protiv pljuca :icon_cool:

 

I ja kazem...Sutra ce biti malo tezi mec od onog u prvom dijelu sezone, ali ne sumnjam u come back Uniteda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga drug, oni su fakat ocajni... nema tu vise igraca da valja :(

 

Al bas tako...nema tu vise igraca vrhunske klase, bili su neki, ali nisu to vise...sve mi je jasno, Torres je bio ime, i niko nije znao kakav ce postati, Lampard, Cole ostarili, nemaju vise motiva kakav su imali, Essien povrijedjen non stop...ali jedna mi stvar nije jasna...Zar su zaista mislili i dali tolike pare za Mattu i s tim igracem ocekuju golove i pobjede u najjacoj ligi? Volio bi da mi samo neko kaze koje to vrhunske kvalitete ima taj igrac i s kojim je pedigreom dosao? Zabio par golova Getafeu i Majorci? Pa ima takvih koliko hoces...to im je zamjena za Drogbu? ccccccc nit je jak u duelu nit je nesto prebrz (pola Tottenhama je brze od njega) niti ima neki strasan i jak sut, niti dribla nesto posebno...e svasta...Onaj Lukaku, doveden zbog mladosti i jake konstitucije, i tacno se uklopio u skupinu misica, nije ovo Belgija, ne mozes ove stopere tako lako izbaciti iz igre...kad tome dodas totalni pad Torresa koji vise ne moze pogoditi barem okvir gola...ma dobro su oni cetvrti, ali nece biti do kraja sezone, imaju samo srece sto su Liverpool i Arsenal suplji, inace....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam...Tvoj Chelski...i eto...)

 

 

Pa cak sam i ja poceo izbjegavati igrati Chelsea, ne isplati se.... :icon_biggrin:

A ja mislio ti neki ozbiljan kladionicar.... :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cak sam i ja poceo izbjegavati igrati Chelsea, ne isplati se.... :icon_biggrin:

A ja mislio ti neki ozbiljan kladionicar.... :icon_neutral:

 

Mijenjaj avatar :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel itko gledao utakmicu svedska poljska?!

meni nije jasno kako su svedjani ono uspjeli ispustiti, jos da su poljaci skontali da imaju vremena za zadnji napad mogli su i pobjedit...svedjani su vodili 11 razlike nakon prvog poluvremena, i u zadnjih 7-8 min su usli sa 5 razlike ja mislim...nemoguce!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel itko gledao utakmicu svedska poljska?!

meni nije jasno kako su svedjani ono uspjeli ispustiti, jos da su poljaci skontali da imaju vremena za zadnji napad mogli su i pobjedit...svedjani su vodili 11 razlike nakon prvog poluvremena, i u zadnjih 7-8 min su usli sa 5 razlike ja mislim...nemoguce!!

 

Ja sam gledao.Dva sasvim obrnuta poluvremena. realno dve lose ekipe .

Ni traga od nekadasnjih velesila u rukometu.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja rome sto trpa....

 

Ovo se odavno nije vidjelo u Italijanskoj ligi :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras bi srbija mogla razbiti Njemce

Ako ih razboju sa mnogo razlike nece nikad uci u EU (to im porucila kancelarka ) :)

 

dobro vece (ovo se negdje izgubi) hehehe

 

Nemoj te kukati za Celzi, svasta je tu moglo biti

 

Alii ...... ja moram zakukati za Rendzerseeeeeeeeeeeeeeee

 

Kukkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ode mi 129 evricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel itko gledao utakmicu svedska poljska?!

meni nije jasno kako su svedjani ono uspjeli ispustiti, jos da su poljaci skontali da imaju vremena za zadnji napad mogli su i pobjedit...svedjani su vodili 11 razlike nakon prvog poluvremena, i u zadnjih 7-8 min su usli sa 5 razlike ja mislim...nemoguce!!

 

sto se mene tice super , nisam ni pratio mec vec pratio Asteras Grke koje sam igrao jako a ove sam pratio sa 3 eura i pogodio X bilo je logike da ce proci neki mec , sad nastavljam dalje polako po 2 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...