Jump to content
sportandlove

27.01.2012.

Recommended Posts

Pazi, to je zanimljivo da samo na sportskim susretima bude j.. animoziteta. Pazi, krenu igrat Srbija i Hrvatska i odmah mržnja na sve strane..S druge strane odu mi kolege, pa mi ode sestra u BG poslovno i uvijek samo dobra iskustva..

 

To je sve jebena politika umiješana u sport i od tud kreće.

 

Ja sam malo prepit pa sam došo mado jer se dovoljno dobro poznam da ne idem u klubove u wsjebanom raspoloženju

 

 

Kad malo odrasteš shvatit ćeš da se na provokacije ne odgovara provokacijama. Tu lekciju ako ne savladaš bit ćeš uvijek nisko u hranidbenom lancu

 

Pazi, to je zanimljivo da samo na sportskim susretima bude j.. animoziteta. Pazi, krenu igrat Srbija i Hrvatska i odmah mržnja na sve strane..S druge strane odu mi kolege, pa mi ode sestra u BG poslovno i uvijek samo dobra iskustva..

 

To je sve jebena politika umiješana u sport i od tud kreće.

 

Ja sam malo prepit pa sam došo mado jer se dovoljno dobro poznam da ne idem u klubove u wsjebanom raspoloženju

 

 

Kad malo odrasteš shvatit ćeš da se na provokacije ne odgovara provokacijama. Tu lekciju ako ne savladaš bit ćeš uvijek nisko u hranidbenom lancu

 

CEK,CEK A ONO JUCE KOJI TI JE KOMENTAR NA ONO DA JE NEKO TEBI RADIO !!!!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

CEK,CEK A ONO JUCE KOJI TI JE KOMENTAR NA ONO DA JE NEKO TEBI RADIO !!!!????

 

sta pritisnes pa dvaput kopiras neciji post... ja pokusavam cijelo vrijeme, pritisnem sve i svasta al nikako da mi uspije :whaat::77tooth:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta pritisnes pa dvaput kopiras neciji post... ja pokusavam cijelo vrijeme, pritisnem sve i svasta al nikako da mi uspije :whaat::77tooth:] :whaat::77tooth:

 

samo mi zabij mu moram da ga brisem!!TI ME UVEK NASMIJES!!!!! :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigram X na Slovenija Makedonija i debil promasi cisti zicer tri sekunde prije kraja za izjednacenje :smile_redcard: ostaje mi da cekam X u nekoj od ostale dvije utakmice a najbolje bi bilo kad bi bio u obje :icon_biggrin:

 

pa jesi igrao one 25-tog dve dosle X Hrvati i Francuzi , ja tad prestao

 

lijepo je veceras biti bosanac...bez brige i pameti... :icon_biggrin:

 

zbogom Bosno odo u Sarajevo na deset upola sa lukom :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jesi igrao one 25-tog dve dosle X Hrvati i Francuzi , ja tad prestao

 

 

zbogom Bosno odo u Sarajevo na deset upola sa lukom :icon_razz:

 

i ja taman tad presto, igro dva kola i nije bilo a tad se igralo 6 utakmica pa reko ode 20 eura a pitanje je hoce li bit :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...