Jump to content
Banega

25.01.2012.

Recommended Posts

bas to hocu da ti kazem, nece ljudi da te isplacuju jer znaju da ces im to ostaviti tj izgubiti :77tooth: ostalim su dali mogucnost isplate jer postoji mogucnost da provrte i zarade jos vise a kod tebe ta mogucnost ne postoji :icon_biggrin:

 

kroz tjedan dana dižem milijune od tamo, pa ćemo vidjeti šta imaš za reći :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam pogledao svoj račun na Unibetu i vidim da mi je sav novac na rapolaganju za isplatu. Izgleda da ona nagrada za pobedu na MTF nemora da se obrće. Kako je kod vas klupske kolege?

 

ček, zar je bila isplata za onaj prvi mjesec MTF-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ček, zar je bila isplata za onaj prvi mjesec MTF-a?

 

onaj koji smo pobjedili (listopad?), jučer je bila :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

strpljen - spašen :77tooth: :77tooth:

 

sad zaradio na zvezdi vise nego sto cu dobiti nagradu , ceo mesec se bakces sa takmicenjem a ovako mozes sa jednim tipom da zaradis te pare , ovaj mesec me bas hoce, sve neke infoe dobijam na vreme ili ih sam nalazim ,ovo za zvezdu taman pre nego su srusili kvotu

na onaj hokej juce si uzeo pare valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad zaradio na zvezdi vise nego sto cu dobiti nagradu , ceo mesec se bakces sa takmicenjem a ovako mozes sa jednim tipom da zaradis te pare , ovaj mesec me bas hoce, sve neke infoe dobijam na vreme ili ih sam nalazim ,ovo za zvezdu taman pre nego su srusili kvotu

na onaj hokej juce si uzeo pare valjda

 

tako je i meni bilo taj prvi mjesec, cjeli mjesec smo vodili, rasturali, tooo naših je 100 €, i na kraju skužiš da si dobio - 10 € :77tooth:

mene zadnjih tjedan dana baš neće, dosta sam izgubio, i laganini tonem :whaat:

Ove tvoje sam ispratio, makar nisam išao sa nekim većim ulogom, baš iz ovog gore razloga...

možda me Yugra izvuče, 1-1 je :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad zaradio na zvezdi vise nego sto cu dobiti nagradu , ceo mesec se bakces sa takmicenjem a ovako mozes sa jednim tipom da zaradis te pare , ovaj mesec me bas hoce, sve neke infoe dobijam na vreme ili ih sam nalazim ,ovo za zvezdu taman pre nego su srusili kvotu

na onaj hokej juce si uzeo pare valjda

 

nema tu nekog bakcenja, sto odigras na listicu samo izaberes jedan par i prepises na takmicenje, 5 minuta posla :50yes: a kad ih djaba dobijes onda ti je lakse igrat pa igras nesto sto za svoje pare mozda ne bi igro jer ti nije toliko sigurno a na kraju prodje, kao Davoru neki dan sto je prosla kvota 4.50... nikad to ne bi igro za svoje pare al kad je u pitanju tamo neka lova na interentu koju sam djaba dobio i moram je vrtiti onda zasto ne baciti koji euro pa ako prodje super :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je i meni bilo taj prvi mjesec, cjeli mjesec smo vodili, rasturali, tooo naših je 100 €, i na kraju skužiš da si dobio - 10 € :77tooth:

mene zadnjih tjedan dana baš neće, dosta sam izgubio, i laganini tonem :whaat:

Ove tvoje sam ispratio, makar nisam išao sa nekim većim ulogom, baš iz ovog gore razloga...

možda me Yugra izvuče, 1-1 je :48thumbsup:

 

Ja zajeba.... Htjedoh staviti X2 i odigrah cistu dvojku (sreca na manji ulog, 3EUR). Jos dok sam potvrdjivao opkladu, pitam se sto li je kvota 5.00.......... :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je i meni bilo taj prvi mjesec, cjeli mjesec smo vodili, rasturali, tooo naših je 100 €, i na kraju skužiš da si dobio - 10 € :77tooth:

mene zadnjih tjedan dana baš neće, dosta sam izgubio, i laganini tonem :whaat:

Ove tvoje sam ispratio, makar nisam išao sa nekim većim ulogom, baš iz ovog gore razloga...

možda me Yugra izvuče, 1-1 je :48thumbsup:

 

ma da to je vise radi zezanja, meni je mesec poceo ocajno ali sad da kucnem u drvo ide mi extra sto se vidi i po takmicenjima , u Mtf bio medju zadnjima a sad sam tu negde sa prvim a sve te tipove uplacujem u kladionici

ne treba preterivati , uglavnom singl i skocenrisati se na 1 ili dva para na jaci ulog a na sitno nesto fantazirati pa ako prodje

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda vodi sa 2-0 na poluvremenu koja poklon kvota kladara

 

bilo je po 2,10 na Zvezdu u bet365, bet-at-home, ali sma ponegdje igrao i prelaz iz 2/2

 

U subotu ce Zvezda da igra i protiv Leotara (član Premier Lige BIH) u Trebinju i isto ima da igram

 

pitanje koje kvota biti, Leotar je nprilicno slaba ekipa za Zvezdu i nema sta traziti... danas sam ja imao Zvezdu po 1.8, ali sam se kasno pridigao

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema tu nekog bakcenja, sto odigras na listicu samo izaberes jedan par i prepises na takmicenje, 5 minuta posla :50yes: a kad ih djaba dobijes onda ti je lakse igrat pa igras nesto sto za svoje pare mozda ne bi igro jer ti nije toliko sigurno a na kraju prodje, kao Davoru neki dan sto je prosla kvota 4.50... nikad to ne bi igro za svoje pare al kad je u pitanju tamo neka lova na interentu koju sam djaba dobio i moram je vrtiti onda zasto ne baciti koji euro pa ako prodje super :48thumbsup:

 

dobro u pravu si nije to neki posao , ja sam dobio na fortuni 10 eura nagradu i vec imasm preko 80 za kratko vreme a nikad ne ih igrao kod njih za moje pare :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...