Jump to content
Davor_92

23.01.2012.

Recommended Posts

Srecom pa nisam odigrao nista juce od hokeja sve sto sam mislio da ce proci nije proslo na nasu srecu sinoc sam zaspao i nista nisam postavio....

 

Vidjecemo sta cemo za danas da postavimo ili cu opet odmoriti i sacekati vecerasnji hokej i puci dva para pa sta bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: EUROPA: Eurocup

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 20:00

Naziv para: Alba Berlin - Lokomotiv Kuban Including Overtime

Tip para: 2

Tečaj: 2.150

 

Odigrao sam ovaj par zbog ove informacije pa mozda i uleti ko cega znati:

 

Glavna vijest u domaćim redovima je teška ozljeda podlaktice centra Torina Francisa koji je tako izgubljen za današnju utakmicu. Osim njega najvjerojatnije neće igrati niti centar Yassin Idbihi, a pod upitnikom je i nastup najboljeg igrača Albe i njihovog prvog razigravača DaShauna Wooda koji je pretrpio ozljedu bedra. Ukoliko Wood neće moći nastupiti bit će to ogroman nedostatak za domaćine koji su bez Francisa i Idbihija desetkovani na centarskim pozicijama.

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar pick, postavi ga i na hazarder :50yes:

 

Rado bi ja ako ga ti uklonis sa liste postavljenih parova na hazarderu :smile_redcard:

 

Sta mislis da probam Juventus - Roma 2 do 3 gola, kakva je tvoja procjena moze li to proci???

 

12/12/2011 Serie A Roma vs. Juventus 1:1 03/04/2011 Serie A Roma vs. Juventus 0:2 27/01/2011 Kup Italija Juventus vs. Roma 0:2 Posted Image 13/11/2010 Serie A Juventus vs. Roma 1:1 Posted Image 23/01/2010 Serie A Juventus vs. Roma 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam da probam pa gdje puklo da puklo:

 

Vrsta takmičenja: Nogomet > Ita. Talijanski Kup

Naziv kladionice: Expekt

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Juventus - AS Roma Exactly 2 or 3 goals scored in regular time

Tip para: Da

Tečaj: 2.000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado bi ja ako ga ti uklonis sa liste postavljenih parova na hazarderu :smile_redcard:

 

Sta mislis da probam Juventus - Roma 2 do 3 gola, kakva je tvoja procjena moze li to proci???

 

12/12/2011 Serie A Roma vs. Juventus 1:1 03/04/2011 Serie A Roma vs. Juventus 0:2 27/01/2011 Kup Italija Juventus vs. Roma 0:2 Posted Image 13/11/2010 Serie A Juventus vs. Roma 1:1 Posted Image 23/01/2010 Serie A Juventus vs. Roma 1:2

 

golovi su mi uvijek bili slabija strana :77tooth: za to pitaj provjerenog stučnjaka Nadrealistu :77tooth: :77tooth:

ako imaš filing drmaj, makar se meni ovo čini dosta izgledno :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: EUROPA: Eurocup

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 20:00

Naziv para: Alba Berlin - Lokomotiv Kuban Including Overtime

Tip para: 2

Tečaj: 2.150

 

Odigrao sam ovaj par zbog ove informacije pa mozda i uleti ko cega znati:

 

Glavna vijest u domaćim redovima je teška ozljeda podlaktice centra Torina Francisa koji je tako izgubljen za današnju utakmicu. Osim njega najvjerojatnije neće igrati niti centar Yassin Idbihi, a pod upitnikom je i nastup najboljeg igrača Albe i njihovog prvog razigravača DaShauna Wooda koji je pretrpio ozljedu bedra. Ukoliko Wood neće moći nastupiti bit će to ogroman nedostatak za domaćine koji su bez Francisa i Idbihija desetkovani na centarskim pozicijama.

 

zadovoljan? :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...