Jump to content
sportandlove

27.01.2012.

Recommended Posts

mogo bi ga Nadal dobit u finalu ako se Novak toliko patio sa Murrayem... mislim da ce bit veca kvota na Nadala, mozda preko 2

 

mislis prekosutra nece nadal da se odmara a nole ne igra se u nedelju a u subotu su zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onakav Nadal, kao sto je bio protiv Federera, je za mene favorit protiv Djokovica.... covjek je stizao sve zivo.,.. e sada je pitanje koliko je istrosen, mada ima dovoljno vremena za opravaka, a i Djokovic se danas vidno istrosio, mislim da ce njemu trebati vise odmora nego Nadalu.... u svakom slucaju bice vise nego dobro i neizvjesno finale :48thumbsup:

 

evo sad sam gledo, kvota na Djokovica oko 1.60 - 1.70 a na Nadala oko 2.10 - 2.20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan!

 

Dobro jutro

 

pun pogodak.

 

danas tri polufinala za Srbiju ;

 

Djokovic,vaterpolo i rukomet!!!!

 

 

 

:icon_eek:

 

Prvo prošlo. Svaka čast Đokoviću, pokazao je zašto je trenutno najbolji, Marej je pokazao da je još daleko od samog vrha. Psiha je odigrala glavnu ulogu u sjajnom meču.

 

Razmisljam sta da odigram danas u rukometu? Iskreno, mislim da je Hrvatska ipak malo favorit, bolje su mi izgledali dosad, no domaci teren i naboj moze preokrenuti sve...Nisam se jos odlucio, dvoumim se izmedju manjeg broja golova i X2 opcije....

 

Najbolje je ništa ne igrati. Gledati , uživati, i svaki za svoje navijati!

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam da će Slovenci da pruže bolji otpor Makedoncima ali sada je na poluvremenu +4, hajde stisnite malo Slovenci imam hendikep na vas da ne gubite 4 i više razlike :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi je jak ozao sto Makedonija nije usla u polufinale.Mislim da su zasdluzili ,pre Danaca.Danci su ih uugu dobil ikod 32-32 i makedonci su promasili napad 15-tak sec pre kraqja i danci im iz kontre zabil i 33!!! Steta!

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam da će Slovenci da pruže bolji otpor Makedoncima ali sada je na poluvremenu +4, hajde stisnite malo Slovenci imam hendikep na vas da ne gubite 4 i više razlike :icon_surprised:

 

Eto Slovenci cak i povedose 18-19........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja prognoza: Srbija- Hrvatska 25:23.... Samo da "navijači" ne naprave nekakvo sranje koje će baciti u sjenu dobre igre i jedne i druge reprezentacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigram X na Slovenija Makedonija i debil promasi cisti zicer tri sekunde prije kraja za izjednacenje :smile_redcard: ostaje mi da cekam X u nekoj od ostale dvije utakmice a najbolje bi bilo kad bi bio u obje :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...