Jump to content
Davor_92

23.01.2012.

Recommended Posts

Jednostavno sam morao ovo odigrati, meni to izgleda kao veliki value, a ionako više nemamo što čekati :whaat: držite fige :48thumbsup:

 

Vrsta takmičenja: Nogomet, Prijateljska utakmica

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 14:00

Naziv para: Duisburg - Pandurii

Tip para: 2

Tečaj: 4.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno sam morao ovo odigrati, meni to izgleda kao veliki value, a ionako više nemamo što čekati :whaat: držite fige :48thumbsup:

 

Vrsta takmičenja: Nogomet, Prijateljska utakmica

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 14:00

Naziv para: Duisburg - Pandurii

Tip para: 2

Tečaj: 4.500

 

DRZIMO TI FIGE :crossfingers::48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno sam morao ovo odigrati, meni to izgleda kao veliki value, a ionako više nemamo što čekati :whaat: držite fige :48thumbsup:

 

Vrsta takmičenja: Nogomet, Prijateljska utakmica

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 14:00

Naziv para: Duisburg - Pandurii

Tip para: 2

Tečaj: 4.500

 

2-3 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEE kak znam koliko još puta mogu staviti po dva para dnevno??

 

Možeš koliko hoćeš, samo nesmeš ukupno da pređeš 35 tipova za mesec dana.

Pravilo br 4

4. Dopušteno je postavljanje najviše 35 parova mjesečno po takmicaru, nezavisno kako će ih on postavljati uz uslov da više od dva para dnevno ne može postaviti. Za takmicara (igrača) završava se takmicenje kada ispuni uslov od najviše 35 postavljenih parova i nema pravo na zamjenu. Jedan forum (ekipa sa zamjenama) može da postavi sveukupno najviše 175 parova na takmicenju. Kada se ispuni uslov od 175 postavljenih parova forum (ekipa) se više ne takmici.

 

Ti si dosad postavio 18, računajući i ovaj noćašnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto nemam ideje za danas sta da odigram mislim nije da nemam vec nije mi nesto ponuda, imam jedan par a to su holandjani da odigram 4+ na njih 2,20 kvota, odigrao sam ovdje na svim takmicenjima na kojim igram pa ne znam da li da opalim i na medjunarodnom sta vi mislite????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto nemam ideje za danas sta da odigram mislim nije da nemam vec nije mi nesto ponuda, imam jedan par a to su holandjani da odigram 4+ na njih 2,20 kvota, odigrao sam ovdje na svim takmicenjima na kojim igram pa ne znam da li da opalim i na medjunarodnom sta vi mislite????????

 

ja tu očekujem jako tvrdu utakmicu, a domaći imaju izostanaka i u lošoj su formi pa bi igrao X2 @ 2.05 ako se slažeš?

ili možemo obojica odigrati na istu utakmicu, sav sam izgubljen u ovim pravilima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozemo obojica da igramo istu utakmici ako bilo sta odigras taj par je vise ne mogu, ako imas takav suh onda ti opali x2 a ja cu onda jos malo da kopam po ponudi i ako ne nadjem onda odigram za sutra dva para mozda nabacam hokeja :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozemo obojica da igramo istu utakmici ako bilo sta odigras taj par je vise ne mogu, ako imas takav suh onda ti opali x2 a ja cu onda jos malo da kopam po ponudi i ako ne nadjem onda odigram za sutra dva para mozda nabacam hokeja :icon_biggrin:

 

Slučajno ili ne, Mirko je odigrao taj par DNB 2 prije 2 minute :icon_eek:

A Mailka Canic ga ima over 1.5 pp, pa ako hoćeš igraj, ja ionako ne mogu :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuuu jes me krenulo, peti pogodak zaredom u tri dana bez promasaja, samo da ovako nastavi... za danas novih 85 bodova od mene, pogodjen kec na Viljareala :icon_razz:

zaboravih napisat, sutra odmaram, nema mi nista da je kolko tolko sigurno kolko sam mogo vidjet ponudu, ako se nesto pojavi odigrat cu

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...